9 Ağustos 2019 Cuma 11:28

GÜNDEM

Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması

Çocukluktan gelen resim çizme sevdasını yurtdışında aldığı eğitimlerle önce desen tasarımcılığına çeviren Fonfique markası kurucusu ve kreatif direktörü Ceylan Kolat; şimdi rotasını dünya perakende devlerine çevirdi. Başta Japonya, toplam 18 ülkeye ihracat yaparak her geçen gün dünyada yaygınlaşarak adından söz ettirken Türkiye’nin ilk desen tasarımı markasını yaratan tasarımcı markası olmanın gururunu yaşıyor.

Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Fonfique, sonbahar-kış sezonuna kendi hikayesiyle hoş geldiniz diyor.

Kimsenin Tasarımının esiri olmayın, kendinizi konuşun!

Fonfique dünyasında “Papağan”, başkalarının zorla size uygulamaya çalıştığı yaptırımlara son veriyor, tüm dış sesleri beyaz bir fona hapsediyor. Kendi alanında bağımsızlığını ilan eden Papağan imparatorluğunda ise söz tamamen sizin, hiçbir ilham almadan kendi özünüzden gelen yaratıcı fikirlere bakıyor. “Camo Parrot” laptop çantasında bir özgürlüğe ve yaratıcılığa davet var.

Seyahatler ve küçük kaçamaklar kimseyi öldürmez.

Yaz bitti tatil bitti sendromuna son veren bir masal var Fonfique diyarında. İlham ve yaratıcılık için, öz benliğinizle baş başa kalmak istediğiniz, sadece doğadan gelen seslerin olduğu toz pembe bulutların üzerinde olduğunuz bir tropikal plaj hayal edin, güneş kemiklerinizi ısıtıyor ama sıcak gelmiyor. Üzerinizde güneş ışıklarını göz kırparak egemenliğine davet eden Fonfique, “Beach Pink” organizer’ı ile, sezon trendi prince des galles çizgileri ile uyumunu gözler önüne sererken, en çok çalışkan olmamız gereken dönemde, boş zamanları ruhsal seyahatlere çıkaran sanat galerine, haftasonu kaçamaklarına, orman yürüyüşlerine, güneşi görünce sokak gezmelerine davet ediyor.

Rüyalarınız kadar yaratacısınız…

Havaların soğuması ile hayatımıza giren Kutup Ayısı, kendi türleri arasında farklı birçok özelliği kendinde barındırır. Öncelikle kış uykusuna yatmayan, yüzlerce saat ara vermeden yüzme gücüne sahip kutup ayıları çalışkanlığı temsil eder. Tasarımcı Ceylan Kolat’ın türü tükenmekte ve sadece gökyüzünde yıldızlarla gerçekliğini unutma riskimiz olup, anca rüyalarımızda görebilme ve hikayelerini aktarma riski olan bu güzel ve sevimli görüntülü canlıyı yaşatmak adına en azından iş hayatında küresel ısınma ve sürdürülebilir dünya adına centilmence savaşabileceğimizi anlatıyor.

Fonfique Hakkında:

Milano’da okuduğu okuldan Londra Central Saint Martins serüvenine, ardından dört yıllık trend ve desen üzerine kurumsal iş hayatına Ceylan Kolat kurduğu markası Fonfique ile her geçen gün yeni bir başarı elde etmeye doğmuyor. 2014 yılında kurulan Fonfique, 2016 yılı itibariyle yurtdışı toptan satışlarına başlamış, bugün ticari olarak %40 ihracat cirosuna sahip. Türkiye’nin ilk Antrology perakende zincirlerine girmeyi başaran, Le Bon Marche’de dünyadaki konsept markalar arasında yer alıp sanatsal sunumlara dahil olan Fonfique, dünyada her geçen gün büyümeye ve adını yazdırmaya devam ediyor.

Detaylı Bilgi ve Talepleriniz için;

İlginizi Çekebilir

Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Cihan Barutluk Obje

Anadolu topraklarında binlerce yıldır var olmuş sayısız uygarlığın kültürel ve sanatsal birikimini cam ve ustalıkla birleştirip yeniden yorumlayarak gelecek nesillere miras bırakmak için çalışmalarını sürdüren Paşabahçe Mağazaları, “Tarih-Kültür-Cam” Koleksiyonları’na “Kayıp Hazineler” Koleksiyonu ile yepyeni bir soluk getiriyor. Yurt dışına götürülen tarihi eserlerle ilgili farkındalık yaratmak, geri alınmış eserlere ve kültür varlıklarına sahip çıkma konusunda da bilinci artırmak hedefiyle hazırlanan yepyeni koleksiyonda “Cihan Barutluk Obje” tasarımıyla dikkat çekiyor.


Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!

Akbank müşterileri artık Axess Mobil ile ek ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde İstanbulkartlarına bakiye yükleyebiliyor. Üstelik otomatik yükleme talimatı veren Axessliler 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor.


İnşaat Malzemeleri Sanayisi 2019’U Güven Ve Beklentilerdeki Artış İle Geride Bıraktı

‘TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ BİLEŞİK ENDEKSİ’


Ptt Esnaf Kart İle Ticarette Yeni Dönem

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten:


Etiketler: Fonfique, kendi, davet, Papağan, eden

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.