3 Nisan 2019 Çarşamba 10:02

GÜNDEM

"Otizimli Bireylerin Topluma Kazandırılması İçin Her Zaman Destek Şart"

GELECEĞE UMUT ELİ

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1994 yılından bu yana aktiviteleri ile her alanda örnek olan Sports International, örnek olacak bir projeye daha ev sahipliği yaptı. 2 Nisan Dünya Otizm Günü kapsamında Türkiye çapında tüm şubelerinde özel grup ders programları oluşturan kurum, elde edilen gelirin tamamını İlgi Otizm Derneği’ne bağışladı.

Otizmli bireylerin toplumun her alanında yer edinmesi için iyi bir eğitim almalarının önemini vurgulayan İlgi Otizm Derneği Kurucusu Nejla Arslankurt “ Dernek olarak tüm faaliyetlerimizi çocuklarımızın iyi bir eğitim alarak topluma kazandırılması adına düzenliyoruz. Otizmli bireylerin özel bir bakıma ve eğitime ihtiyacı var. İyi bir eğitim alamamış otizmli bireyler için en büyük endişemiz anne babaları olmadıklarında yalnız kalacak olmaları. Bu yüzden bu farkındalığa dikkat çekmek için özel günlerde değil yılın her günü kendilerine destek olacak projeler geliştirmeye özen gösteriyoruz” dedi.

.

İlginizi Çekebilir

"Ay Çekirdeğinde Kalite Düştü"

“AY ÇEKİRDEĞİNDE KALİTE DÜŞTÜ”


Ramsey Ve Kip’Ten Ordu’Ya Yepyeni Mağaza

Türkiye’nin önde gelen erkek moda markaları olan RAMSEY ve KİP’i bünyesinde bulunduran Gürmen Group, Karadeniz’in en gözde şehirlerinden Ordu’da 2006 yılında açılışını gerçekleştirdiği mağazasını yeniledi. Mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmaya odaklı yalın bir mimariyle tasarlanan yeni mağazanın açılışı Ordu Valisi Seddar Yavuz, Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan ve Gürmen Group Markalar Kreatif Direktörü Altuğ Aydın’ın katılımıyla gerçekleştirildi.


Eti Çocuk Tiyatrosu 23 Nisan’Da Aydınlı Çocuklar İle Buluşuyor

ETİ’nin ilk ve en uzun soluklu projelerinden biri olan “ETİ Çocuk Tiyatrosu” 19’uncu yılında çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor.


Volkan Konak’Tan Sevenlerine Müjdeli Haber

MAYIS SONUNDA YENİ ALBÜM GELİYOR


Diva Şıklığıyla Göz Kamaştırdı

Türk Sanat Müziğinin divası Bülent Ersoy Elexus Hotel’de sevenleriyle buluştu. Şıklığıyla göz dolduran sanatçı sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Üç saat sahnede kalan sanatçı, şarkılarını kimi zaman tahtında oturarak söyledi.


Etiketler: Otizm, özel, için, eğitim, örnek

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.