20 Kasım 2019 Çarşamba 14:29

GÜNDEM

Örav & Angikad İş Birliği Ve Çankaya Kaymakamlığı Desteğiyle “Hayalimdeki Eğitim” Buluştayı

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ve ANGİKAD Girişimci İş Kadınları Derneği, Çankaya Kaymakamlığı’nın katkısıyla “Hayalimdeki Eğitim Buluştayı”nı 18 - 19 Kasım tarihlerinde TOBB Ekonomi ve Ticaret Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Buluştay ile, mutlu öğrenci, öğretmen ve ebeveynler ile paydaşların ortak hayaller ve hedefler geliştirmeleri amaçlandı.

Örav & Angikad İş Birliği Ve Çankaya Kaymakamlığı Desteğiyle “Hayalimdeki Eğitim” Buluştayı
Örav & Angikad İş Birliği Ve Çankaya Kaymakamlığı Desteğiyle “Hayalimdeki Eğitim” Buluştayı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine destek sağlamak amacıyla faaliyet gösteren, Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek sivil toplum kuruluşu Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ve ANGİKAD Girişimci İş Kadınları Derneği’nin birlikte hayata geçirdikleri proje Çankaya Kaymakamlığı’nın katkıları ile 18 - 19 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara TOBB ETÜ üniversitesinde gerçekleşti.

Hayalimdeki Eğitim buluştayı ile, konuşan, fark yaratan, geleceğin girişimcisi, mutlu öğrencilerle, onları yetiştiren öğretmen ve ebeveynlerin geleceğe ve Çağdaş Türkiye’ye daha fazla katkı sunabileceği bir eğitimin nasıl olabileceği üzerine 2 gün boyunca çeşitli konuk ve konuşmacılar ile fikir kampları eşliğinde toplantılar yapıldı.

Öğretmen Akademisi Vakfı

Bireysel ve toplumsal sorumluluklarının bilincinde, araştıran, sorgulayan, analitik düşünebilen, özgüven sahibi, kişisel gelişimin sürekliliğini önemseyen, evrensel değerleri benimseyen, ülkenin kültür mirasına sahip çıkabilecek genç nesillerin yetiştirilmesinde önder rol oynayan öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemeyi hedefliyor. Öğretmen Akademisi Vakfı, bugüne kadar bu amaç doğrultusunda; Vakıf merkezinde ve Türkiye’nin her yöresinde görev yapan 220 eğitimciden oluşan ekibi ile, 81 ilde 175.000 öğretmen ve eğitim yöneticisi ile atölye çalışmalarında buluştu.

ANGİKAD Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği Hakkında

ANGİKAD Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği, 2007 yılında, Türkiye’nin güçlü bir geleceğe olan yolculuğunda Türk kadınlarının başta iş yaşamında olmak üzere eğitimden siyasete her alanda daha fazla yer almasını sağlamak, onlara iş alanlarında ve girişimcilikle ilgili her konuda rehberlik ve öncülük etmek amacıyla kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. Her biri farklı üretim ve hizmet sektörlerinden 150'nin üzerinde girişimci iş kadını üyesi bulunmaktadır. Kurulduğundan bu yana yerel, ulusal ve uluslararası bazda birçok kuruluşla iş birliği içinde projeler geliştiren ANGİKAD, İç Anadolu Sanayici ve İş Adamları Federasyonu İÇASİFED üyesi olup, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Dernek aynı zamanda Ankara Kalkınma Ajansı İl Kalkınma Kurulu’ nda ve 11. Kalkınma Planı Kadının Kalkınmadaki Rolü Komisyonu’ nda da temsil edilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Yeni Yıla Elite World Otellerinde “Merhaba” Deyin

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yerel otel zinciri Elite World Hotels, yılbaşı gecesi için eğlence ve sürprizlerle dolu gala programları hazırladı.


Deprem Korkusu, Hayatınızı Etkiliyorsa Destek Şart!

Deprem korkusu, hayatınızı etkiliyorsa destek şart!


Pubg Mobıle Yeni Güncellemesi İle Kış Festivali Ve Mekanik Öfke Moduna Kavuşuyor

PUBG MOBILE HAKKINDA


Glam Glow Yeni Brıghteyes Anti Fatigue Illuminating Eye Cream’İ İle Asla Yorgun Gözükme!

GLAMGLOW®’un yeni BRIGHTEYES Anti-Fatigue Illuminating Eye Cream’i ile tanış!


Ford Trucks, Batı Avrupa’Da İtalya İle Büyüme Devam Ediyor

Ford Trucks, İtalya pazarına adım atıyor…


Etiketler: Türkiye, ANGİKAD, kişisel, Öğretmen, Akademisi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.