12 Kasım 2019 Salı 14:31

GÜNDEM

Omega Constellatıon Manhattan Aventurın

Modern Constellation Manhattan'ın yeni görünümünün ardından OMEGA, mavi aventurin kadranlarıyla öne çıkan bir dizi model tanıtıyor.

Omega Constellatıon Manhattan  Aventurın
Omega Constellatıon Manhattan  Aventurın
Omega Constellatıon Manhattan  Aventurın
Omega Constellatıon Manhattan  Aventurın
Omega Constellatıon Manhattan  Aventurın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Camın bu pırıltılı formu, içindeki yıldız görünümlü yansımalar nedeniyle bazen "sang-e setareh" olarak da anılıyor. Farsçada sang "taş" ve setareh de "yıldız" anlamına geliyor. Constellation'ın hassasiyet konusunda başarılarla dolu olan tarihine mükemmel bir referans bu.

DIŞA DÖNÜK TASARIM

Yeni koleksiyonda, 18 ayar SednaTM altından üretilen bu 29 milimetrelik model de yer alıyor. Tasarımı, Manhattan'ın yakın zamanda geçirdiği dönüşüme sadık kalıyor. Cilalı kenarlara daha ince bir görünüm için eğim veriliyor, bezel inceltiliyor ve aynı zamanda kasa gövdesi etrafında zarif bir şekilde birleşen sadeleştirilmiş pençeler kullanılıyor.

AVENTURIN KADRANLAR

Her bir Aventurin cam kadran benzersiz. Çok güzel bir yarı saydamlığa sahip olan cam, içinde asılı duran parlak metal kristallerden oluşan evrenle hayat buluyor. Bu büyüleyici etkiyi oluşturmak için cam üretim süreci sırasında metal oksitler eklenirken Aventurin meydana gelmiş oluyor.

KORDON VE MEKANİZMA

Saat, çubuk ortalarında bağlantıları bulunan 18 ayar SednaTM altın kordonla sunuluyor ve İsviçre Federal Ölçüm Enstitüsü (METAS) tarafından sektörün en yüksek standardıyla sertifikalanan OMEGA Master Chronometer Calibre 8701 ile güç alıyor.

İlginizi Çekebilir

“İstanbul’U Koşuyorum”Da Bebek Etabı Vodafone Sponsorluğunda Koşuldu

“İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda koşuldu. Yaklaşık bin kişinin katıldığı yarış, renkli görüntülere sahne oldu. Vodafone standına gelen sporseverlere, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan malzemelerin geri dönüşümünden elde edilen çantalar hediye edildi.


Db11 V12 Amr Çift Rengiyle Aston Martin Turkey Showroom’Da Yerini Aldı

DB11 V12 AMR ÇİFT RENGİYLE


56 Ülkeden 1200 Katılımcı Yatırım İçin İstanbul’Da Buluştu

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin ev sahipliğinde, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve İslam Kalkınma Bankası işbirliğiyle düzenlenen “İslam İşbirliği Teşkilatı Üst Düzey Kamu ve Özel Sektör Yatırım Konferansı” resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleşti.


İbb’De Yeni Atamalar

İBB’DE YENİ ATAMALAR


İbb’Den Bm’Nin Aktivizm Kampanyasına Destek

8 ARALIK 2019


Etiketler: yıldız, setareh, olan, ayar, SednaTM

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.