26 Mart 2019 Salı 09:02

GÜNDEM

Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti

NSS LABORATUVARLARI ŞİRKETLERE

Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti
Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti
Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti
Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BITDEFENDER GRAVITYZONE ULTRA’YI TAVSİYE ETTİ

GELİŞMİŞ UÇ NOKTA KORUMA TESTİ’NİN

TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNÜ: BITDEFENDER GRAVITYZONE ULTRA

NSS LABORATUVARLARI ŞİRKETLERE

BITDEFENDER ANTİVİRÜS’Ü TAVSİYE ETTİ

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, NSS Laboratuvarlarında yapılan 2019 Gelişmiş Uç Nokta Koruma (AEP) testinde “Tavsiye Edilen” derecesini aldığını açıkladı.

Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, NSS Laboratuvarları’nda yapılan 2019 Gelişmiş Uç Nokta Koruma Testinde (AEP), “Tavsiye Edilen” derecesini aldığını açıkladı. NSS Laboratuvarları, 2019 AEP 3.0 Grup Açık Testinde güvenlik etkinliği, tehdit olayı bildirimi, performans ve toplam sahip olma maliyeti konusunda pazar lideri 19 ürünü değerlendirdi. NSS Laboratuvarları Bitdefender Antivirüs’ü, Gelişmiş Uç Nokta Koruma (AEP) 3.0 testindeki performansı için ödüllendirdi.

Siber güvenlik rehberliği için küresel bir lider ve güvenilir bir kaynak olan NSS Laboratuvarları, şirketlerin güvenlik ürünlerini ve hizmetlerini satın alma ve optimize etme konusunda kararlar almalarını sağlayarak deneysel veri ve objektif grup testi sonuçları sağlamayı taahhüt ediyor. Herhangi bir katılım ücretinin olmadığı grup testlerinde, şeffaflık sağlamak ve işletmelerin test sonuçlarının arkasındaki faktörleri anlamalarına yardımcı olmak için test metodolojisi de kamuya açık gözlemlenebiliyor.

Bitdefender ile Şirketlerin Dijital Varlıkları Daha İyi Korunuyor ”

NSS Laboratuvarları’ndan alınan “Tavsiye Edilen” derecesinin, kurumsal müşterilerin Bitdefender Antivirüs çözümleri hakkındaki güvenlik etkinliğinin değerini ve yüksek yatırım geri dönüşünü doğruladığını belirten Bitdefender Kurumsal Çözümler Genel Müdürü Harish Agastya, “Bitdefender GravityZone Ultra'nın önleme, otomatik algılama, soruşturma ve yanıtlama araçları sağlama yeteneğinin, müşterilerin dijital varlıklarını daha iyi korumalarını ve gelişmiş tehditlere yanıt vermelerini sağlıyor” ifadelerinde bulundu.

Bitdefender GravityZone Ultra, işletmeleri zorlayıcı siber tehditlere karşı bile tam olarak koruyan bir platformda kullanımı kolay son nokta algılama ve yanıtlama (EDR) ile yeni nesil uç nokta korumasını (EPP) birbirine entegre ediyor.

Dünya Genelindeki Güvenlik Çözümlerinin %38’inde Bitdefender İmzası

Günümüzde dünya genelindeki güvenlik çözümlerinin %38'inden fazlasında kullanılan Bitdefender Antivirüs teknolojisi ve tehdit istihbaratına dayanan Bitdefender GravityZone Ultra, organizasyonların karmaşık altyapılarla başa çıkmasına koruma, algılama ve yönetilebilir müdahale sağlayarak yardımcı oluyor. Bitdefender GravityZone Ultra, fiziksel ve sanal altyapılar, veri merkezleri ve genel bulut ortamlarında Windows, Linux ve Mac dahil olmak üzere tüm uç noktalar için dağıtım ve işlemleri basitleştirerek birden fazla araca olan ihtiyacı ortadan da kaldırıyor.

Laykon Bilişim ve Bitdefender Hakkında:

2016 yılının 3. çeyreğinden itibaren Bitdefender’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veren Laykon Bilişim, bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümleri ile çözüm ortaklarına satış ve destek veren bir teknoloji firmasıdır. Aynı zamanda 2018 yılı itibari ile lider güvenlik duvarı ve UTM sağlayıcısı WatchGuard’ın distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim, bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri sadakati ve bayi kanalı yapılanması çalışmalarında bulunmuş uzman kadrosu ile güvenlik ve iş sürekliliği çözümleri tarafında kullanıcılarına yeni teknolojileri götürmeye devam etmektedir.

Bitdefender, 100’den fazla ülkeye değer katan anlaşmalar, distribütörler ve satış ortakları üzerinden çözümler sağlayan global bir güvenlik teknolojisi şirketidir. 2001 yılından bu yana, ödüllendirilen kurumsal ve bireysel bilişim güvenliği çözümleri üreten Bitdefender, sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanında liderlik eden bir güvenlik sağlayıcısıdır.

İlginizi Çekebilir

Beko Dijital Deneyimi Tüketiciyle Buluşturan 4 Bayi Daha Açtı

BEKO DİJİTAL DENEYİMİ TÜKETİCİYLE


Oyunu Bırakamayanlara Özel ‘Pro Gamer’ Menüler

Türkiye hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda, e- spor tutkunları için özel olarak hazırladığı ‘Pro gamer’ menülerine Arby’s ve Usta Dönerci lezzetlerini de dahil etti. Burger King ve Popeyes’ın ardından Arby’s ve Usta Dönerci lezzetlerinin dahil olmasıyla birlikte Pro Gamer menüsünde çeşitlilik artarken, Gamerlar yenilenen ‘Pro Gamer’ menüleri sayesinde dört farklı lezzete rahatlıkla ulaşabilecek.


Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı

Pirelli, 21. geleneksel Ford Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi olarak sürdürülebilirlik ödülüne layık bulundu. Pirelli’nin Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülünü Ford Motor Company Ürün Geliştirme ve Satınalmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hau Thai-Tang ile Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı Linda Cash takdim etti.


Wwe Raw Ve Smackdown Severlere Müjde!

WWE RAW VE WWE SMACKDOWN KARŞILAŞMALARI CANLI YAYINLA S SPORT2 VE S SPORT PLUS’TA İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR


Castrol Ford Team Türkiye Avrupa Ralli Kupası’Nın Türkiye Ayağı Eskişehir Rallisi’Ni Zirvede Tamamladı!

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Markalar Şampiyonluğu ve genel klasmanda ilk sırada bulunan Castrol Ford Team Türkiye, sezonun üçüncü yarışı olan Eskişehir Rallisi sonrası liderliğini pekiştirdi.


Etiketler: Bitdefender, güvenlik, Antivirüs, Laboratuvarları, fazla

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.