5 Temmuz 2019 Cuma 10:50

GÜNDEM

Odeabank’In Risk Yönetimi, İç Kontrol Ve Uyum Birimlerinden Sorumlu İç Sistemler Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Gönül Oldu

Bank Audi’nin Türkiye’deki iştiraki Odeabank’ın Risk Yönetimi, İç Kontrol ve Uyum Birimlerinden Sorumlu İç Sistemler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Hüseyin Gönül atandı.

Odeabank’In Risk Yönetimi, İç Kontrol Ve Uyum Birimlerinden Sorumlu İç Sistemler Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Gönül Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Odeabank Yönetim Kurulu, Türk bankacılık sektörünün deneyimli yöneticilerinden Hüseyin Gönül’ü, 24 Haziran 2019 tarihi itibarıyla Risk Yönetimi, İç Kontrol ve Uyum Birimlerinden Sorumlu İç Sistemler Genel Müdür Yardımcısı olarak atadı.

Bankacılık sektörünün çeşitli kademelerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Hüseyin Gönül, bu süre içerisinde farklı pozisyonlarda yöneticilik görevi üstlenmiştir.

Hüseyin Gönül Hakkında

Hüseyin Gönül, İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Bankacılık kariyerine 1995 yılında Demirbank’ta başlayan Gönül, 1998 yılına kadar İç Denetçilik görevinde bulundu. Gönül, 1999- 2005 yılları arasında Dışbank’ta İç Denetçilik ve Risk Yöneticiliği görevlerini üstlendi.

2005- 2011 yılları arasında Fortis Bank’ta Kredi Risk Yönetimi Direktörlüğü yapan Hüseyin Gönül, 2011 yılından bu yana, Türk Ekonomi Bankası’nda (TEB) Kredi Derecelendirme Modelleri Geliştirme Direktörlüğü görevini devam ettiriyordu.

Odea Bank Hakkında

Odea Bank A.Ş., 2 Ekim 2012'de 533,5 milyon TL ödenmiş sermaye ile faaliyete başlamıştır. Banka, 2018 yılı itibariyle, 17 ilde 45 şubede 1,088 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Odea Bank, toplam kredi ve toplam aktifler açısından diğer özel bankalar arasında 10. sırada yer almaktadır. Odea Bank'ın aktifleri 31.4 milyar TL, mevduatları 21.5 milyar TL, kredileri 18.7 milyar TL ve öz kaynakları 3.2 milyar TL'dir. Ağustos 2016 itibariyle International Finance Corporation (IFC) ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)’nın da hissedarları arasında bulunduğu Odea Bank A.S.'nin çoğunluk hissedarı Banka Audi sal’dır.

Bağlantılar:

Bank Audi Hakkında

Banka Audi, tüm segmentlerde bankacılık profiline sahip bölgesel bir gruptur. Banka, Yatırım Bankacılığı ve faktoring faaliyetlerinin yanı sıra Kurumsal, Ticari, Bireysel, Perakende ve Özel Bankacılık hizmetleri de dahil olmak üzere tüm segmentlere finansal ürünler ve hizmetler sunmaktadır. 2018 Haziran ayı sonunda Bank Audi'nin konsolide aktifleri 44.9 milyar dolara, müşteri mevduatları 31.3 milyar dolara ve öz kaynakları 4.0 milyar dolara ulaşmıştır. Banka Audi personel sayısı 6,300 kişidir. Bank Audi Grubu’nun hissedar tabanı, hisseleri temsil eden 1,500’e yakın hisse ve/veya Global Depo Sertifika (GDR) sahibini kapsamaktadır.

Banka Audi, Lübnan'daki bankacılık grupları arasında birinci sırada ve bölgesel bankacılık grupları içinde en üst sıralarda yer almaktadır. Hisse senetleri Beyrut Menkul Kıymetler Borsasında listelenmiştir. Global Depo Sertifikaları (GDR) hem Beyrut Menkul Kıymetler Borsası’na, hem de Londra Menkul Kıymetler Borsası’na kote olan Banka’nın hisseleri Beyrut Menkul Kıymetler Borsası’na kotedir.

Bağlantılar:

Investor Relations application

İlginizi Çekebilir

Sheraton Istanbul Cıty Center Açılışına İstanbul’Un Tüm Renkleri Hakimdi

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda; Taksim, tarihi yarımada ve Haliç gibi merkezi yerlere yakın konumuyla cazip bir buluşma noktası olan Sheraton Istanbul City Center, Hadise’nin muhteşem konseriyle görkemli bir açılışa sahne oldu. İş ve cemiyet hayatından önde gelen isimlerin katıldığı gecede davetliler, İstanbul’un farklı renklerini deneyimlediler.


Nn Hayat Ve Emeklilik Fon Bilen İle, Müşterilerine Fon Karma Önerisi Sunuyor

NN Hayat ve Emeklilik Fon Bilen ile, müşterilerine Fon Karma Önerisi Sunuyor


Milli Ve Yerli Yüzde 100 Elektrikli Yeni Nesil Hizmet Aracı Tragger T Car’A Design Turkey’De İyi Tasarım Ödülü

Üretimine 2018 yılında başlanan TRAGGER Yeni Nesil Elektrikli Hizmet Araçları’nın en yeni üyesi T-Car’a Design Turkey’den İyi Tasarım Ödülü verildi. 15 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde İstanbul ValisiSayın Ali Yerlikaya ve TİM Başkanı Sayın İsmail Gülle, TRAGGER İnovasyon Direktörü M. Zafer Uluçay’a ödülü takdim etti.


Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; “Türkiye’De 3 İla 5 Milyon Koah’Lı Hasta Bulunuyor”

Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü, 20 Kasım Dünya KOAH günü kapsamında hastalıkla ilgili önemli bilgiler paylaştı. Önlenebilir ölümlerin en büyük nedenin tütün ve tütün ürünleri olduğuna dikkat çeken Direktörlük, Türkiye’de 3 ila 5 milyon KOAH’lı hasta bulunduğunu ve bu hastalığın solunum sistemi hastalıkları arasında en sık görülen 3’üncü ölüm nedeni olduğunu belirtiyor.


Bürotıme’A Desıgn Turkey 2019’Dan Üstün Tasarım Ödülü

Ulusal pazarda tasarım algısının oluşması ve Türk tasarımcılarının dünyaya tanıtılmasını sağlayan Design Week Turkey 2019 (Türkiye Tasarım Haftası) 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Bu yıl “Tasarım Ötesi” temasıyla düzenlenen etkinlikte, “Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri” de sahiplerini buldu. Ürünleriyle geleceğin çalışma kültürünün beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak, çağa yön veren Bürotime; home ofis çözümleri odağında geliştirdiği Era Home ile Ofis Mobilyaları kategorisinde “Üstün Tasarım Ödülü” (Superior Design Awards) kazandı.


Etiketler: Bank, Gönül, Banka, milyar, Audi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.