4 Ekim 2019 Cuma 09:27

GÜNDEM

Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor

Bir ikon haline gelen Air Force 1, tasarımının belirgin özelliklerine yepyeni boyutlar getiren yeni sezona özel dokunuşlarıyla yeniden karşımıza çıkıyor. Bu dokunuşların her biri kadınsal bir bakış açısıyla yönetilerek, Air Force 1'lerin gücünden hareketle yeniden yapılandırılıyor ve Nike klasiklerini yükseltme yaklaşımını sürekli değiştirmeye olan inancını yeniden gündeme getiriyor.

Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
Nıke Shadow, Aır Force 1 Efsanesine Yepyeni Bir Soluk Getiriyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Nike Women Footwear Senior Kreatif Direktör Georgina James, “Kadınların sonsuz çeşitlilikte olduğunu biliyoruz. Kadınlar, eşsiz bir şey istiyorlar ve spor ayakkabılarını kendilerinin ve dolaplarının yansıması olarak kullanmak istiyorlar. Ayrıca bu ikona derin sevgi ve saygı duyuyorlar.” diyor ve Air Force 1 Shadow’u, her mevsimde benzersiz ama yine de tanıdık olan, arzu, şekil ve detaylarla nasıl yeni ifadeler yaratıldığına dair mükemmel bir örnek olarak tanımlıyor.

İkili tasarım detayları ve katmanlı parçalar ile karakterize edilen Shadow, toplumda değişimin gücü olarak örnek teşkil eden kadınlardan ilham alıyor. Temelinde mükemmellik ve ayrımcılığın temel unsurlarını ön plana itmek yatıyor. Ayakkabının daha hafif ve rahat olmasını sağlayan, modern bir yükseklik ve çekirdek dış taban sağlayan, biraz daha yüksek bir orta taban ile bu görüş, işlevsel tasarım seçenekleriyle de devam ediyor.

Nike Air Force 1 Shadow, 3 Ekim’de piyasaya sürülüyor ve ilaveten iki Air Force 1 ayakkabılarının da ilk kez tanıtılmasıyla da modellerini çoğaltıyor.

İlk model, mevsimsel unsurlardan hafif korunmaya dayanan bir tarz olan AF1 Shell. Suya dayanıklı kapüşonlu ceket ve formuna sahip olan bu model, ayarlanabilir şekilde tasarlanan bağcıklar bulunduruyor. DWR spreyi özelliğiyle nemi ve soğuğu içeri geçirmiyor. AF1 Shell 1 Kasım’da satışa sunuluyor.

Düşük kış ışığında görünürlük yaratmak için kayute deriyi 3M ile birleştiren ikinci model AF1 Reflective ise 1 Aralık’tan itibaren mağazalarda yerini alıyor.

İlginizi Çekebilir

Ttyd Bahçeşehir Üniversitesi Turizm Sektörü İçin Güçlerini Birleştiriyor

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) turizm sektöründe nitelikli istihdamı artırmak için güçlerini birleştirdi. Turizm sektörünün vizyoner kuruluşu TTYD, BAU işbirliği kapsamında bugünün liderlerini geleceğin liderleri ile buluşturarak yeni fikirlerin geliştirilip sektöre kazandırılmasını sağlayacak.


Tüketici, “Shell Clubsmart’Tan Vazgeçmem” Dedi

Tüketicilerin, sadakat programları konusunda tercih ve alışkanlıklarını ortaya koyan Türkiye Sadakat Programları Araştırması’nın beşincisi tamamlandı. Ketchup Loyalty Marketing tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre, Shell’in ClubSmart sadakat programı akaryakıt kategorisinde “En Çok Kullanılan Sadakat Programı”, “Tüketicinin Vazgeçmem Dediği Program” ve “Programların Mobil Uygulama Kullanım Oranları” kategorilerinde birinci oldu.


Şekerbank’Tan Mazot Alımlarında Çiftçilere Özel “Şimdi Al, Hasatta Öde” Kampanyası

Şekerbank “Hasat Kart” sahipleri, Opet ve Sunpet istasyonlarından 6 ay vadeli, sıfır faizli mazot alabilecek…


Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Milli Maçtaydı!

TÜRKİYE SPASTİK ÇOCUKLAR VAKFI


Gebelik Şekeri Olan Her 4 Gebeden Birinde Depresyon Görülüyor

Gebelik Şekeri Olan Her 4 Gebeden Birinde Depresyon Görülüyor


Etiketler: olarak, Force, Shadow, olan, model

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.