16 Eylül 2019 Pazartesi 10:54

GÜNDEM

Omega Seamaster Dıver 300M Chronograph

SEAMASTER DIVER 300M CHRONOGRAPH

Omega  Seamaster Dıver 300M Chronograph
Omega  Seamaster Dıver 300M Chronograph
Omega  Seamaster Dıver 300M Chronograph
Omega  Seamaster Dıver 300M Chronograph
Omega  Seamaster Dıver 300M Chronograph
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İkonik Seamaster Diver 300M modelin kısa su¨re önce geçirdiği yenilenme, koleksiyona yeni bir çarpıcı göru¨nu¨m sağladı. OMEGA'nın en modern malzemeleri ve teknolojilerinin birçoğu burada hayat buluyor. Bu yıl, modelin çelik, altın ve seramik yorumlarını da içeren yeni bir kronograf serisi

tanıtılacak.

DIŞA DÖNÜK TASARIM

44 milimetrelik kronograf, paslanmaz çelik kasaya sahip. Siyah seramik halka ve OMEGA Ceragold™ dalış ölçeği bulunan bezel, 18 ayar Sedna™ altından u¨retiliyor. Konik şekilli helyum kaçış valfli ve tepede 18 ayar Sedna™ altından yapılırken entegre kayış siyah kauçuk malzeme ile sunuluyor.

KRONOGRAF KADRAN

Siyah seramik kadran u¨zerinde lazerle işlenen ikonik Diver 300M dalgaları bulunuyor. Saat 6 pozisyonunda tarih penceresi yer alırken yu¨kseltilmiş indeksler de Super-LumiNova ile kaplanıyor. Altın kaplamalı merkezi kronograf saniye ibresi hariç tu¨m ibreler 18 ayar Sedna™ altın kaplamalı.

SERAMİK BUTONLAR

Bu yeni kronograf koleksiyonundaki yeni bir özellik, seramik butonların kullanılması. Modelin siyah rengi, kadranı tamamlayarak tasarıma bir diğer şık dokunuşta bulunuyor.

MASTER CHRONOMETER MEKANİZMA

Safir camın içinden OMEGA Master Chronometer Calibre 9900 mekanizma göru¨lebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Artemis Halı’Dan Palace Koleksiyonu

Halı koleksiyonları ile stil sahibi yaşam alanlarına imza atan, renk ve desenleri ile zarafeti mekanlara taşıyan Artemis Halı, yeni koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Artemis Halı, dekorasyonda klasik çizgileri tercih edenler için yeni koleksiyonu Palace’sı sunuyor.


“Eğitime Uzanan Yol” 20 İlde Kurulan 60 Özel Sınıfla Otizmli Çocuklara Umut Oldu

Türkiye’de yaklaşık yarım milyon otizmli çocuk, tek tedavi olmasına rağmen eğitim imkanına erişemiyor. TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları kapsamında finanse edilen Tohum Otizm Vakfı tarafından uygulanmakta olan ve eğitimdeki bu derin açığı kapatmayı hedefleyen proje kapsamında TANAP Boru Hattı güzergahındaki 20 ilde otizmli çocuklar için toplam 60 özel sınıf açıldı.


Albaraka Türk’Ten Yüzde 1,20 Kâr Oranı Ve 36 Aya Varan Vade Seçenekleri İle Kobi Destek Finansmanı

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, ekonominin sürükleyici gücü olan KOBİ’lerin yanında olmaya devam ediyor. Yüzde 1.20 kâr oranı ile “KOBİ Destek Finansman Kampanyası” başlatan Albaraka Türk, 36 aya varan taksit imkânı ile 150 bin TL’ye kadar finansman desteği sunuyor.


Küçük Alanlarda Büyük Konfor Armis Daybed Bb

Son teknolojik makine parkurunda ürettiği yatak, baza, başlık ve beyaz grubu tekstil ürünleriyle dikkat çeken Armis, ürün yelpazesine yepyeni bir ürün daha ekledi: Daybed. Hem yatak, hem sandık, hem kanepe olarak üç farklı beklentiye tek bir üründe ile karşılık veren Daybed, konforunu ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.


Samsung Electronics Türkiye’Den Global’E Yönetici İhracı

Samsung Electronics Türkiye’den Global’e Yönetici İhracı


Etiketler: yeni, seramik, kronograf, OMEGA, ayar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.