27 Şubat 2020 Perşembe 11:06

GÜNDEM

Nn Hayat Ve Emeklilik Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’Nda Yüzde 20 İndirim Kampanyası

NN Hayat ve Emeklilik’ten sağlığa destek

Nn Hayat Ve Emeklilik   Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’Nda Yüzde 20 İndirim Kampanyası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

NN Hayat ve Emeklilik, “Desteğin Bizden Sağlığını Korumak Senden” diyerek ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ kampanyası başlatıyor. NN Hayat ve Emeklilik’ten ilk defa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak isteyen 45 yaş ve altındaki herkes, ‘Yatarak Tedavi Teminatlı’ veya ‘Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatlı’ ürünlerde yüzde 20 indirim avantajına sahip olacak.

Dünyanın en köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, sağlık sektöründe yatırımlarına devam ediyor. Aralık 2018’de sunmaya başladığı ‘Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda hizmet ağını genişleten NN Hayat ve Emeklilik, herkes sağlık imkânlarından dilediğince faydalanabilsin diye büyük bir kampanyaya imza atıyor.

NN Hayat ve Emeklilik, Desteğin Bizden Ferdi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olmak isteyenler için, 13 Mart 2020’ye kadar ‘Yatarak Tedavi Teminatlı’ ve ‘Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatlı’ ürünlerde yüzde 20 indirim sunuyor.NN Hayat ve Emeklilik’ten ilk defa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olacak 45 yaş ve altındaki herkes indirimden faydalanabilecek. Başka bir kurumda Tamamlayıcı Sağlık Sigorta’sına sahip olup NN Hayat ve Emeklilik’e geçiş yapanlar da indirim kampanyasından yararlanabilecek.

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK kapsamında en geniş hastane ağı ile SGK anlaşmalı sağlık kuruluşlarında hizmet veriliyor.

NN Hayat ve Emeklilik Hakkında:

NN Hayat ve Emeklilik, 18 ülkede faaliyet gösteren ve birçok Avrupa ülkesinde ve Japonya'da güçlü bir varlığı bulunan uluslararası bir finansal hizmetler şirketi olan NN Group'un bir parçasıdır. Grup, tüm çalışanları ile yaklaşık 17 milyon müşteriye sigorta, yatırım ve bankacılık hizmetleri sunmaktadır. NN Group, Nationale - Nederlanden, NN, NN Yatırım Ortakları, ABN AMRO Sigorta, Movir, AZL, BeFrank ve OHRA'yı içermektedir. NN Group, Euronext Amsterdam'da (NN) işlem görmektedir. Şirketin Türkiye’deki tarihçesi, 4 Aralık 2008 tarihinde NN Group’un (eski ünvanıyla ING Group) OYAK Emeklilik A.Ş.’nin %100 hissesini satın almasıyla başlamıştır.

İlginizi Çekebilir

Bülten Evde Kalanlara Moral Konseri !

Son aylarda tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınına yönelik sağlık tedbirleri kapsamında kamu otoritelerince yapılan uyarılarla birlikte halk zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmama kuralına uyuyor. Türkiye’nin en kalabalık metropollerinden İstanbul’da sokaklar büyük oranda boş, trafik ise sakinliğiyle tarihi günlerini yaşıyor. Böyle bir zamanda ise komşuluk ve sosyalleşme özellikle büyük ölçekli sitelerde balkonlardan yaşatılmaya devam ediyor.


Bülten Garanti Bbva, Türkiye Bankalar Birliği’Nin Kredi Protokolüne Katılıyor

Ticaret Sicil No: 521008


Aston Martın Yeni Bir V6 Dönemine Hayat Veriyor

ASTON MARTIN YENİ BİR V6 DÖNEMİNE HAYAT VERİYOR


Koronavirüs Salgınında Ayakkabı Ve Terlik Temizliğine Dikkat! Prof. Dr. Birol Baytan Cevaplıyor

KORONAVİRÜS SALGININDA AYAKKABI VE TERLİK TEMİZLİĞİNE DİKKAT! PROF. DR. BİROL BAYTAN CEVAPLIYOR


Kiptaş’Tan Taksit Ödemelerine Bir Kolaylık Daha

KİPTAŞ, 22 Mart’ta açıkladığı “taksitlerin ertelenmesi” kararında yeni bir düzenleme daha yaptı. Buna göre, taksitler ikişer ay ötelendi, ara ödemeler ise taksitlendirildi. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, alınan kararı sosyal medya hesabından duyurdu.


Etiketler: Emeklilik, Hayat, Sağlık, Sigortası, Tamamlayıcı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.