28 Mayıs 2019 Salı 13:51

MODA

Nur Karaata Mayo Koleksiyonu Boyner'de

NUR KARAATA MAYO KOLEKSİYONU BOYNER’DE

Nur Karaata Mayo Koleksiyonu Boyner'de
Nur Karaata Mayo Koleksiyonu Boyner'de
Nur Karaata Mayo Koleksiyonu Boyner'de
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2015 yılında Nur Karaata tarafından hayata geçirilen ve kısa sürede kadınların kalbini fetheden Nur Karaata Swimwear, bu sezon itibariyle Boyner’de tutkunlarıyla buluşuyor.

Güncel moda trendlerini takip eden ve bu trendleri en sevilen markaların çatısı altında müşterileriyle buluşturan Boyner son olarak Nur Karaata Swimwear mayo ve bikini koleksiyonunu bünyesine kattı. Nur Karaata Swimwear, sade, şık ve fonksiyonel tasarımları ile dikkat çekiyor. Nur Karaata Swimwear koleksiyonunda sadece Boyner’e özel tasarlanan ürünler de bulunuyor.

Moda severlerin merakla beklediği koleksiyon, İstanbul’da İstinye Park, Emaar Square, Akasya AVM Boyner’de, Ankara’da ise Panora AVM Boyner mağazasında müşterilerle buluşuyor. Boyner.com.tr’de de satışa sunulan Nur Karaata Swimwear bu yaz sahillere damga vuracak.

İlginizi Çekebilir

Poşet Kullanımı Yüze 80 Azaldı

Türkiye’de “Sıfır Atık” uygulaması ile başlayan poşetlerin ücretlendirilmesinden sonra poşet kullanımının yüzde 80’e yakın azaldığı gözlemlendi.


Hearthstone'un Yeni Güncellemesi Yepyeni Kartlarla Geliyor

24.06.2019 – Hearthstone sınırlarını genişlettikçe ve yeni oyuncular tavernaya giriş yaptıkça geliştirici ekip de eski kart ve oyun mekaniklerinin üzerinden bir kez daha geçerek, oyuna getirilen yeniliklerin sağlam temeller üzerine oturduğundan emin olmak için çalışıyor. Bugün yayınlanan blog yazısında geliştiriciler, mevcut sınıfların temellerini oluşturan düşünce yapısını anlayabilmemiz ve önümüzdeki günlerde hem sınıflara hem de bazı kartlara getirilecek değişiklikleri daha iyi kavrayabilmemiz adına detaylı bilgiler veriyor.


Jason Derulo Regnum Carya Sahnesinde

Müziğin dünyaca ünlü isimlerini ağırlayarak yılın en çok konuşulan konserlerine imza atan Regnum Live in Concert, bu yaz da nefes kesen performanslara ev sahipliği yapıyor. 10 Temmuz akşamı Regnum Carya sahnesinde müziğin dahi çocuğu Jason Derulo yer alacak.


Sürdürülebilirlik Ve Entegre Raporlama Daha İyi Bir Geleceğin Yol Haritası

SKD Türkiye üyesi 25 şirketin sürdürülebilirlik ve entegre raporların analizine yer veren Reporting Matters raporun ikincisi TSKB ev sahipliğinde tanıtıldı. Reporting Matters metodolojisi ile finansal olmayan raporların kalitesinin ve etkisinin artırılması hedefleniyor.


“Uluslararası Deniz Hukuku Yaz Akademisi” Başlıyor

“Deniz Hukuku Kapsamlı Bir Şekilde Kadir Has Üniversitesi’nde Ele Alınacak”


Etiketler: Karaata, Swimwear, Boyner, buluşuyor, 2015

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.