11 Şubat 2019 Pazartesi 15:28

GÜNDEM

New York Borsası’Nın Kapanış Gongunu Jan Zıjderveld Çaldı

NEW YORK BORSASI’NIN KAPANIŞ GONGUNU

New York Borsası’Nın Kapanış Gongunu  Jan Zıjderveld Çaldı
New York Borsası’Nın Kapanış Gongunu  Jan Zıjderveld Çaldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

JAN ZIJDERVELTD ÇALDI

New York Borsası, önceki gün 70 ülkede milyonlarca temsilcisi bulunan Avon’un CEO’su Jan Zijderveld’i ağırladı. Zijderveld, markanın 133’üncü yılı kutlaması şerefine, borsanın kapanış gongunu çaldı.

David H.McConnell tarafından 1886 yılında kurulan Avon, 133’üncü yılını kutluyor. Tüm dünyada kadınların ekonomik kalkınmasına olanak sağlayan ve yaşama güzellik katan Avon, yıldönümü şerefine New York Borsası’nda bir kutlama yaptı.

Markanın CEO’su Jan Zijderveld, kutlamanın ardından borsanın kapanış gongunu çaldı. Zijderveld; “Avon olarak 133 yıldır güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden ve her gün dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katıyoruz.” diye konuştu.

Türkiye doğrudan satış sektöründe pazar lideri olan Avon, 1993 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. 26 yıldır Türk kadınlarının en çok tercih ettiği kozmetik markalarından biri olan Avon, sadece ürünleriyle değil, kazanç fırsatlarıyla da Türk kadınlarının hayatlarını güzelleştirmeye devam ediyor.

AVON Hakkında:

AVON 131 yılı aşkın süredir güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden bir şirkettir. AVON, AVON True, Mark, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi yakından tanınan ve sevilen markalara sahiptir. AVON, ürünlerini, dünya genelinde milyonlarca AVON Satış Temsilcisi tarafından yaklaşık 70 ülkede tüketicilere sunar.

AVON, ürünlerinde, tüketicilerinin kalite, güvenilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi beklentilerini karşılayabilmek için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygular ve bu uygulamaları Uluslararası Kalite Standartlarına uygun olarak yönetir.

Doğrudan Satış Derneği’nin (DSD) kurucu üyelerinden biri olan AVON, derneğin yönetiminde aktif rol almaktadır. AVON, ayrıca YASED (Uluslararası Yatırımcılar Derneği) ve KTSD (Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği)’nin yanı sıra ÇEVKO Vakfı üyesidir.

İlginizi Çekebilir

İstmarina Avm’De Sar Başa Filminin Oyunculu Gösterimi Yapıldı

Anadolu Yakası’nın sosyal yaşam merkezi haline gelen İstMarina Alışveriş Merkezi, eğlence, kültür ve sanat etkinliklerinin vazgeçilmez adreslerinden biri olmaya devam ediyor. Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Avşar sineması yeni vizyona giren ‘’Sar Başa’’ filminin oyunculu gösterimine 25 Ağustos tarihinde ev sahipliği yaptı.


Tatlıdan Vazgeçemiyorum Diyenlerdenseniz...

TATLIDAN VAZGEÇEMİYORUM DİYENLERDENSENİZ…


Sabancı Vakfı’Nın 2019 2020 Eğitim Yılı Burs Tutarları Aylık 700 Tl Olarak Açıklandı

Verdiği burslarla 45 yıldır başarılı üniversite öğrencilerinin eğitimlerini destekleyen Sabancı Vakfı, 2019-2020 eğitim yılında da lisans düzeyindeki üniversite öğrencilerine karşılıksız burs desteği sağlayacak. Sabancı Vakfı, 2019-2020 yılı burs tutarlarını aylık 700 TL olarak belirledi.


Bıtdefender Browser Isolatıon En Sofistike Siber Tehditleri Engelliyor

BITDEFENDER BROWSER ISOLATION


Propolisi Türkiyeden Dünyaya İhraç Eden Kadınbb

Anadolu’nun Eşsiz Kovanlarında Arıların Ürettiği Propolisi Dünyaya Sunan Kadın Girişimci


Etiketler: AVON, Avon, Zijderveld, milyonlarca, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.