9 Kasım 2018 Cuma 10:20

GÜNDEM

Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül

Misafirlerine özel deneyimler yaşatan otelleri ödüllendiren dünyanın önde gelen saygın ödül platformlarından biri olan Haute Grandeur Global Hotel ExcellenceAwards, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u 4 kategoride ödüllendirdi.

Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül
Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül
Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül
Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, “Best Beach Hotel in Turkey”, “Best Lifestyle Hotel in Turkey”, “Best Rooftop View Hotel in Turkey”, “Best Suite Hotel in Turkey” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Palazzo Versace Dubai'de yapılan Haute Grandeur Global Awards Gala Töreni’nde, hizmet sektörünün en iyileri belirlendi. Lüks konaklama ve ağırlama sektörünün en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Haute Grandeur Global Hotel ExcellenceAwards, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u 4 kategoride birden ödüllendirdi. Ödül gecesine, sektörün saygın VIP'leri, kanaat önderleri katıldı.

En üst düzeydeki lüks konaklama ve ağırlama markaları her yıl mükemmellikte yarışıyor. Bu ödüller, olağanüstü başarı ve sektöre en geniş katkılarından dolayı en iyinin iyisine veriliyor.

Haute Grandeur kurucusu ve başkanı olan Marinique de Wet, “Konaklama ve ağırlama endüstrisi son derece rekabetçidir. Yalnızca sürekli olarak beklenti sınırlarını zorlayanlar bu prestiji elde eder” diyor. Mükemmelliği yaygınlaştırmak için sağlıklı bir rekabet şarttır çünkü bu, küresel olarak istihdam yaratan en kazançlı sektörlerde sürdürülebilirliği sağlamaktadır. Dünya çapında ağırlama alanında mükemmeliyet standartlarının yükseltilmesine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz ”dedi. Gala töreni, 60'tan fazla ülkeden kazanan otel temsilcilerinin katılımıyla ihtişam ve zarafet dolu bir gecede gerçekleşti.

Haute Grandeur'a özgü bir konsept ile, ödül sahipleri, genel kamuoyu yoklamaları ya da jüri heyetinin oylarıyla değil, bizzat misafirlerin geri bildirimleriyle belirleniyor.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum Genel Müdürü Arzu Topçu Civak, “Ödüller, konaklama ve ağırlama sektöründe kayda değer başarılar elde etmiş kuruluşların daha büyük başarılar göstermelerini teşvik ediyor ve yeni bir mükemmellik standardı oluşturuyor. Başarı, detaylara verdiğiniz önemle ortaya çıkıyor” dedi.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, 2018 yılında ayrıca, Luxury Travel Guide tarafından sunduğu kişiye özel hizmetlerle yılın en şık lüks oteli olarak “Stylish Luxury Hotel of the Year”ödülüne layık görülmüştü.Seçkin isimler tarafından belirlenen ödülün jürisinde Shane Green (Resort Rescue), Marianela Pereyra (Resident Beach Expert), Claire Newell (Seyahat Uzmanı), Antonio Cuellar (Lüks Konaklama Fotoğrafçısı) ve Luxury Travel Guide in-house ekibi yer alıyordu.

İlginizi Çekebilir

Naim Yeni Teaser Yayınlandı "Naim Süleymanoğlu’Nun En Uzun Yolculuğu"

Teaser'ı İndirmek İçin Linle Tıklayınız:


Bayram Neşesi Ödüllü Bir Yarışmayla Tiktok’Ta Kutlandı

Kullanıcılarına ilham verici ve yaratıcı içerikler oluşturmaları için çeşitli fırsatlar sunan kısa video uygulaması TikTok, Kurban Bayramı’na özel bir kampanya düzenledi. #Kurbanbayramı etiketiyle düzenlenen kampanyada; bayram gezileri, ülkemizle özdeşleşen bayram komedileri, ilginç anlar ve olmazsa olmaz bayram sofraları uygulamanın sunduğu özel çıkartma ve efektlerle süslendi.


Fest Travel Kişiye Özel Gezileri İle Gezginleri Farklı Deneyimlerle Tanıştırıyor!

35 yıllık deneyimi, uzmanlığı ile bilinen FEST Travel, kişiye özel geziler ile gezginlerinin seyahatlerini bambaşka bir seviyeye taşıyor. Her geçen gün daha fazla gezginin tercih ettiği kişiye özel geziler ile ilgili merak edilenleri FEST Travel Genel Müdür Zekeriya Şen’e sorduk.


Dolce&Gabbana 2019 Yaz Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

DG2237


Türkiye Finans 400 Milyon Lira Tutarında Kira Sertifikası Halka Arzını Başarıyla Tamamladı

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, 15-16 Ağustos tarihlerinde talep toplaması yapılan 400 milyon lira değerindeki, 87 gün vadeli kira sertifikası ihracını başarıyla tamamladı.


Etiketler: Beach, Hotel, Resort, ağırlama, Nikki

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.