4 Ekim 2019 Cuma 09:27

GÜNDEM

Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor

Bir ikon haline gelen Air Force 1, tasarımının belirgin özelliklerine yepyeni boyutlar getiren yeni sezona özel dokunuşlarıyla yeniden karşımıza çıkıyor. Bu dokunuşların her biri kadınsal bir bakış açısıyla yönetilerek, Air Force 1'lerin gücünden hareketle yeniden yapılandırılıyor ve Nike klasiklerini yükseltme yaklaşımını sürekli değiştirmeye olan inancını yeniden gündeme getiriyor.

Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Nike Women Footwear Senior Kreatif Direktör Georgina James, “Kadınların sonsuz çeşitlilikte olduğunu biliyoruz. Kadınlar, eşsiz bir şey istiyorlar ve spor ayakkabılarını kendilerinin ve dolaplarının yansıması olarak kullanmak istiyorlar. Ayrıca bu ikona derin sevgi ve saygı duyuyorlar.” diyor ve Air Force 1 Shadow’u, her mevsimde benzersiz ama yine de tanıdık olan, arzu, şekil ve detaylarla nasıl yeni ifadeler yaratıldığına dair mükemmel bir örnek olarak tanımlıyor.

İkili tasarım detayları ve katmanlı parçalar ile karakterize edilen Shadow, toplumda değişimin gücü olarak örnek teşkil eden kadınlardan ilham alıyor. Temelinde mükemmellik ve ayrımcılığın temel unsurlarını ön plana itmek yatıyor. Ayakkabının daha hafif ve rahat olmasını sağlayan, modern bir yükseklik ve çekirdek dış taban sağlayan, biraz daha yüksek bir orta taban ile bu görüş, işlevsel tasarım seçenekleriyle de devam ediyor.

Nike Air Force 1 Shadow, 3 Ekim’de piyasaya sürülüyor ve ilaveten iki Air Force 1 ayakkabılarının da ilk kez tanıtılmasıyla da modellerini çoğaltıyor.

İlk model, mevsimsel unsurlardan hafif korunmaya dayanan bir tarz olan AF1 Shell. Suya dayanıklı kapüşonlu ceket ve formuna sahip olan bu model, ayarlanabilir şekilde tasarlanan bağcıklar bulunduruyor. DWR spreyi özelliğiyle nemi ve soğuğu içeri geçirmiyor. AF1 Shell 1 Kasım’da satışa sunuluyor.

Düşük kış ışığında görünürlük yaratmak için kayute deriyi 3M ile birleştiren ikinci model AF1 Reflective ise 1 Aralık’tan itibaren mağazalarda yerini alıyor.

İlginizi Çekebilir

Sarp Intermodal 2020’De Dijital Yolculuğunu Hızlandırıyor Sarp Intermodal

İntermodal taşımacılık alanında Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Sarp Intermodal, dijitalleşme sürecine de hız katıyor. Şirketin Süreç Geliştirme Direktörü İsmet Karaman, tüm iş süreçlerini teknolojik ve yenilikçi çözümler ile geliştirerek tam kontrol altına almayı, buna ilave olarak da önümüzdeki iki yıl içinde kağıt kullanımını sıfıra indirmeyi hedeflediklerini açıkladı.


Gyoder Çözüm Platformu'nun Gündemi 'Turizmde Dönüşüm' Oldu

GYODER ÇÖZÜM PLATFORMUNUN GÜNDEMİ ‘TURİZM’DE DÖNÜŞÜM’ OLDU


"Strazburg Filarmoni Orkestrası Crr’De Müzikseverleri Büyüledi"

Strazburg Filarmoni Orkestrası CRR’de Müzikseverleri Büyüledi!


5 Adımda Finansal Mühendislik Uygulaması

Uzmanlar, finansal mühendisliğin bir projeye doğru finans kaynağını yaratmak için kullanılması gereken önemli bir yöntem olduğunu belirtiyor.


Dikkat! Sosyal Medyada Çekiliş Aldatmacası...

Son günlerde özellikle çekiliş kampanyaları düzenlenerek çeşitli hediyeler dağıtan markalar ve sosyal medya fenomenleri, sosyal medyada takipçi sayısını artırmak adına birçok yönteme başvurmaya devam ediyor. Peki sosyal medyada gerçekleştirilen bu çekilişler yasal mı? Sosyal medya fenomenlerinin bu çekilişlerden çıkarı ne? Dijital Pazarlama Uzmanı Furkan Lüleci, sosyal medyada gerçekleştirilen çekiliş furyası ve aldatmacası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Etiketler: olarak, Force, Shadow, olan, model

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.