15 Ağustos 2019 Perşembe 20:01

GÜNDEM

Overwatch’Tan Yepyeni Bir Kostüm!

15.08.2019 – Geçen yılın Overwatch Ligi Büyük Finallerinde (Overwatch League Grand Finals) adeta tarih yazan London Spitfire, bu büyük başarı şerefine Overwatch ekibi tarafından oyun içi bir kostümle ödüllendiriliyor. Sevilen kahraman Winston için gelen “Flying Ace” kostümü, 29 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında Overwatch’ın tüm sürümleri üzerinden 200 League Token karşılığında satın alınabilecek.

Overwatch’Tan Yepyeni Bir Kostüm!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

London Spitfire takımı 29 Temmuz’da Blizzard Entertainment’ın Irvine, California’da bulunan ofislerine bir ziyaret gerçekleştirdi. Takım, Overwatch League yayın ekibiyle birlikte Irvine kampüsünü gezdi ve kostüm üzerinde çalışan geliştiricilerle sohbet ederek kendileri adına hazırlanmakta olan kostümü önceden görme şansı elde etti. Bu ziyaretle ilgili video ilk kez bu gece 01.30’da 4. hafta Stage 4 maçları öncesindeki Watchpoint programında yayınlanacak. Kaçırmamanızı öneriyoruz. Maçları ve programı OverwatchLeague.com ya da Twitch.tv/overwatchleague adreslerinden izleyebilirsiniz.

League Token’lar oyun içi mağazadan satın alınabildiği gibi Twitch üzerinden Overwatch maçları seyredilerek de elde edilebiliyor. League Token’lar ve bu promosyonla ilgili detaylı bilgiler için adresimiz, OverwatchLeague.com.

Blizzard Türkiye Basın Ekibi

İlginizi Çekebilir

Nisan Ayında Evde Eğlence Filmbox’La Sizinle

Nisan Ayında Evde Eğlence FilmBox’la Sizinle


So Chıc'ten Dekupe Ürünler

Mayıs ayı dosya konularınız için So CHIC'in birbiriden farklı koleksiyonlarına ait tasarımların dekupe görsellerini fiyatlarıyla birlikte sizinle paylaşmak istedik.


Türkiye’De Firmalar Salgına Hazırlıksız

MERCER TÜRKİYE, TÜM DÜNYAYI ETKİSİNE ALTINA ALAN COVID-19 SALGINININ TÜRKİYE’DE ÇALIŞMA HAYATI ÜZERİNE ETKİLERİNİ ARAŞTIRDI:


Tisk'ten "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" Kampanyasına 20 Milyon Tl Destek

- Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol:


Online Career Summit Binlerce Üniversite Öğrencisini Şirketlerle Buluşturdu

Yapı Kredi stratejik ortaklığında gerçekleşen Online Career Summit, binlerce üniversite öğrencisini şirketlerle buluşturup sorularını yanıtlayarak gelecekleri hakkında güven aşıladı.


Etiketler: League, Blizzard, Irvine, Overwatch, elde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.