27 Mart 2020 Cuma 10:17

GÜNDEM

Netmarble Emea, Forte İle Ortak Oldu

Mevcut ve gelecek oyunlar için kullanılacak yeni blok zinciri teknolojisini tanıtıyor

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinin lider oyun şirketi Netmarble EMEA, bugün blok zinciri teknolojisi geliştirilmesinde öncü olan ‘Forte’ ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Ortaklığa dayanarak, Netmarble EMEA Türkiye’de mevcut olan ünlü oyunlarını Forte’nin açık ve kolay kullanılabilen blok zincir platformlarını oyun operasyonlarında kullanacak.

Forte’nin blok zincir platformu bedava, açık ve her platformda çalışabilir şekilde yapıldı. Ethereum ve Interledger gibi açık kaynaklı protokollerden faydalanarak sırasıyla oyun içi verilerin yaratılmasında kolaylık sağlayacak ve zincir-arası işlemlerin yapılmasını sağlayacak. Program geliştikçe herhangi bir şirketin sahip olması yerine, merkezcilikten çıkıp oyuncu topluluğu tarafından serbestçe sahip olunacak ve kontrol edilebilecektir.

İstanbul’da bulunan Netmarble EMEA, hem PC hem de mobil platformda çeşitli oyun yapımcı şirketler ile etkin işbirliği sonucunda Türkiye’de ve MENA bölgesinde oyun endüstrisinde lider oldu.

Ortaklık hakkında daha detaylı bilgi ve oyunlarıyla alakalı gelecek olan yenilikler daha sonra paylaşılacaktır.

###

Netmarble EMEA HakkındaNetmarble EMEA 50 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip lider oyun şirketidir. Netmarble EMEA Türkiye, Doğu Avrupa ve MENA bölgesindeki en iyi indie geliştirici şirketleriyle çalışarak hyper-casual 2.0 oyunlar yayınlamaktadır ve Marvel Future Fight, Seven Knights ve Lineage 2 Revolution gibi başarılı oyunlara QA, pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler ve bilişim servisleri sağlamaktadır. Netmarble EMEA bölgedeki en yüksek trafiğe sahip oyun portalı olan www.joygame.com ile üst seviye eğlence ve sosyalleşme fırsatlarıyla bölgede oyun kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Daha fazla bilgi https://www.netmarbleemea.com’da bulunabilir.

Netmarble Corporation hakkında

Netmarble Corporation, harika mobil oyun deneyimleri sunarak dünyadaki her yaştan izleyiciyi eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore'de kurulan Netmarble, en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak dünya çapında en iyi mobil geliştirici ve yayıncılar arasında yer almaktadır. 6.000'den fazla çalışanı ile Netmarble, Lineage 2: Revolution", "Blade & Soul Revolution", "MARVEL Future Fight", "BTS WORLD", "Everybody’s Marble" ve "Seven Knights" gibi en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretmekte ve bunlarla ilgili hizmet vermektedir. Çok oyunculu ücretsiz oyunlar konusunda en iyi mobil oyun geliştiricisi olan Kabam'a ve önde gelen gündelik sosyal oyun geliştiricisi Jam City'nin en büyük hissedarı olan Netmarble, Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük internet şirketi Tencent Holdings ve önde gelen bir MMORPG şirketi olan NCsoft ile stratejik bir ortaklığa sahiptir. http://company.netmarble.com adresinde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Önder Kiremitçi

Netmarble HQ Global PR (Korea)

Jinho Lee

İlginizi Çekebilir

Lacoste Florence İle Sofistike Şıklık

Fransız zerafetinin simgesi Lacoste, yeni saat koleksiyonu “Lacoste Florence” ile klasik ve spor şıklığı bir arada sunuyor


Honor 30S'nin Kalbindeki Güç Kirin 820

HONOR hakkında


Asiltane Zeytinyağları, Evde Geçirilen Şu Günlerde Hazırlanan Leziz Tatlara En Saf Haliyle Eşlik Ediyor

Evde bolca vakit geçirdiğimiz şu günlerde, birbirinden leziz ve sağlıklı tatlar hazırlıyoruz. Bu keyifli yemeklerin pişirilmesindeki en büyük yardımcımız ise sağlıklı bir zeytinyağı. Asiltane Zeytinyağları da bu süreçte, sağlığına özen gösteren lezzet tutkunlarının sofralarına eşlik ediyor.


Kanser Hastalarına Koronavirüsten Korunma Önerileri! 1 7 Nisan Kanser Haftası

Kanser Hastalarına Koronavirüsten Korunma Önerileri!


Kelebek Mutfak’Ta Bugün Al, 3 Ay Sonra Öde Dönemi!

Kelebek Mutfak, bahar döneminde mutfağını yenilemek isteyenlere 3 ay sonra ödeme fırsatını 36 aya varan vade seçenekleriyle sunuyor.


Etiketler: oyun, Netmarble, EMEA, olan, mobil

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.