11 Şubat 2019 Pazartesi 15:28

GÜNDEM

New York Borsası’Nın Kapanış Gongunu Jan Zıjderveld Çaldı

NEW YORK BORSASI’NIN KAPANIŞ GONGUNU

New York Borsası’Nın Kapanış Gongunu  Jan Zıjderveld Çaldı
New York Borsası’Nın Kapanış Gongunu  Jan Zıjderveld Çaldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

JAN ZIJDERVELTD ÇALDI

New York Borsası, önceki gün 70 ülkede milyonlarca temsilcisi bulunan Avon’un CEO’su Jan Zijderveld’i ağırladı. Zijderveld, markanın 133’üncü yılı kutlaması şerefine, borsanın kapanış gongunu çaldı.

David H.McConnell tarafından 1886 yılında kurulan Avon, 133’üncü yılını kutluyor. Tüm dünyada kadınların ekonomik kalkınmasına olanak sağlayan ve yaşama güzellik katan Avon, yıldönümü şerefine New York Borsası’nda bir kutlama yaptı.

Markanın CEO’su Jan Zijderveld, kutlamanın ardından borsanın kapanış gongunu çaldı. Zijderveld; “Avon olarak 133 yıldır güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden ve her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katıyoruz.” diye konuştu.

Türkiye doğrudan satış sektöründe pazar lideri olan Avon, 1993 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. 26 yıldır Türk kadınlarının en çok tercih ettiği kozmetik markalarından biri olan Avon, sadece ürünleriyle değil, kazanç fırsatlarıyla da Türk kadınlarının hayatlarını güzelleştirmeye devam ediyor.

AVON Hakkında:

AVON 131 yılı aşkın süredir güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden bir şirkettir. AVON, AVON True, Mark, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi yakından tanınan ve sevilen markalara sahiptir. AVON, ürünlerini, dünya genelinde milyonlarca AVON Satış Temsilcisi tarafından yaklaşık 70 ülkede tüketicilere sunar.

AVON, ürünlerinde, tüketicilerinin kalite, güvenilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi beklentilerini karşılayabilmek için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygular ve bu uygulamaları Uluslararası Kalite Standartlarına uygun olarak yönetir.

Doğrudan Satış Derneği’nin (DSD) kurucu üyelerinden biri olan AVON, derneğin yönetiminde aktif rol almaktadır. AVON, ayrıca YASED (Uluslararası Yatırımcılar Derneği) ve KTSD (Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği)’nin yanı sıra ÇEVKO Vakfı üyesidir.

İlginizi Çekebilir

Tema Vakfı’Nın Yönetimi 23 Nisan’Da Rüya Aygüneş’E Emanet

23 Nisan’da TEMA Vakfı’nın yönetim koltuğuna oturan 9 yaşındaki Rüya Aygüneş, iklim değişikliğine karşı harekete geçmeleri için yetkilileri göreve çağırdı.


Ptt’Den “Çocuk Oyunları” Konulu Anma Pulu

PTT AŞ tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümümde saklambaç, seksek ve misket oyunlarına yer verilerek hazırlanan üç değerli anma pulu ve ilk gün zarfı 23 Nisan 2019 tarihinde tedavüle çıktı.


Pazarlama Dünyası Marketing Meetup 2019’Da Buluşuyor

Marketing Meetup Hakkında


Hurriyet Cocuk Kulubunden 23 Nisan'a Ozel Kutlama

Hürriyet Çocuk Kulübü’nden


Yataş Bedding Çeyiz Ürünlerini İlk Kez Evteks Fuarı’Nda Tanıttı

Ev tekstilinde özgün tasarımları, zengin desen ve renk seçenekleriyle fark yaratan Yataş Bedding, benzersiz koleksiyonlarını ve yeni ürünlerini 23-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 25. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’nda tanıtıyor. Yataş Bedding, fuarda koleksiyonuna yeni kattığı çeyiz ürünleri ve setlerini de ilk kez sergiliyor.


Etiketler: AVON, Avon, Zijderveld, milyonlarca, olan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.