20 Mayıs 2019 Pazartesi 10:20

GÜNDEM

Özge Ulusoy’Dan Bu Baharın Dekorasyon Trendleri

Tepe Nautilus, 25 Mayıs’ta ziyaretçilerini Özge Ulusoy ile buluşturuyor. ‘’Evde Bahar Günleri’’ kapsamında 25 Mayıs Cumartesi günü Tepe Nautilus ziyaretçileriyle bir araya gelecek olan Özge Ulusoy, 2019’un en gözde ev dekorasyon trendleri, yeni dönem aksesuarlar ve ev düzenleme yaklaşımları hakkında tüyolarıyla keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

Özge Ulusoy’Dan Bu Baharın Dekorasyon Trendleri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bu bahar evini yenilemek isteyenler 25 Mayıs’ta Tepe Nautilus Evde Bahar Günleri’nde Özge Ulusoy ile buluşuyor. Editörün seçimleri, indirimler ve yetişkin atölyelerinden yararlanma imkânı sunan Evde Bahar Günleri, Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor.

Dekorasyon trendleriyle yakından ilgilenen Özge Ulusoy, 2019’un en gözde ev trendleri de dekorasyon önerileri ile bahar yenilikleri ve ev düzenleme ipuçlarını Tepe Nautilus ziyaretçileriyle paylaşacak.

Tepe Nautilus 2019’un dekorasyon trendlerini Özge Ulusoy’dan dinlemek isteyen tüm ziyaretçilerini ücretsiz etkinliğine davet ediyor.

Etkinlik Tarihi: 25 Mayıs, Cumartesi

Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus 1.Kat

Etkinlik Saati: 15.00

İlginizi Çekebilir

In Street 118’İnci Mağazasını Mersin Sayapark Avm’De Açtı Ve Görselleri

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, Mersin’deki mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Mersin Sayapark AVM’de açılan mağaza ile In Street’in Türkiye’deki mağaza sayısı ise 118’e yükseldi.


Creavit Geliştirdi, Tse Onayladı

CREAVİT GELİŞTİRDİ, TSE ONAYLADI


Bodrum Müzik Festivali Fazıl Say Ve Nil Venditti Yönetimindeki Bilkent Senfoni Orkestrası’Nın Görkemli Konseriyle Başladı

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE BİRİNCİ GÜN


Kod Adı Angel İle Heyecan Devam Ediyor

Kod Adı: Olympus ve Kod Adı: Londra serilerinin devam filmi Kod Adı: Angel, aksiyona kaldığı yerden devam ediyor ve 23 Ağustos’ta vizyona giriyor.


Siber Güvenlik Meraklıları Kendini Priviahub İle Geliştirecek

Alanındaki tek online pratik geliştirme platformu olması sebebiyle kullanıma girdiği ilk andan itibaren dikkatleri üzerine çeken PriviaHub, sektör çalışanlarının kendilerini geliştirmelerine imkan sağlaması ve kalifiye personel yetiştirilmesi açısından siber güvenlik sektöründeki çok büyük bir eksiği tamamlamayı hedefliyor.


Etiketler: Tepe, Nautilus, Özge, Ulusoy, Etkinlik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.