21 Mayıs 2019 Salı 11:03

GÜNDEM

Omega Babalar Günü Babalar İçin Bir Dıver

OMEGA

Omega  Babalar Günü Babalar İçin Bir Dıver
Omega  Babalar Günü Babalar İçin Bir Dıver
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BABALAR İÇİN BİR DIVER

ikonik OMEGA Seamaster, Babalar Gu¨nu¨ ic¸in ideal sec¸im...

Seamaster Diver 300M, du¨nyanın do¨rt bir yanındaki maceracı babalar ic¸in mu¨kemmel bir Babalar Gu¨nu¨ hediyesi. Sahip oldugˆu dalıs¸ tecru¨besi tarihi ve teknolojinin yanı sıra, takım elbise veya smokinle kullanıldıgˆında da u¨st du¨zey s¸ıklık sunuyor.

En iyisi, James Bond'a sormak! Seamaster Diver 300M, 20 yıldan uzun bir su¨re 007 tarafından kullanıldı. Du¨nyanın en iyi casusu ic¸in uygunsa babanız ic¸in de kesinlikle uygun demektir!

Koleksiyonun geneli de son yıllarda devrim niteligˆinde bir yenilenme su¨recinden gec¸ti. 42 milimetrelik boyuta sahip yeni paslanmaz c¸elik modellerde, lazer is¸lemeli dalgalar ic¸eren s¸ık seramik kadranlar ve beyaz mineli belirgin dalıs¸ o¨lc¸eklerine sahip seramik bezeller yer alıyor. Saatin ic¸inde ise sekto¨ru¨n en yu¨ksek hassasiyet, performans ve manyetik direnc¸ standartlarında test edilip sertifikalanan OMEGA Master Chronometer Calibre 8800 mekanizma bulunuyor.

OMEGA Seamaster Diver 300M, babaların o¨mu¨r boyu kullanabilecekleri bir saat. Babalar Gu¨nu¨ hediye listenize ekleyin ve babanızı o¨mu¨r boyu su¨recek bir macera ic¸in hazırlayın!

İlginizi Çekebilir

Sürdürülebilirlik Ve Entegre Raporlama Daha İyi Bir Geleceğin Yol Haritası

SKD Türkiye üyesi 25 şirketin sürdürülebilirlik ve entegre raporların analizine yer veren Reporting Matters raporun ikincisi TSKB ev sahipliğinde tanıtıldı. Reporting Matters metodolojisi ile finansal olmayan raporların kalitesinin ve etkisinin artırılması hedefleniyor.


Jason Derulo Regnum Carya Sahnesinde

Müziğin dünyaca ünlü isimlerini ağırlayarak yılın en çok konuşulan konserlerine imza atan Regnum Live in Concert, bu yaz da nefes kesen performanslara ev sahipliği yapıyor. 10 Temmuz akşamı Regnum Carya sahnesinde müziğin dahi çocuğu Jason Derulo yer alacak.


Axess Mobil’Den 7’De 7 Kampanyası İle 200 Tl Chıp Para

Türkiye’nin “kullanıcılarının harcama alışkanlıklarına özel” kampanyalar sunan ilk ödeme sistemleri uygulaması “Axess Mobil”, Axess kart sahiplerini 25 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında, 7 gün boyunca her gün Axess Mobil’de 7’de 7 moduna eklenecek günün kampanyasına katılmaya çağırıyor. Birbirinden kazançlı bu kampanyalara 1 hafta boyunca katılarak her bir kampanyanın şartını 31 Temmuz’a kadar yerine getiren Axessliler toplamda 200 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatını yakalıyor.


Sushi Keyfi Hilton İstanbul Bomonti'nin Terasında Devam Ediyor

Yazın Keyfini Cloud 34 Terrace’ta Çıkarın


Beyin Kanamasının 10 Belirtisine Dikkat

BEYİN KANAMASININ 10 BELİRTİSİNE DİKKAT!


Etiketler: ic¸in, Seamaster, OMEGA, Babalar, Gu¨nu¨

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.