16 Ekim 2019 Çarşamba 10:12

GÜNDEM

P&G Avrupa Satış, Dijital Ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron Liderliğin Formülünü Anlattı Ve Görseli

P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron, LEAD Network Türkiye üyelerine liderliğe giden yolda öne çıkan özellikleri anlattı.

P&G Avrupa Satış, Dijital Ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron Liderliğin Formülünü Anlattı   Ve Görseli
P&G Avrupa Satış, Dijital Ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron Liderliğin Formülünü Anlattı   Ve Görseli
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük kişisel bakım şirketlerinden aynı zamanda çeşitliliği bir zenginlik unsuru olarak benimseyen Procter& Gamble ile perakende ve tüketici sektöründe çalışan kadın yöneticilerin sayılarını artırmayı ve gelişimlerine katkı sunmayı hedefleyen LEAD Network Türkiye, P&G İstanbul Kampüsü’nde “liderlik” konulu bir eğitim gerçekleştirdi. P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron’un konuşmacı olduğu etkinlikte; bugünün lideri için özellikle vizyon, anlayış, netlik ve çevikliğin önemine vurgu yapıldı.

Duron, etkinlikte yaptığı konuşmada, P&G olarak tüm dünyada çeşitliliğe büyük önem verdiklerinin altını çizdi. P&G olarak çalışma ortamındaki çeşitliliği sadece cinsiyet eşitliği ile değil; yaş, etnik köken, düşünme tarzı ve geçmiş farklılıklarıyla da oluşturduklarını ifade eden Duron, “Bu kültürümüzün bir sonucu olarak, büyük bir mutluluk ve gururla ifade etmek isterim ki bugün P&G Türkiye çalışanlarının yüzde 55’i, genişletilmiş icra kurulunun ise %52’si kadınlardan oluşuyor. Bu, birçok kurum için çok önemli bir rakam” dedi.

Duron, eğitimde, kariyerinde edindiği tecrübelerden yola çıkarak tavsiyelerini de paylaştı. Sektörde, pazarlar, teknolojiler, tüketici tercihleri gibi pek çok alanda hızlı bir değişim yaşandığına vurgu yapan Duron, liderliğin formülünü ise şöyle özetledi: “Vizyon, anlayış, netlik ve çeviklik, bugün liderlik için gerekli olan formülü oluşturuyor. Bunların arasında çeviklik özellikle büyük önem taşıyor; bu nedenle günümüz dünyasında liderler çevik olmalı, büyüme odaklı bir zihniyetle hareket etmeli ve bu doğrultuda daima öğrenmeye devam etmeliler.”

Perakende ve tüketici ürünleri sektörlerinde kadın lider sayısını artırmaya yönelik faaliyetler yürüten LEAD Network’ün Türkiye Yönetim Kurulu’nda yer alan P&G, bu hedef doğrultusundaki tüm çalışmalara destek sunuyor. Yakın zamanda 2019 ‘Kurumsal Vatandaşlık’ raporunu da yayımlayan P&G Türkiye; geleceğin kadın liderleri programıyla kadınların başarılı satış kariyerlerinde ilk adımı atmalarına destek olurken ebeveynliğin eşit bir sorumluluk olduğu bilincinden yola çıkarak 8 haftalık ücretli babalık iznini hayata geçirdi. P&G tüm bu uygulamaları ile toplumsal alanda olduğu gibi iş dünyasında ve sektörde cinsiyet eşitliği girişimlerine yeni bir boyut getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Merakla Beklenen Bmw 2 Serisi Gran Coupé Türkiye’De İlk Olarak İstanbul’Da Sergileniyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin kompakt segmentteki en yeni temsilcisi BMW 2 Serisi Gran Coupé Türkiye’de ilk kez İstanbul’da sergileniyor. Mart ayının ikinci yarısında yollara çıkması beklenen BMW 2 Serisi Gran Coupé, 22 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında İstanbul - İstinye Park’ta meraklılarıyla buluşuyor.


Intertech’Ten Kız Öğrencilere Bilişim Kariyerinin Önünü Açan Deneyim

Intertech’ten kız öğrencilere bilişim kariyerinin önünü açan deneyim


Balparmak Kadınları Ve Gençleri Arıcılık Mesleğine Kazandırıyor

Balparmak Arıcılık Akademisi Kadın Liderlik Platformu Zirvesi’nde tanıtıldı


Ödüllü Piyanist Anna Tsybuleya Crr’De Piyano Resitali Verecek

Dünyanın prestijli yarışmalarından “2015 Leeds Uluslararası Piyano Yarışması”birinciliğiyle adını uluslararası arenada duyurmayı başaran Anna Tsybuleva, 25 Şubat akşamı saat 20:00’de Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda izleyiciyle buluşacak. Gramophone Magazine’in“mükemmel piyanist ve yetenekli müzisyen olarak tarif ettiği Anna Tsybuleva konserde, Beethoven ve Chopen’in eserlerine yer verecek.


Lazer Epilasyon İçin İdeal Zamanı Biliyor Musunuz

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı, pratik ve kalıcı yollarından birini hiç şüphesiz lazer epilasyon oluşturuyor. Peki lazer epilasyon nedir? Kaç seans yaptırmak gerekir? Lazer epilasyon için ideal zaman hangisidir? İşte bu ve bu gibi soruların yanıtlarını DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzman Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım veriyor.


Etiketler: Türkiye, Duron, büyük, olarak, tüketici

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.