13 Mayıs 2019 Pazartesi 11:04

GÜNDEM

Ortensa Pere Cerci, Experian Türkiye Analitik Birimi Lideri Oldu

Experian Türkiye’de 1 yıldır Analitik Birimi Kıdemli Müdürü olarak görevini sürdüren Ortensa Pere Cerci, Experian Türkiye Analitik Birimi Lideri olarak atandı. Sektörde 12 yılın üzerinde deneyimi olan ve hem Türkiye hem de EMEA Bölgesi’nde Experian’ın ilk makine öğrenme projesini hayata geçiren Ortensa Pere Cerci, Experian Türkiye’nin analitik projelerini yönetecek.

Ortensa Pere Cerci, Experian Türkiye Analitik Birimi Lideri Oldu
Ortensa Pere Cerci, Experian Türkiye Analitik Birimi Lideri Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uzun yıllar HSBC’de hem Türkiye hem de İngiltere pazarı için analitik alanında projeler geliştiren Ortensa Pere Cerci, özellikle risk analitiği, karar destek sistemleri, kredi oluşturma, portfolyo yönetimi ve tahsilat alanlarında çalıştı. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Cerci, yüksek lisans eğitimini de yine Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamladı.

Experian Türkiye, Orta Doğu ve Rusya Analitik Lideri Simge Danışman, bu atamanın Experian Türkiye’nin analitik alanındaki çalışmalara verdiği önemin en iyi göstergelerinden biri olduğunu belirtti ve sözlerine devam etti: ‘Experian olarak, özellikle banka ve finans sektörüne uzun yıllardır karar destek sistemleri, stratejik risk yönetimi, analitik pazarlama, optimizasyon ve tahsilat gibi önemli alanlarda desteğimizi, sunduğumuz yenilikçi ve inovatif çözümlerimizle sürdürüyoruz. Bir yıldır Experian Türkiye’de Analitik Birimi Kıdemli Müdürü olarak görev alan Ortensa, sektördeki geniş bilgi ve tecrübesiyle Experian Türkiye Analitik Birimi Lideri olarak görevine devam edecek ve analitik birimi projelerimizi yönetecek. Experian Türkiye olarak analitik hizmetlere yaptığımız yatırımlar hız kesmeden devam edecek. Özellikle makine öğrenmesi ve yapay zeka tekniklerini kullanarak sektördeki tüm iş ortaklarımıza sunduğumuz çözümlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.’

Experian

Dünyanın lider bilgi hizmetleri şirketi Experian, yeni bir ev ya da araba almak, çocukları üniversiteye göndermek ya da yeni müşterilerle işleri büyütmek gibi hayatın en büyük anlarında, tüketicilerin ve müşterilerinin kendi verilerini güvenle yönetmelerini sağlar. Bireylerin kendi mali durumlarını kontrol altına almalarını ve finansal hizmetlere erişimlerini sağlayan Experian, iş dünyasının daha etkin kararlar almasına ve büyümesine, kredi veren kuruluşların sorumlu kredilendirme yapmasına, kuruluşların kimlik hırsızlığını ve dolandırıcılık suçunu engellemesine destek olur.

39 ülkede 16.500 çalışanı bulunan Experian, müşterilerinin her fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeleri için her gün yeni teknolojilere, konusunda uzman kişilere ve inovasyona yatırım yapıyor. İngiltere Borsası’na kote olan Experian plc, (EXPN) ve FTSE 100 endeksinde yer alıyor. Experian hakkında daha fazla bilgi için www.experianplc.com ‘u ziyaret edebilir ya da Experian ile ilgili son gelişmeler ve haberler konusunda uluslararası haber merkezimizi takip edebilirsiniz.

Experian Türkiye

2000 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Experian, bankacılık, finans, telekomünikasyon, sigorta, enerji, kamu ve perakende sektörlerindeki müşterilerine hizmet sunar. Daha fazla bilgi için http://www.experian.com.tr

İlginizi Çekebilir

Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Hilmi Türkmen’Den İstanbullulara 5 Yeni Millet Bahçesi Ve 4 Yeni Nevmekan Müjdesi!

HİLMİ TÜRKMEN’DEN İSTANBULLULARA 5 YENİ MİLLET BAHÇESİ VE 4 YENİ NEVMEKAN MÜJDESİ!


Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı

Pirelli, 21. geleneksel Ford Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi olarak sürdürülebilirlik ödülüne layık bulundu. Pirelli’nin Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülünü Ford Motor Company Ürün Geliştirme ve Satınalmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hau Thai-Tang ile Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı Linda Cash takdim etti.


Vestel Sektörünün 21 Yıldır Aralıksız İhracat Şampiyonu

Vestel ihracat şampiyonluğu ödülünü


Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Etiketler: Experian, Türkiye, analitik, için, devam

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.