26 Mart 2019 Salı 09:02

GÜNDEM

Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti

NSS LABORATUVARLARI ŞİRKETLERE

Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti
Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti
Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti
Nss Laboratuvarları Şirketlere Bıtdefender Antivirüs’Ü Tavsiye Etti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BITDEFENDER GRAVITYZONE ULTRA’YI TAVSİYE ETTİ

GELİŞMİŞ UÇ NOKTA KORUMA TESTİ’NİN

TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNÜ: BITDEFENDER GRAVITYZONE ULTRA

NSS LABORATUVARLARI ŞİRKETLERE

BITDEFENDER ANTİVİRÜS’Ü TAVSİYE ETTİ

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, NSS Laboratuvarlarında yapılan 2019 Gelişmiş Uç Nokta Koruma (AEP) testinde “Tavsiye Edilen” derecesini aldığını açıkladı.

Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, NSS Laboratuvarları’nda yapılan 2019 Gelişmiş Uç Nokta Koruma Testinde (AEP), “Tavsiye Edilen” derecesini aldığını açıkladı. NSS Laboratuvarları, 2019 AEP 3.0 Grup Açık Testinde güvenlik etkinliği, tehdit olayı bildirimi, performans ve toplam sahip olma maliyeti konusunda pazar lideri 19 ürünü değerlendirdi. NSS Laboratuvarları Bitdefender Antivirüs’ü, Gelişmiş Uç Nokta Koruma (AEP) 3.0 testindeki performansı için ödüllendirdi.

Siber güvenlik rehberliği için küresel bir lider ve güvenilir bir kaynak olan NSS Laboratuvarları, şirketlerin güvenlik ürünlerini ve hizmetlerini satın alma ve optimize etme konusunda kararlar almalarını sağlayarak deneysel veri ve objektif grup testi sonuçları sağlamayı taahhüt ediyor. Herhangi bir katılım ücretinin olmadığı grup testlerinde, şeffaflık sağlamak ve işletmelerin test sonuçlarının arkasındaki faktörleri anlamalarına yardımcı olmak için test metodolojisi de kamuya açık gözlemlenebiliyor.

Bitdefender ile Şirketlerin Dijital Varlıkları Daha İyi Korunuyor ”

NSS Laboratuvarları’ndan alınan “Tavsiye Edilen” derecesinin, kurumsal müşterilerin Bitdefender Antivirüs çözümleri hakkındaki güvenlik etkinliğinin değerini ve yüksek yatırım geri dönüşünü doğruladığını belirten Bitdefender Kurumsal Çözümler Genel Müdürü Harish Agastya, “Bitdefender GravityZone Ultra'nın önleme, otomatik algılama, soruşturma ve yanıtlama araçları sağlama yeteneğinin, müşterilerin dijital varlıklarını daha iyi korumalarını ve gelişmiş tehditlere yanıt vermelerini sağlıyor” ifadelerinde bulundu.

Bitdefender GravityZone Ultra, işletmeleri zorlayıcı siber tehditlere karşı bile tam olarak koruyan bir platformda kullanımı kolay son nokta algılama ve yanıtlama (EDR) ile yeni nesil uç nokta korumasını (EPP) birbirine entegre ediyor.

Dünya Genelindeki Güvenlik Çözümlerinin %38’inde Bitdefender İmzası

Günümüzde dünya genelindeki güvenlik çözümlerinin %38'inden fazlasında kullanılan Bitdefender Antivirüs teknolojisi ve tehdit istihbaratına dayanan Bitdefender GravityZone Ultra, organizasyonların karmaşık altyapılarla başa çıkmasına koruma, algılama ve yönetilebilir müdahale sağlayarak yardımcı oluyor. Bitdefender GravityZone Ultra, fiziksel ve sanal altyapılar, veri merkezleri ve genel bulut ortamlarında Windows, Linux ve Mac dahil olmak üzere tüm uç noktalar için dağıtım ve işlemleri basitleştirerek birden fazla araca olan ihtiyacı ortadan da kaldırıyor.

Laykon Bilişim ve Bitdefender Hakkında:

2016 yılının 3. çeyreğinden itibaren Bitdefender’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veren Laykon Bilişim, bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümleri ile çözüm ortaklarına satış ve destek veren bir teknoloji firmasıdır. Aynı zamanda 2018 yılı itibari ile lider güvenlik duvarı ve UTM sağlayıcısı WatchGuard’ın distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim, bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri sadakati ve bayi kanalı yapılanması çalışmalarında bulunmuş uzman kadrosu ile güvenlik ve iş sürekliliği çözümleri tarafında kullanıcılarına yeni teknolojileri götürmeye devam etmektedir.

Bitdefender, 100’den fazla ülkeye değer katan anlaşmalar, distribütörler ve satış ortakları üzerinden çözümler sağlayan global bir güvenlik teknolojisi şirketidir. 2001 yılından bu yana, ödüllendirilen kurumsal ve bireysel bilişim güvenliği çözümleri üreten Bitdefender, sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanında liderlik eden bir güvenlik sağlayıcısıdır.

İlginizi Çekebilir

Atomexpo 2019 Forumu’Nda 40'Tan Fazla İşbirliği Anlaşması İmzalandı

ATOMEXPO-2019 Forumu’nda 40'tan Fazla İşbirliği Anlaşması İmzalandı


Denizbank, ‘Mobil Tır’I İle Sağlık, Yetiştiricilik Ve Finans Eğitimlerini Üreticinin Ayağına Götürüyor

DenizBank, milli mesele olarak ele aldığı tarımın gelişimine Türkiye’nin dört yanında destek sunma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.


Mandarin Oriental, Bodrum Golf Tutkunlarına Özel Ayrıcalıklar Sunuyor

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM GOLF TUTKUNLARINA ÖZEL AYRICALIKLAR SUNUYOR


Kartlı Harcamada Yuvarla, Küsuratlarını Bağışla

Cerebral Palsy’li çocuklara destek için sen de küsuratlarını “Yuvarla” !


The Spa At Mandarin Oriental, Bodrum İle Yenilenmenin Tam Zamanı

The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum ile yenilenmenin tam zamanı.


Etiketler: Bitdefender, güvenlik, Antivirüs, Laboratuvarları, fazla

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.