28 Kasım 2019 Perşembe 14:18

GÜNDEM

Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla görevi başında şehit olan Eren Bursa’nın ismi, Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü hizmet binası içerisinde bulunan motorize araç park alanına verildi.

Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü Motorize Ekiplerde görevli 24 yaşındaki Eren Bursa, 7 Eylül 2019 tarihinde, görevi başında geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu şehit oldu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla, şehidimizin anımsanması ve adının yaşatılması için, Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü hizmet binası içerisinde bulunan motorize araç park alanına “Şehit Zabıta Eren Bursa Motorize Ekipler Park Alanı” ismi verildi. Otopark, düzenlenen tören ile açıldı.

Ailesi, sevenleri ve İBB camiasını derinden üzen kaybımızın anısına düzenlenen törene, şehidimizin ailesi İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, Zabıta Daire Başkanı Engin Ulusoy, Müdürler, Amirler ve yakınları katıldı.

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı konuşmasında şunları söyledi:

“Sayın Başkanımız Ekrem İmamoğlu başından beri şehit ailemizin yanında olmuştur. Daha sonraki süreçlerde de Eren Bursa’nın adının yaşatılması adına bizlere talimat verdi. Bugün de bu talimatın gereğini yerine getirmek üzere burada toplanmış bulunuyoruz. Bu isimlendirmenin iki amaca aracılık edeceğini düşünüyorum. Birincisi; şehidimizin adının sonsuza dek yaşayacağını ve hep hayırla yad edileceğine inanıyorum. İkincisi de; iş güvenliği konusunda sizlerin sağlıklı bir şekilde görevlerinizi yerinize getirmenizi bekliyorum.”

İBB Zabıta Daire Başkanı Engin Ulusoy yaptığı konuşmada, “Sizin hayatınız, sağlığınız ve güvenliğiniz bizim için birinci plandadır. Siz bizim için önemli ve değerlisiniz” ifadelerini kullandı. Motosikletli Zabıta Ekiplerinin görevlerine çıktığı yere Eren Bursa’nın isminin verilmesi, çalışma arkadaşlarının kazasız belasız bir şekilde görevlerini yerine getirmelerine, daha dikkatli ve disiplin içerisinde olmalarına vesile olacağını söyleyen Ulusoy, 2015 yılında görevi esnasında elim bir trafik kazası geçiren Şehit Zabıta Bahadır Yılmaz’ı da rahmetle andı.

Protokol konuşmalarının ardından İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, Şehit Zabıta Eren Bursa’nın babası Vahdettin Bursa ve ailesine Kur'an-ı Kerim ile Bayrak takdim ederek şehidin isminin verildiği tabelanın perdesini ailesi ile birlikte kaldırıldı.

İlginizi Çekebilir

Savaşa Hazır Olun! Warcraft® Iıı Reforged Çıktı!

29.01.2020— Azeroth tarihinin en unutulmaz anlarını Blizzard’ın dünyaca ünlü gerçek zamanlı strateji oyununun baştan aşağı yenilenmiş sürümü Warcraft® III: Reforged ile yeniden yaşamaya hazır mısınız? Warcraft III: Reign of Chaos® ve ödüllü eklenti paketi The Frozen Throne®’u içeren Warcraft III: Reforged, Warcraft destanının hayati önem taşıyan bir dönemini yeniden ele alıyor. 7 öyküden oluşan zengin bir tek kişilik oyuncu modu, tepeden tırnağa yenilenmiş grafikler ve sesler, Blizzard’ın Battle.net® çevrimiçi oyun servisini temel alan eşleştirme özellikleri ve oyuncu topluluğunun yaratıcılığını körükleyecek yenilenmiş bir World Editor, Warcraft III’te sizleri bekliyor.


Eskişehirliler Cilt Analizi Yaptırdı...

Bioderma’nın ‘Atoderm Senin Şehrinde’ Roadshow projesinin üçüncü durağı


Herkes Eşit Fırsatlar Yakalayabilmeli

“HERKES EŞİT FIRSATLAR YAKALAYABİLMELİ”


Goodyear, Girişim Sermayesi Fonu Kurdu

Goodyear 2020 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) Goodyear Ventures adı altında yeni bir girişim sermayesi fonu kurduğunu duyurdu. Bu fonla birlikte The Goodyear Tire & Rubber Company’nin önümüzdeki on yıllık dönemde geleceğe yönelik mobilite çözümlerine 100 milyon dolar ayırması hedefleniyor.


Sömestrde Çocuğunuzun Saçındaki İstenmeyen Misafirlerle Vedalaşın Ve Döneme Salgınlardan Korunarak Girin

Özellikle ilköğretim çağındaki çocuklarda sıklıkla görülen bit, çocuklar ve ebeveynler için kabusa dönüşebiliyor. Sömestr tatilinde bitlerden hızlı ve kalıcı şekilde kurtulmak isteyenlerin yardımına Paranit yetişiyor. Paranit ile sadece 15 dakikada tüm bitler ve sirkeler tarihe karışıyor. Ayrıca Paranit bulaşmayı engellediği klinik olarak kanıtlanmış Baş Biti Kovucu Sprey ile salgınlara karşı koruma da sağlıyor.


Etiketler: Zabıta, Bursa, Eren, Daire, Başkanı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.