9 Kasım 2018 Cuma 10:20

GÜNDEM

Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül

Misafirlerine özel deneyimler yaşatan otelleri ödüllendiren dünyanın önde gelen saygın ödül platformlarından biri olan Haute Grandeur Global Hotel ExcellenceAwards, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u 4 kategoride ödüllendirdi.

Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül
Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül
Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül
Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum’A 4 Kategoride Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, “Best Beach Hotel in Turkey”, “Best Lifestyle Hotel in Turkey”, “Best Rooftop View Hotel in Turkey”, “Best Suite Hotel in Turkey” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Palazzo Versace Dubai'de yapılan Haute Grandeur Global Awards Gala Töreni’nde, hizmet sektörünün en iyileri belirlendi. Lüks konaklama ve ağırlama sektörünün en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Haute Grandeur Global Hotel ExcellenceAwards, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u 4 kategoride birden ödüllendirdi. Ödül gecesine, sektörün saygın VIP'leri, kanaat önderleri katıldı.

En üst düzeydeki lüks konaklama ve ağırlama markaları her yıl mükemmellikte yarışıyor. Bu ödüller, olağanüstü başarı ve sektöre en geniş katkılarından dolayı en iyinin iyisine veriliyor.

Haute Grandeur kurucusu ve başkanı olan Marinique de Wet, “Konaklama ve ağırlama endüstrisi son derece rekabetçidir. Yalnızca sürekli olarak beklenti sınırlarını zorlayanlar bu prestiji elde eder” diyor. Mükemmelliği yaygınlaştırmak için sağlıklı bir rekabet şarttır çünkü bu, küresel olarak istihdam yaratan en kazançlı sektörlerde sürdürülebilirliği sağlamaktadır. Dünya çapında ağırlama alanında mükemmeliyet standartlarının yükseltilmesine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz ”dedi. Gala töreni, 60'tan fazla ülkeden kazanan otel temsilcilerinin katılımıyla ihtişam ve zarafet dolu bir gecede gerçekleşti.

Haute Grandeur'a özgü bir konsept ile, ödül sahipleri, genel kamuoyu yoklamaları ya da jüri heyetinin oylarıyla değil, bizzat misafirlerin geri bildirimleriyle belirleniyor.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum Genel Müdürü Arzu Topçu Civak, “Ödüller, konaklama ve ağırlama sektöründe kayda değer başarılar elde etmiş kuruluşların daha büyük başarılar göstermelerini teşvik ediyor ve yeni bir mükemmellik standardı oluşturuyor. Başarı, detaylara verdiğiniz önemle ortaya çıkıyor” dedi.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, 2018 yılında ayrıca, Luxury Travel Guide tarafından sunduğu kişiye özel hizmetlerle yılın en şık lüks oteli olarak “Stylish Luxury Hotel of the Year”ödülüne layık görülmüştü.Seçkin isimler tarafından belirlenen ödülün jürisinde Shane Green (Resort Rescue), Marianela Pereyra (Resident Beach Expert), Claire Newell (Seyahat Uzmanı), Antonio Cuellar (Lüks Konaklama Fotoğrafçısı) ve Luxury Travel Guide in-house ekibi yer alıyordu.

İlginizi Çekebilir

Hepimizin Kahramanı Babalarımızı Şımartmanın Yolu Bu Yıl Da L'occitane'dan Geçiyor...

Şimdi bir ebeveynseniz, babanızın yıllar boyunca nelere, nasıl dayandığını daha iyi biliyorsunuz demektir ve teşekkür etme sırası sizde.


Godaddy, Web Sitesi Mimarı Planlarına Ssl Sertifikası Dâhil Ediyor

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Sitesi Mimarı planlarına SSL sertifikalarını dâhil ettiğini açıkladı. GoDaddy, Chrome 68’in piyasaya sürülmesiyle Temmuz 2018’den bu yana Google Chrome’un SSL Sertifikası ile koruma altına alınmayan web sitelerini “Güvenli Değil” olarak işaretlediğini vurguladı. Bir SSL Sertifikası, iki taraf arasında alınıp verilen değerli bilgilerin korunması için kullanılıyor ve online varlığınızı oluşturmak için bir web sitesi kurarken alınması gereken öncelikli güvenlik ölçüleri arasında yer alıyor.


Urtim’Den Öğrencilere Hediye Betonarme Yapı Sistemleri Atölyesi

URTİM KALIP VE İSKELE SİSTEMLERİ A.Ş


Emre Tezcan'ın İlk Teklisi ''Crazy''

SMM etiketiyle yayınlanacak 3 şarkıdan ilki olan Crazy 24 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda dinleyenler ile buluşuyor!


İftarı Kaçıranlara Çorbalar Zeytinburnu Belediyesi’Nden

İftarı Kaçıranlara Çorbalar Zeytinburnu Belediyesi’nden


Etiketler: Beach, Hotel, Resort, ağırlama, Nikki

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.