26 Mart 2019 Salı 11:40

GÜNDEM

Okmeydanı Halkına Tapularını Hemen Vereceğiz

Ak Parti’li belediyenin Okmeydanı’nda yıllardır halkı uğrattığı tapu mağduriyetine ilişkin konuşan CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş, “25 yıldır halkı oyaladılar. Halktan her seferinde para isteyip tapu yerine hiçbir kıymeti olmayan bir takım kâğıtlar verdiler. Şimdi bile halka tapu sözünü veremiyorlar. Biz söz veriyoruz, 31 Mart akşamı belediye başkanı olacağız, hak sahiplerinin tapularını koşulsuz şartsız vereceğiz” dedi.

Okmeydanı Halkına Tapularını Hemen Vereceğiz
Okmeydanı Halkına Tapularını Hemen Vereceğiz
Okmeydanı Halkına Tapularını Hemen Vereceğiz
Okmeydanı Halkına Tapularını Hemen Vereceğiz
Okmeydanı Halkına Tapularını Hemen Vereceğiz
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

EKREM İMAMOĞLU: ALPER TAŞ’LA ÖYLE GÜZEL ÇALIŞACAĞIZ Kİ…

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Alper Taş’ın seçim programı hızlandı. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun Piyalepaşa Mahallesi Ağaçlaraltı meydanında düzenlediği mitingde konuşan Alper Taş, “31 Mart’ta belediye başkanı olacağız. İstanbul’da da belediye başkanlığına Sayın Ekrem İmamoğlu seçilecek. Bize oy veren ve vermeyen bütün insanlar Ekrem İmamoğlu ve Alper Taş yönetiminde öyle bir İstanbul ve Beyoğlu görecekler ki, o güzel dilleriyle ‘Allah arazı olsun bu insanlardan’ diyecekler” dedi. Ekrem İmamoğlu İse, “Alper Taş’la öyle güzel çalışacağız ki… Sizi asla aldatmayacağız. Yaşadığınız sorunları hızla çözeceğiz” dedi.

OKMEYDANI HALKI TAPUSUNA KAVUŞMAYI ÇOKTAN HAK ETTİ”

Akşam saatlerinde Okmeydanı’ndaki Simge Düğün Salonu’nda bini aşkın Okmeydanı vatandaşının katıldığı Kentsel Dönüşüm Halk Toplantısı’nda konuşan Alper Taş, “Ak Parti’li mevcut belediye halk için değil, rant için belediyecilik yapıyor. Belediyeyi şirket olarak yönetip vatandaşı da müşteri olarak görüyor. Bu yüzden Okmeydanı halkına tapu vermekten uzak duruyorlar. Sizler yıllar önce Okmeydanı’na geldiniz. O zaman buralar şehrin dışıydı. İstanbul’u İstanbul yapan tüm güzellikler sizin ellerinizde yükseldi. Şimdi ise Okmeydanı şehrin merkezi oldu diye sizi Okmeydanı’ndan sürmek istiyorlar. Sizlere burada işgalci muamelesi yapıyorlar. Size söz veriyoruz. 31 Mart’ta seçileceğiz ve tapularınızı kayıtsız şartsız vereceğiz. Sizleri Okmeydanı’ndan sürmeye çalışan hiçbir zihniyete asla prim vermeyeceğiz. Kentsel dönüşümü yerinde gerçekleştireceğiz. Doğup büyüdüğünüz ve yaşadığınız yerlerde kalmaya devam edecek, güvenli konutlarınıza ve sosyal tesislerinize kavuşacaksınız” dedi.

İlginizi Çekebilir

Tuyed’İn Yeni Yönetimi Belli Oldu

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği'nin (TUYED) 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ramada İstanbul Taksim Otel’de yapıldı. Genel kurulda, Kerem Köfteoğlu derneğin başkanlığına yeniden seçildi.


Lg, Ses Deneyimlerini Kökünden Değiştiriyor

LG Electronics Hakkında:


The Body Shop’In İlk Kiosk Mağazası Zorlu Center’Da! & Görseller

THE BODY SHOP’IN İLK KİOSK MAĞAZASI ZORLU CENTER’DA


Tanap Tarafından Finanse Edilen “Eğitime Uzanan Yol” Projesi Kapsamında Kırşehir’De, Otizm Atölyeleri Gerçekleşti!

Otizm Eğitim ve Farkındalık Yolculuğu Tüm Hızıyla Sürüyor: TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları Kapsamında Finanse Edilen “Eğitime Uzanan Yol” Projesi ile Kırşehir’de Otizm Atölyeleri


İlkbaharın Çılgın Kelebek'i 20 23 Nisan Tarihleri Arasında Boyner'de

Milyonlarca üründe “net yüzde 50” Çılgın Kelebek İndirimi


Etiketler: Okmeydanı, Alper, İstanbul, Ekrem, İmamoğlu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.