4 Nisan 2019 Perşembe 11:19

GÜNDEM

Nova Vera’Dan Bebek Ve Çocuklara Özel Zeytinyağı

Ödüllü zeytinyağı markası Nova Vera, 0-12 yaş arası çocuklara özel ürettiği, çok düşük asit oranlı, yüksek E vitamini ve antioksidan içeriğine sahip yeni natürel sızma zeytinyağını satışa sundu.

  Nova Vera’Dan Bebek Ve Çocuklara Özel Zeytinyağı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Geçtiğimiz yıl “Dünyanın En İyi Zeytinyağı Üreticileri” sıralamasında ilk 50’ye giren tek Türk zeytinyağı markası olan Nova Vera, 23 Nisan öncesinde çocuklara özel yeni ürününü tanıttı. 0-12 yaş arası çocuklara özel üretilen, yüksek E vitamini ve antioksidan içeriğine sahip yeni natürel sızma zeytinyağı ürünü, Nisan ayının ilk haftasında satışa sunuldu. Yüksek polifenol ve E vitamini içeriği ile doğal antioksidan özelliklerinin yanı sıra %0.2’lik çok düşük asit oranıyla dikkat çeken yeni ürün, bebek ve çocukların beslenmesinde ve cilt bakımlarında kullanılabiliyor.

Yeni ürünleri hakkında konuşan Nova Vera Kurucusu Bahar Alan; “Marka olarak sağlık bileşenleri en yüksek seviyede zeytinyağı üretebilmek amacıyla çalışıyoruz. Yeni ürünümüzü de en kıymetlilerimiz olan çocuklarımız için özel olarak geliştirdik. Çocukların aldıkları kalsiyumun ve diğer vitaminlerin vücutta emiliminin sağlanması, zihinsel gelişimlerinin desteklenmesi, kalp damar sisteminin sağlıklı oluşması ve sindirim sistemindeki gaz, kabızlık gibi pek çok problemin önüne geçilmesi için zeytinyağının 6 aylıktan itibaren beslenmeye dahil edilmesi gerekiyor. Biz de çocuklarımızın hassasiyetlerine uygun, en düşük asit oranına sahip ürünlerimizin en doğal ve katkısız halini hazırladık. Tüm yaş gruplarındaki çocukların da severek ve kolaylıkla içebilmeleri için hem antioksidan içeriği yüksek, hem de yakıcılığı ve acılığı daha az olan zeytinyağı çeşitlerimizi harmanlayıp ideal tadı yakaladık. 0-12 yaş arası çocuklara özel natürel sızma zeytinyağımız, anne ve babaların gönül rahatlığıyla bebeklerinin ve çocuklarının beslenmelerinde kullanabilecekleri bir ürün. Ayrıca çok düşük asit değeri, hiçbir katkı içermeyen ve yüksek E vitamini kaynağı içeriğiyle en hassas ciltlerin dahi nemlendirilmesi, bebeklerde çok görülen pişik problemlerinin doğal yoldan giderilmesi için kullanılabilir. Önümüzdeki dönemde farklı ürünleri de tüketicilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.

Nova Vera’ya “komşudan” da Altın Madalya

Türkiye’yi uluslararası arenada pek çok kez gururla temsil eden Nova Vera, Yunanistan’da düzenlenen 2019 Athena Uluslararası Zeytinyağı Yarışması’nda uluslararası jüri değerlendirmesi sonucunda Erken Hasat ürünüyle “Altın Madalya” ve “Ülkenin En İyisi / Best of Turkey” ödüllerine layık görüldü. Nova Vera Kurucusu Bahar Alan, “Komşumuz Yunanistan’dan 2 önemli ödülle döndük; ödül rekortmeni ürünümüz Erken Hasat, bir başka uluslararası platformda daha Türkiye’yi gururla temsil etti. Bu mutluluk ve gurur hepimizin…” şeklinde konuştu.

Nova Vera Hakkında:

2018 yılında uluslararası yarışmalarda en çok ödül alan Türk Zeytinyağı markası olan Nova Vera; zeytini doğru şekilde işleyip ürettiği yağın kalitesi, lezzeti ve sağlığa faydalı bileşen içeriğinin yüksekliği ile farklılaşmayı hedefleyen bir butik üreticidir. Zeytin ağaçlarının organik esaslara uygun bakımı, doğru hasat zamanının belirlenmesi, zeytinlerin modern yöntemlerle ve özenle hasat edilmeleri, en hızlı şekilde sıkıma ulaştırılmaları, bilimsel anlayışla işlenmeleri dahil; ürünlerinin ağaçtan tüketicinin sofrasına ulaşana kadar olan tüm aşamaları uzmanlar denetiminde yürütülmektedir. Nova Vera, sadece kendi kontrolündeki bahçelerin zeytinlerini işlemekte, sadece erken hasat ve soğuk sıkım yapmaktadır. 2018’de dünyanın en önemli zeytinyağı listesi Flos Olei’ye giren Nova Vera son olarak EVOO 2018 Dünya Sıralaması’nda “En İyi Natürel Sızma Zeytinyağı Üreticileri” listesinde ilk 50’ye giren ilk ve tek Türk markası olmuştur.

Detaylı bilgi:

İlginizi Çekebilir

Armis Carına Koleksiyonu Bb

Ürünlerini yeni nesil teknoloji makine parkurunda üreten, Türkiye yatak sektörünün öncü markası Armis, inovatif serisi Carina ile göz dolduruyor. Estetiğin ve tasarımın konfor ile birleşmesiyle uykunuzu anlamlandıran, opsiyonel USB şarj detaylı Carina Baza, el işçiliği ile özel üretilen yatak başlığı ile yatak odalarına şıklık katarken, tercihe göre kumaş kaplı komodin ve sandıklı pufu ile birlikte satışa sunuluyor.


Basın Bu¨lteni Eker, Fark Yaratan Ürünleriyle 27. Uluslararası Gıda Ve İçecek İhtisas Fuarı'nda Olacak

EKER, FARK YARATAN ÜRÜNLERİYLE 27. ULUSLARARASI GIDA VE İÇECEK İHTİSAS FUARI’NDA OLACAK


Evlilik Fuarı, Yoğun Katılım İle Başladı!

‘2020 Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı’,


Harley Davidson Footwear’In Yol Arkadaşı Fatma Turgut Boyner’De Sevenleriyle Buluşuyor

HARLEY-DAVIDSON FOOTWEAR’IN YOL ARKADAŞI


Pompa Sektöründe Sürdürülebilir Olmanın Yolu “Tasarruflu Ürünler Üretmek”Ten Geçiyor!

Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında açıklamalarda bulunan Masdaf Genel Müdürü Vahdettin YIRTMAÇ, “Pompa sektöründe ve benzer sistemler üreten sektörlerin tamamında sürdürülebilir olmanın yolu “tasarruflu ürünler üretmek”ten geçiyor. Çünkü dünyada toplam elektrik enerjisinin %20 ‘si, endüstriyel elektrik enerjisinin ise ortalama %30’u pompalar tarafından tüketiliyor. Masdaf olarak geliştirdiğimiz “inovatif pompa teknolojileri” ile iş ortaklarımızın işletmelerinde tükettikleri enerjiden %30’a varan oranlarda tasarruf etmelerini sağlıyoruz.” dedi.


Etiketler: Nova, Vera, zeytinyağı, olan, Zeytinyağı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.