6 Haziran 2019 Perşembe 22:43

GÜNDEM

Overwatch'tan Şeker Tadında Bayram Hediyesi

06.06.2019 – Oyuncu topluluğunun en sevdiği etkinliklerden biri olan “İki Kat XP!” bayramın son gününden itibaren Overwatch severlerle! 10 Haziran Pazartesi gününe kadar oyuna girdiğinizde etkin olacak bu dönemi kaçırmayın, deneyim puanlarınızı katlayın!

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ayrıca Overwatch Yıldönümü etkinlikleri de hala devam ediyor. Yeni skin’ler, danslar, spreyler ve çok daha fazlasına sahip olma şansını kaçırmış değilsiniz. Oyunda yepyeni eşyaların yanında geçen sezonların kozmetik ürünleri ve Overwatch Archives – Storm Rising’in geçmiş hikayeleri de dahil olmak üzere birçok eski sezon karşılaşması da sizleri bekliyor.

Overwatch Yıldönümü Etkinlikleri’nin son günü 10 Haziran!

İyi Bayramlar!

Blizzard Türkiye Basın Ekibi

İlginizi Çekebilir

Narcos 6. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS 6. Bölüm Özeti


Uğur Mumcu Kadıköy’De Anılıyor

Uğur Mumcu, ölümünün 27'inci yılında Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği “Gazeteci Uğur Mumcu ve Tüm Demokrasi Şehitlerini Anma Gecesi” programıyla anılıyor.


Lenovo’Dan Kanser Tedavisinde Daha Akıllı Teknoloji Çözümleri

Lenovo’dan kanser tedavisinde daha akıllı teknoloji çözümleri


“Çatıda Tarım Yapılabilecek”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü’nün düzenlediği “İstanbul İmar Yönetmeliği Çatı Uygulamaları Mevzuat Çalıştayı”nda evlerin bir parçası olarak görülen çatıların, kullanışlı hale nasıl gelebilecekleri konusu tartışıldı.


Hip+Happen İle Dönüşüm Zamanı

Türkiye’nin ilk sürdürülebilir kadın moda markası Hip+Happen, 2020 Kış sezonunda da özgün tarzı ve geri dönüştürülmüş sürdürülebilir ürünleriyle gardıroplardaki yerini alıyor. Moda tutkunlarının cesurca kullanacakları bir koleksiyonla kış sezonunda iddialı olan marka, kalıplarla oynamaktan çekinmeyerek güçlü kadınları hipnotize eden tasarımlarla sezonun stil kodlarını tamamlıyor.


Etiketler: Overwatch, Yıldönümü, Ayrıca, etkinlikleri, hala

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.