23 Ocak 2019 Çarşamba 11:49

GÜNDEM

Netmarble, En Büyük 5 Mobil Oyun Firmasından Biri Oldu

Mobil arama şirketi App Annie açıkladı

Netmarble, En Büyük 5 Mobil Oyun Firmasından Biri Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Netmarble Corp. mobil arama firması App Annie'nin son raporuna göre, 2018'de iOS ve Google Play'de, toplam küresel tüketici harcaması dalında en büyük 5 şirket arasına girdi. Netmarble, sırasıyla Tencent, NetEase, Activision Blizzard ve BANDAI NAMCO'nun yanında yerini aldı.

Netmarble ayrıca, ABD’de 6., Kanada’da 6., İngiltere 4., Fransa’da 5., Kore’de 2., Hong Kong’ta 1., Singapur’da 1., Tayland’ta 2. ve Endonezya’da 2. dâhil olmak üzere 21 ülkede mobil oyun kategorisindeki sıralamalarda ilk 10 içerisinde yer aldı.

Netmarble'ın kataloğunda, 2018 yılında büyük başarı gösteren kilit markalar arasında, görülmemiş görsellere ve devasa bir büyüklüğe sahip olan ve Unreal Engine 4'ün sınırlarını zorlayan mobil MMORPG oyunu Lineage 2 Revolution ile heyecan dolu savaşlar için süper kahraman ve süper kötü adamlardan oluşan görkemli bir takım oluşturulmasına olanak sağlayan Netmarble’ın satın aldığı oyun stüdyosu Kabam'ın yayınladığı dövüş oyunu Marvel Contest of Champions da var.

Kore popüler kültürünü mobil oyunlarla buluşturan BTS World, dünyanın en ünlü dövüş oyunlarından birini temel alan bir aksiyon RPG oyunu The King of Fighters All Star ve orijinal strateji kart oyunu Magic: The Gathering'in sağlam marka adını kullanan Project M dâhil olmak üzere, yakın zamanda piyasaya sürülecek heyecan verici birçok yeni oyun ile Netmarble 2019'da da başarılı bir yıl geçirecek gibi görünüyor.

Ayrıca Netmarble, Asya'da büyük başarı yakalayan masa oyununun devamı niteliğindeki "Rich Wars"ı dünya piyasasına ve ünlü manga adlarına dayanan "Yokai Watch: Medal Wars" ve "The Seven Deadly Sins" adlı oyunlarını da Japonya piyasaya sürecek.

# # #

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 5000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önder Kiremitçi

Netmarble HQ Global PR (Korea)

Jinho Lee

İlginizi Çekebilir

Wolfteam Turnuvasına Rekor Katılım

Wolfteam Turnuvası’nda 3700’den fazla oyuncu 100 bin TL için yarışacak


Ben Varım, Sen De Katıl!

BEN VARIM, SEN DE KATIL!


Sakatlanmamak İçin Masajı Uzman Ellerde Yaptırın!

Hamilelik öncesi ve sonrası masajla rahatlayın


Iss Teknik, Dijital Devrim İle Enerji Maliyetlerini Düşürüyor

Binalarda ve sanayi tesislerinde en büyük gider kalemi olan enerji tüketiminde tasarruf imkânı ISS Türkiye Teknik Hizmetler ile geliyor. Şirket geliştirdiği özgün enerji verimliliği modeli ile elektrik, doğalgaz, petrol bazlı diğer yakıtlar gibi enerji girdilerinin meydana getirdiği yüksek maliyetleri düşürüyor.


Tam Dişsiz Hastalara Sağlıklı Çözüm!

“Dişsizliğin geleneksel tedavisi; tam protezler olmasına rağmen, bireyin tam protez kullanmaya alışması fonksiyonel ve psikolojik açıdan oldukça güçtür. Bu olumsuzlukların üstesinden gelebilmek için implant üzerine yerleştirilen ve implantlar ile desteklenen tedavi seçenekleri ön plana çıkmaktadır” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Protetik Diş Tedavisi Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Simge Taşın, anlattı.


Etiketler: Netmarble, mobil, büyük, oyun, oyunu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.