9 Ağustos 2019 Cuma 11:28

GÜNDEM

Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması

Çocukluktan gelen resim çizme sevdasını yurtdışında aldığı eğitimlerle önce desen tasarımcılığına çeviren Fonfique markası kurucusu ve kreatif direktörü Ceylan Kolat; şimdi rotasını dünya perakende devlerine çevirdi. Başta Japonya, toplam 18 ülkeye ihracat yaparak her geçen gün dünyada yaygınlaşarak adından söz ettirken Türkiye’nin ilk desen tasarımı markasını yaratan tasarımcı markası olmanın gururunu yaşıyor.

Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
Okula Geri Dönüşte Tasarımcı Çıkartması
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Fonfique, sonbahar-kış sezonuna kendi hikayesiyle hoş geldiniz diyor.

Kimsenin Tasarımının esiri olmayın, kendinizi konuşun!

Fonfique dünyasında “Papağan”, başkalarının zorla size uygulamaya çalıştığı yaptırımlara son veriyor, tüm dış sesleri beyaz bir fona hapsediyor. Kendi alanında bağımsızlığını ilan eden Papağan imparatorluğunda ise söz tamamen sizin, hiçbir ilham almadan kendi özünüzden gelen yaratıcı fikirlere bakıyor. “Camo Parrot” laptop çantasında bir özgürlüğe ve yaratıcılığa davet var.

Seyahatler ve küçük kaçamaklar kimseyi öldürmez.

Yaz bitti tatil bitti sendromuna son veren bir masal var Fonfique diyarında. İlham ve yaratıcılık için, öz benliğinizle baş başa kalmak istediğiniz, sadece doğadan gelen seslerin olduğu toz pembe bulutların üzerinde olduğunuz bir tropikal plaj hayal edin, güneş kemiklerinizi ısıtıyor ama sıcak gelmiyor. Üzerinizde güneş ışıklarını göz kırparak egemenliğine davet eden Fonfique, “Beach Pink” organizer’ı ile, sezon trendi prince des galles çizgileri ile uyumunu gözler önüne sererken, en çok çalışkan olmamız gereken dönemde, boş zamanları ruhsal seyahatlere çıkaran sanat galerine, haftasonu kaçamaklarına, orman yürüyüşlerine, güneşi görünce sokak gezmelerine davet ediyor.

Rüyalarınız kadar yaratacısınız…

Havaların soğuması ile hayatımıza giren Kutup Ayısı, kendi türleri arasında farklı birçok özelliği kendinde barındırır. Öncelikle kış uykusuna yatmayan, yüzlerce saat ara vermeden yüzme gücüne sahip kutup ayıları çalışkanlığı temsil eder. Tasarımcı Ceylan Kolat’ın türü tükenmekte ve sadece gökyüzünde yıldızlarla gerçekliğini unutma riskimiz olup, anca rüyalarımızda görebilme ve hikayelerini aktarma riski olan bu güzel ve sevimli görüntülü canlıyı yaşatmak adına en azından iş hayatında küresel ısınma ve sürdürülebilir dünya adına centilmence savaşabileceğimizi anlatıyor.

Fonfique Hakkında:

Milano’da okuduğu okuldan Londra Central Saint Martins serüvenine, ardından dört yıllık trend ve desen üzerine kurumsal iş hayatına Ceylan Kolat kurduğu markası Fonfique ile her geçen gün yeni bir başarı elde etmeye doğmuyor. 2014 yılında kurulan Fonfique, 2016 yılı itibariyle yurtdışı toptan satışlarına başlamış, bugün ticari olarak %40 ihracat cirosuna sahip. Türkiye’nin ilk Antrology perakende zincirlerine girmeyi başaran, Le Bon Marche’de dünyadaki konsept markalar arasında yer alıp sanatsal sunumlara dahil olan Fonfique, dünyada her geçen gün büyümeye ve adını yazdırmaya devam ediyor.

Detaylı Bilgi ve Talepleriniz için;

İlginizi Çekebilir

Akciğer Kanserinde Kemoterapi İhtiyacı Azalıyor

17 Kasım Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


3.Madencilik Çalıştayı Gerçekleştirildi. “Madencilik Sektörü 15 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaşacak Potansiyele Sahip!”

Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya:


Yarın Dünya Prematüre Günü’Nde Minik Mucizeler Ve Onları Hayatta Tutanlar Ödüllendirilecek

17 Kasım Dünya Prematüre Günü kapsamında ülkemizde ilk kez; prematüre doğumlara dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için küçük melekleri hayata bağlayan sağlık çalışanları, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek prematüre çocuk sahibi ailelerin katılımıyla ödüllendirilecek.


Lg Oled Tv’Lere Nvıdıa G Sync Güncellemesi Geliyor

LG Electronics Hakkında:


Yarın Potanın Yıldızları Prematüre Bebekler İçin Bir Araya Gelecek

En Geniş Kapsamlı Dünya Prematüre Günü Ödül Töreni Yarın Başlıyor…


Etiketler: Fonfique, kendi, davet, Papağan, eden

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.