16 Ekim 2019 Çarşamba 10:12

GÜNDEM

P&G Avrupa Satış, Dijital Ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron Liderliğin Formülünü Anlattı Ve Görseli

P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron, LEAD Network Türkiye üyelerine liderliğe giden yolda öne çıkan özellikleri anlattı.

P&G Avrupa Satış, Dijital Ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron Liderliğin Formülünü Anlattı   Ve Görseli
P&G Avrupa Satış, Dijital Ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron Liderliğin Formülünü Anlattı   Ve Görseli
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük kişisel bakım şirketlerinden aynı zamanda çeşitliliği bir zenginlik unsuru olarak benimseyen Procter& Gamble ile perakende ve tüketici sektöründe çalışan kadın yöneticilerin sayılarını artırmayı ve gelişimlerine katkı sunmayı hedefleyen LEAD Network Türkiye, P&G İstanbul Kampüsü’nde “liderlik” konulu bir eğitim gerçekleştirdi. P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron’un konuşmacı olduğu etkinlikte; bugünün lideri için özellikle vizyon, anlayış, netlik ve çevikliğin önemine vurgu yapıldı.

Duron, etkinlikte yaptığı konuşmada, P&G olarak tüm dünyada çeşitliliğe büyük önem verdiklerinin altını çizdi. P&G olarak çalışma ortamındaki çeşitliliği sadece cinsiyet eşitliği ile değil; yaş, etnik köken, düşünme tarzı ve geçmiş farklılıklarıyla da oluşturduklarını ifade eden Duron, “Bu kültürümüzün bir sonucu olarak, büyük bir mutluluk ve gururla ifade etmek isterim ki bugün P&G Türkiye çalışanlarının yüzde 55’i, genişletilmiş icra kurulunun ise %52’si kadınlardan oluşuyor. Bu, birçok kurum için çok önemli bir rakam” dedi.

Duron, eğitimde, kariyerinde edindiği tecrübelerden yola çıkarak tavsiyelerini de paylaştı. Sektörde, pazarlar, teknolojiler, tüketici tercihleri gibi pek çok alanda hızlı bir değişim yaşandığına vurgu yapan Duron, liderliğin formülünü ise şöyle özetledi: “Vizyon, anlayış, netlik ve çeviklik, bugün liderlik için gerekli olan formülü oluşturuyor. Bunların arasında çeviklik özellikle büyük önem taşıyor; bu nedenle günümüz dünyasında liderler çevik olmalı, büyüme odaklı bir zihniyetle hareket etmeli ve bu doğrultuda daima öğrenmeye devam etmeliler.”

Perakende ve tüketici ürünleri sektörlerinde kadın lider sayısını artırmaya yönelik faaliyetler yürüten LEAD Network’ün Türkiye Yönetim Kurulu’nda yer alan P&G, bu hedef doğrultusundaki tüm çalışmalara destek sunuyor. Yakın zamanda 2019 ‘Kurumsal Vatandaşlık’ raporunu da yayımlayan P&G Türkiye; geleceğin kadın liderleri programıyla kadınların başarılı satış kariyerlerinde ilk adımı atmalarına destek olurken ebeveynliğin eşit bir sorumluluk olduğu bilincinden yola çıkarak 8 haftalık ücretli babalık iznini hayata geçirdi. P&G tüm bu uygulamaları ile toplumsal alanda olduğu gibi iş dünyasında ve sektörde cinsiyet eşitliği girişimlerine yeni bir boyut getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Vodafone, Tcl Plex Akıllı Telefonu Türkiye’De Satışa Sunan İlk Operatör Oldu

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, dünyanın önde gelen mobil teknoloji üreticilerinden TCL Communication’ın kendi adını taşıyan ilk akıllı telefonu TCL PLEX’i Türkiye’de kullanıcılara sunan ilk operatör oldu. Operatör kanalında sadece Vodafone’da satışı yapılacak olan TCL PLEX akıllı telefon, tarifeye ek peşin fiyatına 12 aylık ödemeler ve 6 aylık Ekran Çözümü hediyesi ile birlikte sunuluyor.


Adidas’In Yazıcısından Bu Kez Reflektörlü Alphaedge 4D Çıktı

adidas’ın teknoloji şirketi Carbon ile birlikte geliştirdiği ve orta tabanı 3 boyutlu (3D) yazıcı teknolojisiyle üretilen Alphaedge 4D serisi reflektörlü yeni modeli ile genişliyor. 3D baskılı tasarım adidas’ın Stella McCartney, Originals ve Statement ürün kategorilerinde yer alıyor.


Bebeklerin Narin Cildi Sebamed Baby’E Emanet!

Cildi dış etkenlerden uzak tutan doğal koruyucu tabaka yenidoğanlarda oluşmadığından, bebeklerin cildini korumak daha büyük önem kazanıyor. Cildin ideal değeri olan 5.5'lik pH değerine sahip ürünleri ile cildin doğal koruyucu tabakasının gelişimini desteklediği klinik olarak kanıtlanan Sebamed Baby, bebek şampuanından pişik önleyici kreme, banyo köpüğünden kompakta uzanan seçenekleriyle bebeklerin narin cildinin direncini de pekiştiriyor.


Türkiye İmsad İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi Ekim 2019 Sonuçları Açıklandı

TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ BİLEŞİK ENDEKSİ


Wolfteam, İphone 11 Kazandırıyor

Wolfteam oynayanlar iPhone 11 kazanma şansı yakalıyor


Etiketler: Türkiye, Duron, büyük, olarak, tüketici

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.