8 Ekim 2019 Salı 11:36

GÜNDEM

New Holland Son Teknolojilerini Bursa Tarım Fuarı’Nda Çiftçilerin Beğenisine Sunuyor

TARIMIN ÖNCÜSÜ NEW HOLLAND SON TEKNOLOJİLERİNİ

New Holland Son Teknolojilerini  Bursa Tarım Fuarı’Nda Çiftçilerin Beğenisine Sunuyor
New Holland Son Teknolojilerini  Bursa Tarım Fuarı’Nda Çiftçilerin Beğenisine Sunuyor
New Holland Son Teknolojilerini  Bursa Tarım Fuarı’Nda Çiftçilerin Beğenisine Sunuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BURSA TARIM FUARI’NDA ÇİFTÇİLERİN BEĞENİSİNE SUNUYOR

New Holland, tarımda verimliliği artıracak ve çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak üstün teknolojiye sahip ürün, hizmet ve çözümlerini BurTarım 2019’da sergilerken; düzenlediği kampanyalar ile avantajlı koşullar sunuyor

Türkiye’nin lider markası New Holland, farklı tip bahçe traktörleri, tarımsal ekipmanları, iş makineleri, dijital karar alma desteği sağlayan mobil uygulaması Tarlam Cepte ve mekanizasyona erişimi kolaylaştıracak kampanyalarıyla fuarda dikkat çekiyor. Yeni ürün lansmanları ile dolu dolu Bursa Tarım Fuarı’na gelen New Holland tanıtımını yaptığı otomatik dümenleme sistemine sahip ilk yerli üretim traktörü MasterDrive ile verimin anahtarı olduğunu kanıtlıyor.

Bursa Tarım Fuarı 2019’a gelen ziyaretçiler, 2500 m²’lik New Holland standında, MasterDrive ile birlikte bahçelerin vazgeçilmeyen traktörleri T580B, T450 S/B, TD4.100F, TTJ Limited Edition ve Türkiye’nin ilk yarı otomatik şanzımana sahip yerli traktörü TR5 Electro Command’i de kapsayan geniş ürün gamını yakından inceleme fırsatı buluyor.

“Akıllı Tarım” ile verim artacak, çiftçinin hayatı kolaylaşacak

Uygun iklim koşulları, verimli tarım arazileri ve yeniliklere açık çiftçileriyle dikkat çeken Bursa’nın ülke tarımı açısından önemine değinen TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz “New Holland olarak Bursa’ya, kentin tarıma elverişli topraklarından daha yüksek verim almak amacı ile hayata geçirdiğimiz teknolojik yeniliklerimizle geldik. Fuardaki ziyaretçilerimize, tarımsal mekanizasyon ve akıllı tarım çözümleri kapsamında, Türkiye’nin otomatik dümenleme sistemine sahip yerli üretim traktörü New Holland MasterDrive’ı tanıtacağız. Yüksek verimi hedefleyen çiftçilerimizi amacına ulaştırmak üzere yoğun emekler sonucunda tasarladığımız bu traktörlerimizle, yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi tarımsal girdilerin en uygun şekilde kullanılmasına imkan tanıyarak %10’a varan bir kazanç yaratmayı öngörüyoruz. Misafirlerimiz fuarın içinde bulunan demo alanımızda bu ürünümüzü deneyimleme imkanı bulacaklar” diyerek sözlerine devam etti.

Akyüz fuarda sergiledikleri traktörlere ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Bursa denince akla gelen ve gün geçtikçe büyüyen bahçe tarımına yönelik güçlü bir ürün portföyüne sahibiz. Geçtiğimiz yıllarda yılın traktörü seçilen TT Junior traktörlerimizin çift renkli özel üretim modeli ilk defa Bursa fuarında çiftçilerimizle buluşuyor. Bir başka yeni modelimiz TD4.100F ise yüksek basınçlı common-rail yakıt enjeksiyon teknolojisiyle donatılmış, 4 silindirli, tam 98 beygir gücü ile şu ana kadar yalnızca ithal traktörlerin yanıt verebildiği bahçe faaliyetleri için hem yerli hem de ekonomik bir çözüm olarak öne çıkıyor. Kompakt ve modern çizgilere sahip kaportasının altında barındırdığı 55 HP maksimum güç ve 226 Nm tork üreten 3 silindirli yerli üretim S8000 serisi motoruyla tüm işlerin üstesinden gelmeye hazır T580B serimiz ve 43 HP maksimum güce sahip, 166 Nm tork üreten motoruyla uzun çalışma saatlerinde çiftçilerin kompakt yardımcısı olan New Holland T450 S/B serisi bahçe traktörlerimiz de standımızda yerini aldı. Bu yılın başında yine bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin yarı otomatik şanzımana sahip ile yerli traktörü New Holland TR5 Electro Command serisini satışa sunmuştuk. Tüm zorlu çalışma koşullarında maksimum verim hedefiyle tasarlanan bu traktörlerimiz de fuarda yerini alarak tarımsal faaliyetlerinde en yüksek performansı yakalamak isteyen çiftçilerimizin beğenisine sunuluyor.”

Üstün teknolojili ekipmanlar ve iş makineleri çiftçilerin tercihi oluyor

Toprak işlemeden hasada kadar her türlü ihtiyaca yönelik ekipmanları stantlarında sergilediklerini belirten Rehda Cem Akyüz; “40’a yakın farklı ekipmanla BurTarım 2019’a dolu dolu bir giriş yaptık. Asılır Tip Hububat Ekim Makineleri, DPSP Serisi Dal-Sap Parçalama Makineleri ve Yem Karma Makinelerini de içeren farklı seçenekleri bir arada sunduğumuz ekipman standımıza uğrayan ziyaretçiler aynı zamanda 200 serisi Nokta Dönüşlü Mini Yükleyici, LM Serisi Teleskopik Yükleyici, C Serisi Mini Ekskavatör ve B Serisi Kazıcı Yükleyici gibi tarımda çözüm sunan New Holland iş makinelerimizi de görebilme şansı yakalayacaklar” dedi.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “New Holland olarak fuar katılımcılarını son teknolojiye sahip ürün, hizmet ve çözümlerimizle buluştururken, ihtiyaçlarına yönelik alternatiflere ulaşabilmelerini sağlayacak finansal çözümler de sunuyoruz. Ziyaretçilerimize üstün teknolojili ürünlerimizi inceleme ve Tarlam Cepte uygulamamızı deneyimleme imkanı sağlıyoruz. Bununla birlikte katılımcılar, tüm serilerde geçerli, 5 yıl vade sağlayan TürkTraktör Finans’ın %0,87’den başlayan çok cazip güncel faiz oranları, Sonbahar kampanyamız ve fuara özel çalıştığımız TT Junior ve TD4 bahçe serilerimizde %5 indirim sunan kampanyalarımız hakkında detayları da stantlarımızı ziyaret ederek öğrenebilirler. Çiftçilerimiz, TürkTraktör Finans avantajlarının yanı sıra %0,69’dan başlayan çok özel faiz oranlarının olduğu kampanyamız için de Vakıfbank şubelerinden başvuru yapabilirler. Bu yılın ilk yarısında lanse ettiğimiz Tarlam Cepte uygulamamız için Bursa fuarına özel olarak sunduğumuz kampanyamız ile günlük 1 TL bedel karşılığında bir yıllık kullanım sunuyoruz. Bu kampanyamızdan Ekim ayı boyunca faydalanmak mümkün. Her zaman olduğu gibi modern tarıma yön verecek ve çiftçilerimizin hayatını kolaylaştıracak yeniliklerimiz ile öncü çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

-*-

TürkTraktör Hakkında

Türkiye otomotiv sanayinin halen faaliyette olan ilk üreticisi olarak 1954 yılında kurulan TürkTraktör, bugün Avrupa’nın en büyük traktör üreticileri arasında yer almaktadır. Türkiye'de kesintisiz 12 yıldır pazar lideri olan TürkTraktör, 130’un üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Koç Holding A.Ş. ile dünyanın en büyük traktör üreticilerinden CNH Industrial'in ortak olduğu şirketin hisselerinin yüzde 25’i BIST’de işlem görmektedir. TürkTraktör; New Holland, Case IH ve Steyr marka traktör üretimi, zirai ekipman ve iş makineleri distribütörlüğünün yanı sıra; New Holland TD serisi ve Case IH JX seri traktörlerin dünyadaki tek tasarım ve ana üretim merkezi, Utility Light seri traktör ve transmisyonların dünyadaki tek üretim merkezi, TD serisi transmisyonlar için dünyadaki tek mühendislik ve üretim merkezi, S8000 seri motorların ana üretim merkezidir. Ankara ve Erenler’de bulunan TürkTraktör tesislerinde 2 bin 400’e yakın kişi çalışmaktadır. "Bugün ve gelecekte modern tarıma yön veren şirket olmak" ilkesiyle hareket eden TürkTraktör, ülkemizin tarım ekonomisinde verimliliğin en büyük destekçisi ve 65 yıldır kırsal nüfusumuzun refahını artıran gerçek bir dosttur. www.turktraktor.com.tr

İlginizi Çekebilir

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı 25. Yaş Gününü Kutluyor

Kurulduğu 1995 yılından bu yana eğitim aşkıyla çocuklarımızın geleceğini aydınlatan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 25. yaş gününü Pera Müzesi’nde düzenlediği organizasyonla kutladı. Kutlama törenine TEGV Mütevelli Heyeti Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, gönüllüleri, çalışanları ve basın mensupları katıldı.


Yılın İlk Büyük Teslimatı Sektöre Canlılık Getirdi; Renault Trucks, Netlog Lojistik’E 150 Adet Çekici Teslim Etti

Türkiye’nin en büyük entegre lojistik şirketi ve soğuk zincir lojistiği lideri Netlog Lojistik 2020 yılındaki ilk yatırımını Renault Trucks ile yaptı. İki şirket arasındaki iş birliği kapsamında, 150 adet Renault Trucks marka çekici Netlog Lojistik filosuna katıldı.


; Ocağın Son Haftası Filmbox’Da Yıldız Yağmuru Yaşanacak

Dünya Yıldızları 21:30’da TV’lerinizde Parlayacak


Bülten Levı’S® 501 ‘93 Straight

Levi’s®, İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu için ikonikleşen 501® modelini, sokak giyimi tarzına göz kırparak erkekler için 501 ‘93 Straight ile yeniden canlandırıyor. Levi’s®, orijinalliği ve özgünlüğü her siluetin özünde tutarken modanın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Bu model, 90’ların ikonlarının yanı sıra bugün hala kültürün merkezinde olan birçok kişi tarafından sevilerek giyilen eski bir favori.


“Bu Oyunun Kuyruğu Var” Tiyatro Oyunu Beylikdüzü Migros Avm’De Çocuklarla Buluşuyor

Beylikdüzü Migros AVM, 2 Şubat Pazar günü tüm çocukları “Bu Oyunun Kuyruğu Var” isimli çocuk tiyatrosunu izlemeye davet ediyor.


Etiketler: Holland, TürkTraktör, sahip, üretim, Bursa

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.