27 Şubat 2020 Perşembe 13:32

GÜNDEM

Oakley'den İki Yeni Model!

Oakley’in 35 yıllık Eyeshade geçmişinden faydalanarak geçmişle geleceği birbirine bağlayan Sutro Vented, cesur renkleri, çarpıcı ve zengin özellikli tasarımları bir araya getirerek markanın “sportif performans optikleri öncüsü” olarak koruduğu lider konumunu sağlamlaştırıyor. Bu özel model kısıtlı sayıda satışa sunulacak; fırsatı kaçırmadan alın!

Oakley'den İki Yeni Model!
Oakley'den İki Yeni Model!
Oakley'den İki Yeni Model!
Oakley'den İki Yeni Model!
Oakley'den İki Yeni Model!
Oakley'den İki Yeni Model!
Oakley'den İki Yeni Model!
Oakley'den İki Yeni Model!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yüksek kavrayışlı Shield tarzı lens çevresel görüşü güçlendirir ve tam koruma sağlarken, orijinal Eyeshade’den ilham alan havalandırmalı lensler hava akışının artmasına yardım eder. Güneş gözlüğünde kullanılan B1B logosu her şey başladığında orada olan atletlere saygılarını sunuyor. Rahat Unobtainium® burun plaketleri sayesinde çerçevenin burnunuzdan kaymamasını sağlıyor vegüneş gözlüğünde ayrıntıları görebilmeniz için renk ve kontrastı güçlendirmek üzere tasarlanan Prizm™ lensler bulunuyor.

İkonik gözlük modelinin çarpıcı, benzersiz mirasını onurlandıran bu özel üretim koleksiyon, orijinal Oakley® Frogskins®’in birkaç tasarım özelliğini korurken çerçevenin sapına 35. Yıl Dönümüne özel bir arma ekliyor. Kısıtlı erişimle ve ilk jenerasyon modelden ilham alan bir renk paletiyle sunularak Frogskins mirasına bulunulan atıf, hem koleksiyoncuların hem de yeni bir jenerasyonun dikkatini çekiyor.

Orjinal üretimi onurlandıran metal bir menteşenin yer aldığı orijinal Frogskins siluetinde O Matter™ çerçeve malzemesi, hareketli bir yaşam tarzına uyum sağlamak için dayanıklılık ve gün boyu konfor sağlamak için kullanılıyor. Güneş gözlüğü özel bir “kurbağa eli” ve 35 sayısını temsil eden bir üçgen ile beşgen dekorasyonuyla süsleniyor, ayrıntıları görebilmeniz için renk ve kontrastı güçlendirmek üzere tasarlanan Prizm™ lenslerle sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Trendler Ve Sezonların Ötesinde Gelinlikler Project.Bridal’Da

Yeni nesil gelinler için özgün, modern ve benzersiz gelinlikler yaratma misyonuyla yola çıkan Project.Bridal, 2020 koleksiyonunda marka felsefesini oluşturan yalın tasarım anlayışını odağa alıyor.


Müteahhitlere Ek Süre Ve Sözleşmeyi Fesih Hakkı Verildi!

MÜTEAHHİTLER MÜCBİR SEBEP SAVUNMASI YAPABİLECEK!


Test Kapasitesini 30.000'E Çıkaracak 2 Test Merkezi Kuruldu

Gilead Sciences Türkiye, Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı verilen mücadelede kullanılmak üzere 1.000.000 TL’lik bir fon oluşturduğunu açıkladı. Gilead Sciences Türkiye Genel Müdürü Şebnem Girgin, oluşturulan fonun Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) bünyesinde biri İstanbul’da, diğeri Ankara’da olmak üzere 2 yeni Covid-19 test merkezinin açılması için gerekli ekipman ve malzemelerin bağışında kullanıldığını açıkladı.


Doğtaş Logan İle Evin Her Odası Yenileniyor!

Doğtaş Logan ile Evin Her Odası Yenileniyor


Pacificlight, Kaspersky Endüstriyel Siber Güvenlik Değerlendirmesi’Nden Yararlanıyor

Singapur’da ulusal siber güvenliği sağlayan ve kurumları çevrim içi saldırılara karşı koruyan siber güvenlik yasasının yürürlüğe girmesiyle, PacificLight bu yasaya uyum için global siber güvenlik şirketi Kaspersky ile birlikte kritik ağları üzerinde kapsamlı bir açık denetimi gerçekleştirdi.


Etiketler: için, orijinal, renk, özel, ilham

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.