5 Temmuz 2019 Cuma 10:50

GÜNDEM

Odeabank’In Risk Yönetimi, İç Kontrol Ve Uyum Birimlerinden Sorumlu İç Sistemler Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Gönül Oldu

Bank Audi’nin Türkiye’deki iştiraki Odeabank’ın Risk Yönetimi, İç Kontrol ve Uyum Birimlerinden Sorumlu İç Sistemler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Hüseyin Gönül atandı.

Odeabank’In Risk Yönetimi, İç Kontrol Ve Uyum Birimlerinden Sorumlu İç Sistemler Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Gönül Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Odeabank Yönetim Kurulu, Türk bankacılık sektörünün deneyimli yöneticilerinden Hüseyin Gönül’ü, 24 Haziran 2019 tarihi itibarıyla Risk Yönetimi, İç Kontrol ve Uyum Birimlerinden Sorumlu İç Sistemler Genel Müdür Yardımcısı olarak atadı.

Bankacılık sektörünün çeşitli kademelerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Hüseyin Gönül, bu süre içerisinde farklı pozisyonlarda yöneticilik görevi üstlenmiştir.

Hüseyin Gönül Hakkında

Hüseyin Gönül, İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Bankacılık kariyerine 1995 yılında Demirbank’ta başlayan Gönül, 1998 yılına kadar İç Denetçilik görevinde bulundu. Gönül, 1999- 2005 yılları arasında Dışbank’ta İç Denetçilik ve Risk Yöneticiliği görevlerini üstlendi.

2005- 2011 yılları arasında Fortis Bank’ta Kredi Risk Yönetimi Direktörlüğü yapan Hüseyin Gönül, 2011 yılından bu yana, Türk Ekonomi Bankası’nda (TEB) Kredi Derecelendirme Modelleri Geliştirme Direktörlüğü görevini devam ettiriyordu.

Odea Bank Hakkında

Odea Bank A.Ş., 2 Ekim 2012'de 533,5 milyon TL ödenmiş sermaye ile faaliyete başlamıştır. Banka, 2018 yılı itibariyle, 17 ilde 45 şubede 1,088 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Odea Bank, toplam kredi ve toplam aktifler açısından diğer özel bankalar arasında 10. sırada yer almaktadır. Odea Bank'ın aktifleri 31.4 milyar TL, mevduatları 21.5 milyar TL, kredileri 18.7 milyar TL ve öz kaynakları 3.2 milyar TL'dir. Ağustos 2016 itibariyle International Finance Corporation (IFC) ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)’nın da hissedarları arasında bulunduğu Odea Bank A.S.'nin çoğunluk hissedarı Banka Audi sal’dır.

Bağlantılar:

Bank Audi Hakkında

Banka Audi, tüm segmentlerde bankacılık profiline sahip bölgesel bir gruptur. Banka, Yatırım Bankacılığı ve faktoring faaliyetlerinin yanı sıra Kurumsal, Ticari, Bireysel, Perakende ve Özel Bankacılık hizmetleri de dahil olmak üzere tüm segmentlere finansal ürünler ve hizmetler sunmaktadır. 2018 Haziran ayı sonunda Bank Audi'nin konsolide aktifleri 44.9 milyar dolara, müşteri mevduatları 31.3 milyar dolara ve öz kaynakları 4.0 milyar dolara ulaşmıştır. Banka Audi personel sayısı 6,300 kişidir. Bank Audi Grubu’nun hissedar tabanı, hisseleri temsil eden 1,500’e yakın hisse ve/veya Global Depo Sertifika (GDR) sahibini kapsamaktadır.

Banka Audi, Lübnan'daki bankacılık grupları arasında birinci sırada ve bölgesel bankacılık grupları içinde en üst sıralarda yer almaktadır. Hisse senetleri Beyrut Menkul Kıymetler Borsasında listelenmiştir. Global Depo Sertifikaları (GDR) hem Beyrut Menkul Kıymetler Borsası’na, hem de Londra Menkul Kıymetler Borsası’na kote olan Banka’nın hisseleri Beyrut Menkul Kıymetler Borsası’na kotedir.

Bağlantılar:

Investor Relations application

İlginizi Çekebilir

Araç Muayene Gecikme Bedeli Nasıl Hesaplanıyor

Araç sahiplerinin TÜVTÜRK’e en çok sordukları soruların arasında periyodik araç muayenesi gecikme bedeli nasıl hesaplandığı yer alıyor.


Sabancı Üniversitesi, Lise Yaz Okulları İle Gençleri Geleceğe Hazırlıyor

Sabancı Üniversitesi, 13-17 yaş arasındaki gençlerin çok kültürlü bir ortamda üniversite hayatı deneyimi kazanmalarına ve yetkin bireyler olarak geleceğe hazırlanmalarına yardımcı olmak için hayata geçirdiği Lise Yaz Okulu programlarına devam ediyor. Yeni dönemde 6 farklı programda gerçekleşecek 2020 Lise Yaz Okulları için kayıtlar başladı.


Bülten Nuxe Sun İle Yaşlanma Karşıtı Güneş Bakımı

Yaşlanma karşıtı etkisiyle NUXE Sun, dört mevsim UVB ve UVA ışınlarınızdan korumanız gereken cildiniz için yanınızda. Her cilt tipi için özel olarak geliştirilen ürünler koruma, bronzluk veya rahatlama sunuyor. Bitkisel içerikleriyle güneşe karşı tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak seri cilt, saç ve yüz için ayrı ürünlere sahip.


Honor View 30 Pro Honor'un Yeni Amiral Gemisi

HONOR hakkında


İhracatın Yıldızları Zirvedeki Yerini Aldı

Ege İhracatçı Birlikleri, Türkiye’ye 2019 yılında 13 milyar 302 milyon dolar döviz kazandırdı.


Etiketler: Bank, Gönül, Banka, milyar, Audi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.