26 Nisan 2019 Cuma 12:26

GÜNDEM

Overwatch All Star Arcade İçin Oylamalar Başladı

26.04.2019 - Overwatch League’in ikinci All-Stars etkinliği başlıyor! Eğlencenin startı 15 Mayıs Çarşamba günü T-Mobile’ın sponsorluğunda yapılacak Widowmaker 1v1 Talent Takedown (Birebir Kapışma) ve State Farm’ın sunduğu All-Star Arcade karşılaşmaları ile verilecek. Overwatch hayranları bugün itibariyle Overwatch League Twitter hesabı üzerinden gerekleştirilen oylamayla All-Star Arcade’de oynanacak oyun modları için oy kullanabilecekler.

Overwatch All Star Arcade İçin Oylamalar Başladı
Overwatch All Star Arcade İçin Oylamalar Başladı
Overwatch All Star Arcade İçin Oylamalar Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

All-Star’da yer alacak oyuncuların başlangıç sıralamaları için oy kullanmak isteyen Overwatch severler ise 28 Nisan’da overwatchleague.com adresinden oylarını verebilirler. Her dağılımda hayranlar tarafından belirlenen 6 oyuncu dışında 12 ekstra oyuncu All-Star'da yer almaya hak kazanacak ve her iki gün de yarışma fırsatına sahip olacaklar. All-Star’ın Game Starters oyuncuları Mayıs ayının başında, diğer oyuncuları ise bundan kısa bir süre sonra açıklanacak.

Özel yetenekli oyun modları (Custom Skill Games), 15 Mayıs’ta Türkiye saatiyle sabah 4:00’te başlayacak ve Twitch ve overwatchleague.com üzerinden canlı yayınlanacak. Intel’in sunduğu Overwatch League 2019 All-Star Game ise bir sonraki gün yine aynı saatte Twitch ve overwatchleague.com üzerinden canlı yayınlanacak.

Overwatch League ekibi bugün itibariyle support (destek) kahramanları Mercy ve Lúcio için özel birer efsanevi skin geleceğini de duyurdu. Her iki skin de 7 Mayıs’tan itibaren oyun içinden satın alınabilecek. Oyuncular Overwatch League Tokens kazanmak için Twitch’teki maçları seyredebilirler ya da bunları direkt oyun içi mağazadan satın alabilirler. Twitch üzerinden maçları seyredenler ise iki katı token kazanma şansına sahip! Detaylı bilgi için overwatchleague.com adresine göz atabilirsiniz.

Blizzard Türkiye Basın Ekibi

İlginizi Çekebilir

Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Türkiye İmsad “Türkiye’De Riski Deprem Değil Güvensiz Yapılar Oluşturuyor”

TÜRKİYE İMSAD’DAN DEPREM AÇIKLAMASI:


Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


Kadıköy Belediyesi Depremzede Köpek Kartopu’Na Kapılarını Açtı

Elazığ depreminde evi hasar gören “Barınak Meleği” olarak bilinen Türkan Ceylan adlı üniversite öğrencisinin köpeği Kartopu’na Kadıköy Belediyesi kapılarını açtı. Deprem bölgesinden kurtarılan Kartopu yeni yuvasına kavuşuncaya kadar Kadıköy Belediyesinin misafiri olacak.


İş Bankası Grubu’Ndan Türk Kızılay’In Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 Milyon Tl Katkı

İş Bankası Grubu’ndan Türk Kızılay’ın Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 milyon TL Katkı


Etiketler: All-Star, için, Overwatch, overwatchleaguecom, Twitch

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.