7 Kasım 2019 Perşembe 11:38

GÜNDEM

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya İle “Hayatınız Güzelleşecek!”

Kişiye özel estetik anlayışıyla estetikte farklı bir kulvar açan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Op. Dr. Evrim Uçkunkaya, Türkiye’nin ilk kadın televizyon kanalı Woman TV’de, Hayatınız Güzelleşsin adlı programla seyircileriyle buluşuyor. Güzellik ve estetik konularında merak edilen her konunun ele alınacağı program, her hafta Salı günü 11.15’te, Woman TV’de canlı olarak yayınlanacak.

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya İle “Hayatınız Güzelleşecek!”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya ve Duygu Özel Tapan’ın sunumuyla gerçekleşecek programın her bölümünde farklı konular ve tedavi yöntemleri ele alınacak. Bu hafta 2’nci bölümü yayınlanacak programda Oçkunkaya, “Kök hücre nedir, plastik ve estetik cerrahide kullanım alanları nelerdir, nasıl uygulanır, uygulama biçimi her bölge için farklılık gösterir mi? sorularıyla birlikte canlı yayın sırasında sosyal medya hesabı üzerinden yöneltilen sorulara yanıt verecek. Uçkunkaya ayrıca, trend estetik uygulamalar hakkında bilgiler paylaşarak, evde yapılabilecek pratik cilt temizliği önerilerinde bulunacak.

İlginizi Çekebilir

Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları Ve Yatırımcıları Turizm Yatırımları Forumu İçin Türkiye’De

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları ve Yatırımcıları


İmamoğlu “İstanbul, Bütün Türkiye’Ye El Uzatmak Mecburiyetinde Olan Bir Şehir”

İMAMOĞLU: “İSTANBUL, BÜTÜN TÜRKİYE’YE EL UZATMAK MECBURİYETİNDE OLAN BİR ŞEHİR”


İbb, Elazığ’Da Arama Kurtarma Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

İBB, Elazığ ve Malatya’yı etkileyen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye gönderdiği arama kurtarma ve yardım ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 158 personel ve 23 araçtan oluşan ekipler, enkaz altından 19 vatandaşı kurtardı.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Elçileri Belli Oldu

Moda endüstrisinde sürdürülebilirliğin tasarımdan başladığına inan Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, 15. Moda Tasarım Yarışması'nı sürdürülebilirlik eksenli tespit etti. EİB Moda Tasarım Yarışmasında, Moda endüstrisinde sürdürülebilirlik elçileri olacak olan 10 finalist iki aşamalı eleme sonrasında belirlendi.


Etiketler: Uçkunkaya, estetik, Evrim, Duygu, Özel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.