14 Haziran 2019 Cuma 11:01

GÜNDEM

P&G’Den Gebze Fabrika Çalışanlarına Babalar Gününe Özel Kutlama

Cinsiyet Eşitliği kavramını, kurumsal hedefleri arasında gösteren Procter & Gamble (P&G), Gebze Fabrikası çalışanları için babalar günü nedeniyle özel bir “anne / baba” günü düzenleyecek.

P&G’Den Gebze Fabrika Çalışanlarına Babalar Gününe Özel Kutlama
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Etkinlik kapsamında fabrikada, babanın çocuk gelişiminde rolü konulu bir seminer de verilecek ve çalışan çocuklarına özel resim yarışması başlatılacak.

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük temizlik ve kişisel bakım şirketlerinden Procter & Gamble (P&G); cinsiyet eşitliğini merkeze alarak; hem şirket merkezinde hem de Gebze fabrikasındaki erkek çalışanlarına 8 haftalık ücretli babalık izni hakkını kullandırmaya başlamış ve pek çok sektör ve markaya örnek olmuştu. Her alanda dahil edici bir ortamı teşvik eden ve sadece kadın erkek konusunda değil, her alanda eşitliğe ve çok sesliliğe inanan P&G, babalar günü için de Gebze fabrikasında çalışan personele yönelik özel bir kutlama hazırladı.

Cinsiyet eşitliğini kurum içinde ve kurum dışında kurumsal hedef olarak belirleyen P&G’nin babalar günü organizasyonuna; fabrika çalışanı anneler de katılabilecek. Etkinlik kapsamında, uzman psikolog tarafından verilecek, “Babaların çocuk gelişimindeki rolü” konulu seminerin yanı sıra; tüm çalışanlara çocuk gelişimi ile ilgili küçük ipuçları içeren notlar ve çeşitli sürpriz hediyeler dağıtılacak. Ayrıca çalışan çocukları için düzenlenecek resim yarışmasının başlangıç duyurusu da etkinlik kapsamında yapılacak.

İlginizi Çekebilir

En Değerli 10 Futbolcudan Biri Ozan Kabak

KPMG Football Benchmark ekibi, 2000 sonrası doğan en değerli oyuncuları inceledi


Hyper Casual Oyun Geliştirme Maratonu Hyper Jam Mersin’De

Netmarble EMEA’nın aralıksız 48 saat sürecek Hyper Jam etkinliği 13 Aralık’ta Mersin’de


Godiva'dan Çikolata Tutkunları İçin Düşük Kalorili Ve Hafif Lezzetler

GODIVA’DAN


Yaş Meyve Sebze Ve Mamulleri Urge Projeleriyle Hedef Pazarlara İhraç Edilecek

İhracatını sürekli arttırarak yıllık 900 milyon dolar seviyesine ulaşan Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, ihracatını daha katma değerli hale getirmek, Hindistan, Çin, Güney Kore, Singapur, Malezya, Kanada ve Meksika başta olmak üzere hedef pazarlarda ortak pazarlama faaliyetleri yapmak amacıyla, iki URGE Projesini birden başlatıyor.


Pepsico Türkiye’Nin Manisa Yatırımı Amcham Tarafından Ödüllendirildi

10 Aralık 2019 – Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden biri olan PepsiCo, Ocak ayında Türkiye ekonomisine kazandırdığı 6’ncı fabrika olan Manisa tesisi ile AmCham 15. Yıl Gala Ödül Töreni’nde, 2018 yılında ‘Türkiye’nin en büyük yatırımını yapan şirket’ olarak ödüllendirildi. PepsiCo Türkiye Genel Müdürü Ece Aksel’e ödülü, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan takdim etti.


Etiketler: kapsamında, çocuk, çalışan, Etkinlik, rolü

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.