15 Haziran 2019 Cumartesi 10:00

GÜNDEM

Oyunu Bırakamayanlara Özel ‘Pro Gamer’ Menüler

Türkiye hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda, e- spor tutkunları için özel olarak hazırladığı ‘Pro gamer’ menülerine Arby’s ve Usta Dönerci lezzetlerini de dahil etti. Burger King ve Popeyes’ın ardından Arby’s ve Usta Dönerci lezzetlerinin dahil olmasıyla birlikte Pro Gamer menüsünde çeşitlilik artarken, Gamerlar yenilenen ‘Pro Gamer’ menüleri sayesinde dört farklı lezzete rahatlıkla ulaşabilecek.

Oyunu Bırakamayanlara Özel ‘Pro Gamer’ Menüler
Oyunu Bırakamayanlara Özel ‘Pro Gamer’ Menüler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pro Gamer’a iki yeni oyuncu ile artık dört farklı lezzet

e-spor tuttukları için düşünülen ve hayata geçirilen Pro Gamer menüsüne iki özel oyuncu daha katıldı. Arby’s ve Usta Dönerci’nin yer aldığı Pro gamer menüleri ile burger, tavuk ve döner tutkunu olan Gamerlar, Pro Gamer menüleri ile lezzete doyacak.

Farklı tat ve gurme lezzeti ile Arby’s’te Pro gamer menü; Beef’in Cheddar Sandiviç, orta boy patates, 6’lı Tenders ve 450 ml. Şekersiz Coca Cola içeceğiyle 27.90 TL ile olurken, geleneksel döner lezzetine sahip Usta Dönerci pro gamer menüsü ise; dürüm et döner, büyük boy patates, 8’li susamlı soğan halkaları ve 450 şekersiz Coca Cola içeceğiyle 27.90 TL fiyatı ile gamerlara eşsiz tatlar sunuyor.

Hem görüntüsüyle hem fiyatıyla iştah kabartan ve sevilen lezzetlerin adresi Burger King’te Pro Gamer Menü; Big King Sandviç, Büyük Boy Patates, 8’li Soğan Halkası ve 1 LT Coca Cola ile sadece 28, 90 TL’ye ve Pro Gamer 2 Menü: Whooper Sandviç, Büyük Boy Patates, 6’lı BK King Nuggetsve 1 LT Coca Cola ile 29,90 TL’ye satışa sunuluyor.

Türkiye’nin en sevilen tavuk lezzeti Popeyes, Gamerların iştahını açıyor. Popeyes Pro Gamer Menü; Tavuk Burger, 10’lu Nuggets, Büyük Boy Patates Kızartması ve Kutu içecek seçeneğiyle sadece 20,90 TL ve Pro Gamer Menü 2; Popchicken, 10’lu Wicked Chicken, 8’li Susamlı Soğan Halkası, Mega Boy Patates ve 1 LT İçecek ile sadece 28,90 TL.

Gamerlar için özel olarak hazırlanan eşsiz lezzetteki Burger King, Popeyes, Arby’s ve Usta Dönerci Pro Gamer menüler Tıkla Gelsin (www.tiklagelsin.com), Ara Gelsin (0850 222 54 64) ve Yemek Sepet’inden hızlıca sipariş ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Zeytinburnu’Nda Perde ‘Reis Bey’ İçin Açıldı

Zeytinburnu’nda Perde ‘Reis Bey’ İçin Açıldı


Genç Futbolcu Umut Nayir Kaçuv Aile Evi’Ni Ziyaret Etti

Beşiktaşlı futbolcu Umut Nayir, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın ihtiyaç sahibi kanserli çocuk ve ailelerine tedavi sırasında ücretsiz fiziksel ve sosyal destekler sağlama hedefiyle kurduğu İstanbul Cerrahpaşa’daki Aile Evi’ni ziyaret etti.


B.Bulteni.. A101 Teknolojide Bu Hafta

A101 Teknoloji’de Bu Hafta


Elektronik İmza Yüzde 20 Arttı

BTK 2019’un ikinci çeyrek verilerini yayımladı. Haziran 2019 sonu itibarıyla, 3 milyon 592 bin elektronik imza ve 581 bini mobil imza olmak üzere toplam 4,17 milyon sertifika oluşturuldu.


Gıda İsrafını Önlemek Elimizde!

Avrupa’da her yıl tahmini olarak ortalama 88 milyon ton gıda israf edilirken, bu rakamın Türkiye’de 26 milyon tonu bulduğu biliniyor. Hızla artan dünya nüfusu gıda israfıyla mücadelede yetersiz kalırken bu yolda atılacak en önemli adımın toplumda farkındalık sağlamak olduğuna dikkat çekiliyor.


Etiketler: Gamer, Coca, Cola, King, Patates

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.