19 Nisan 2019 Cuma 18:29

GÜNDEM

Nude Challengıng Master Classes 2019’Un Ana Sponsoru Oldu!

NUDE CHALLENGING MASTER CLASSES 2019’UN

  Nude Challengıng Master Classes 2019’Un Ana Sponsoru Oldu!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ANA SPONSORU OLDU!

Şişecam’ın global tasarım markası Nude’un ana sponsorluğunda 13-14 Nisan tarihleri arasında The Marmara Taksim’de gerçekleştirilen Challenging Master Classes 2019, dünyaca ünlü şarap uzmanları ile üreticilerini, ho-re-ca mensuplarını ve fikir önderlerini ağırladı.

Global tasarım markası Nude, şarap ve şampanya kadehlerinden oluşan yalın, elegan ve sofistike koleksiyonu Stem Zero’da cam teknolojisi ile tasarım zekasını yüksek bir seviyede buluşturuyor. Şişecam tarafından geliştirilen özel “Ion Shielding” teknolojisi ile üstün bir dayanıklılık kazanan Stem Zero; darbe, eğme ve düşme gibi tüm testlerden başarıyla çıkıyor. Şarapseverler ve ikram sektörü profesyonelleri, Stem Zero’yu iki kat daha güçlü ve esnek bir yapıya kavuşturan bu teknoloji ile üretilen kadehleri, Challenging Master Classes 2019’da deneyimleme şansı elde ettiler. 13-14 Nisan’da The Marmara Taksim’de gerçekleştirilen Challenging Master Classes 2019’un ana sponsoru olan Nude, iki gün boyunca saat 10.00 ile 18.30 arası devam eden “Walk Around Tasting” bölümünde ürünlerini sergilediği stant alanında ziyaretçilerini ağırladı.

Şarapseverlerin ve ikram sektörü profesyonellerinin bir araya geldiği Challenging Master Classes 2019’da ziyaretçiler, üzüm çeşitlerine, kupajlarına ve yoğunluğuna göre kategorize edilen ürünleri Nude kadehlerinde tatma fırsatı yakaladılar. Tadım alanında üretici firmaların yetkilileri ile konuşarak üretim teknikleri konusunda bilgi edinebilen katılımcılar, 54 üretici ve 225 farklı etiketle tanıştılar.

Nude ana sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikte, Oz Clarke ve Madeleine Stenwreth MW’nin de aralarında olduğu 6 şarap uzmanının katılımıyla keyifli anlar yaşandı. Şarap dışı alanlarda da peynir, zeytinyağı ve bira gibi artizan markalar da ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Camın en yalın hali: ‘Nude

Dünyanın üçüncü en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu'nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor.

Nude tasarımları Milano ve Türkiye'de Paşabahçe Mağazaları'nda satılıyor. Global ölçekte ise Selfridges, Bergdorf Goodman, WallpaperSTORE*, The Conran Shop Paris ve London, La Rinascente Milan, MOMA (Francisco, New York, Tokyo), Lane Crowford Hong Kong, Printemps Paris satış noktaları arasında yer alıyor. nudeglass.com ile de dünyanın yüzyirmi ülkesine satış yapılıyor.

Hazan Aköz Işık

Medya İlişkileri Direktörü / Effect Burson-Marsteller

Ceren Erdeniz

Medya ve Müşteri İlişkileri Temsilcisi / Effect Burson-Marsteller

İlginizi Çekebilir

Tekfen Vakfı’Nın Müzik Bursu İçin Başvurular Başlıyor!

Türkiye’nin önemli özel sanat kurumları arasında yer alan Tekfen Vakfı, klasik müziğe olan desteğini sürdürerek, geçtiğimiz sene başlattığı Müzik Bursu programını bu yıl da sürdürüyor. Başta Tekfen Filarmoni olmak üzere, Türkiye'deki orkestralar için yetkin müzisyenler yetiştirmek amacıyla sağlanacak burs, lisans düzeyindeki yurt dışı eğitim kurumlarında geçerli olacak. Burs, kendine kariyer hedefi olarak orkestra müzisyenliğini seçen tüm lisans öğrencilerini kapsıyor. Başvurular http://www.tekfen.com.tr adresi üzerinden 5-30 Haziran tarihleri arasında kabul edilecek.


Jesder Başkanı Ufuk Şentürk; “Hedefimiz Kısa Sürede Dünyada İlk 3’E Girmek”

JESDER, 2020 Irenec Sanal Konferansı’na katıldı


Lekelere Karşı Güneş Koruyucu Etki

Ducray Melascreen UV Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem SPF 50+ özelliği ile güneşe karşı yüksek koruma sağlarken patentli filtre sistemi ile de güneş kaynaklı hiperpigmentasyon, lokalize kahverengi lekeler ve yaşlılık lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ducray Melascreen UV Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem ailesi vücut ve el kremi olmak üzere iki üründen oluşuyor.


Dilara Koçak’Tan Hazımsızlık Ve Kabızlık İçin Öneri

Hazımsızlık ve kabızlık toplumda en sık görülen sindirim sistemi problemlerinin başında geliyor. Son dönemde evde kalmaktan dolayı azalan fiziksel aktivite ve beslenme düzeninin değişmesi de bu şikayetlerin artmasına neden oluyor.


Motul Teknik Eğitimlerini Dijitale Taşıdı

Mobil Ekiplerin Verimliliği Artacak


Etiketler: Nude, tasarım, Challenging, Master, Classes

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.