23 Şubat 2019 Cumartesi 17:48

GÜNDEM

Oscar Ödülleri Yaklaşıyor Hangi Filmin Müziği Daha Etkileyici

Spotify Hakkında

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pınar Farımaz

Duygu Nergiz

Spotify ayrıca, total dinlenme rakamları üzerinden bir değerlendirme yaparak, En İyi Film Müziği ve En İyi Film Şarkısı kategorilerinin tüm adaylarını bu analize dahil etti ve verilere dayanarak, ödül töreni öncesi kazananlar ile ilgili olarak müzikseverlere ipuçları sundu. En İyi Film Müziği kategorisinin adayları: Black Panther, BlacKkKlansman, If Beale Street Could Talk, Isle of Dogs, ve Mary Poppins Returns. En İyi Film Şarkısı adayları ise şöyle: A Star is Born’dan “Shallow,”, Black Panther,’den “All the Stars,”, RGB’den “I’ll Fight,”, Mary Poppins Returns’den “The Place Where Lost Things Go,” The Ballad of Buster Scruggs’dan “When A Cowboy Trades His Spurs for Wings”.

Bakalım Spotify verilerine göre, bu iki kategoride Oscar heykelini eve kim götürecek?

Dinlenme rakamları ile 2019 Akademi Ödülleri’ne (Oscar) damga vuran müzikler:

A Star is Born, Bohemian Rhapsody’e Karşı:

Hangi filmin soundtrack’i geçtiğimiz 3 ayda daha çok dinlendi:

Bohemian Rhapsody: 877M

A Star is Born: 596M

Hangi filmin soundtrack’i vizyona girdiği ilk bir ayda daha çok dilendi: *

Bohemian Rhapsody: Ortalama 12M (Vizyon tarihi 2 Kasım)

A Star is Born: Ortalama 10M (Vizyon tarihi 5 Ekim)

* Rakamlar, vizyon tarihi itibariyle ilk 1 ay içinde her gün için alınan dinlenme rakamlarının ortalamasını yansıtmaktadır.

Müzikseverler tarafından en çok dinlenen En İyi Film Müziği Dalındaki Aday: Black Panther The Album

Müzikseverler tarafından en çok dinlenen En İyi Film Şarkısı Dalındaki Aday: “Shallow” – Lady Gaga

Aday filmler arasında müzikseverlerin her gün en çok tekrar dinlediği (2 veya daha fazla kez) En İyi Şarkı:

Spotify, 2008’de kurulduğu günden bu yana, müzik dinleme alışkanlıklarını sonsuza dek değiştirdi.

Misyonumuz; milyonlarca yaratıcı sanatçıya sanatlarını var etme fırsatı verirken milyarlarca müzikseverin bu sanatçılardan ilham ve keyif almasını sağlayarak insanoğlunun yaratıcı potansiyelini açığa çıkarmak.

Yaptığımız her şey, sahip olduğumuz müzik aşkına dayanıyor.

40 milyonun üzerinde şarkıyı ücretsiz olarak keşfedebilir, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Ya da Spotify Premium ile offline mod, gelişmiş ses kalitesi, Spotify Connect ve reklamsız müzik deneyimi gibi özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

Spotify bugün, 78 ülkeden 96 milyonu Premium üye olmak üzere 200 milyonun üzerindeki kullanıcı sayısı ile dünyanın en popüler dijital müzik hizmet platformudur.

Daha fazla bilgi, görsel ihtiyacınız ya da basın ekibi ile irtibata geçmek için https://press.spotify.com adresindeki basın sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Akbank'tan 2 Bayram Arası Ödemesi Olmayan İhtiyaç Kredisi

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla artacak harcamalara kolaylık sağlamak isteyen Akbank, “2 Bayram Arası Ödemesi Olmayan İhtiyaç Kredisi” kampanyasını başlattı.


Bülten Alternatif Menkul’Ün Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri Alternatif Yatırım Çatısı Altında

Alternatif Bank’ın iştiraklerinden Alternatif Menkul, geniş yetkili aracı kurum statüsüne geçerek, portföy ve yurt dışında işlem aracılığı faaliyetlerinde bulunmak üzere Alternatif Yatırım ismini aldı. Alternatif Yatırım, terzi işi yatırım danışmanlığı hizmetleri ve kişiye özel tasarlanmış zengin içerikli ürünler sunmanın yanı sıra başta Katar olmak üzere uluslararası yatırımlarda köprü görevi üstlenmeye devam edecek.


Yaz Işıltısı İçin Saçlarınızın İhtiyacı Olan Tek Şey Nem!

Güneşin sıcağı, denizin tuzu ve havuzun kloruyla "başımıza" bir yaz daha geliyor! Rengini kaybeden, kırılan ve zor uzayan saçlarla mutsuz olmamak için onlara doğru bir bakım uygulamak şart... Herbalife laboratuvarlarında geliştirilen Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi, sülfat ve paraben içermemesi nedeniyle saç kalitesini artırmada fayda sağlıyor.


Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı

Canada Schools,


Deneyim Tasarımı Ve Yönetimi Zirvesi Xco’19 28 Mayıs’Ta Bomontiada’Da

Teknoloji markalara yeni ve özgün deneyimler yaratmak üzere pek çok olanak sunuyor. Deneyim ise eşitler arasındaki farkı yaratıyor. Bu nedenledir ki kurumlar kullanıcı deneyimine odaklanmış durumda. Müşteri tutum ve davranışlarını veriye, veriyi kişiselleştirilmiş deneyime ve nihayet kalıcı tutum değişikliğine götüren süreç müşteri sadakatiyle nihayetleniyor. Bu disiplinin göz ardı edilmesi artık mümkün değil. Mükemmel müşteri ve kullanıcı deneyimi tasarlamak isteyenler 28 Mayıs'ta Yapı Kredi bomontiada'da 4. Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO'19'da bir araya geliyor.


Etiketler: Spotify, Film, Star, müzik, Müziği

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.