25 Kasım 2019 Pazartesi 11:36

GÜNDEM

P&G Dünya Şampiyonu Sporcuya Desteğini Açıkladı

P&G Olimpik Anneler projesiyle Jimnastik Dünya Şampiyonu İbrahim Çolak’a desteğini açıkladı

P&G Dünya Şampiyonu Sporcuya Desteğini Açıkladı
P&G Dünya Şampiyonu Sporcuya Desteğini Açıkladı
P&G Dünya Şampiyonu Sporcuya Desteğini Açıkladı
P&G Dünya Şampiyonu Sporcuya Desteğini Açıkladı
P&G Dünya Şampiyonu Sporcuya Desteğini Açıkladı
P&G Dünya Şampiyonu Sporcuya Desteğini Açıkladı
P&G Dünya Şampiyonu Sporcuya Desteğini Açıkladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2014 yılından bu yana TMOK (Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi) ile birlikte Olimpik Anneler projesini yürüten Prima, Fairy, Ariel, Head & Shoulders gibi markaların üreticisi Procter & Gamble (P&G), 2017 yılından bu yana da 2020 Tokyo Olimpiyatları’na hazırlanan 30 milli sporcuya ve annelerine destek veriyor. Son olarak “Hayalimiz Bir” diyerek hem sporcular ve annelerinin başarı hayallerine hem de ülkemiz için, sporla yetişen bir nesil hayaline ortak olan P&G, artistik jimnastik halka branşında ülkemize ilk dünya şampiyonluğunu kazandıran İbrahim Çolak’a desteğini açıkladı.

Sporun sağlıklı ve özgüvenli nesiller için öneminden hareketle 2014 yılında TMOK ile birlikte Olimpik Anneler Projesini başlatan P&G, ülkemizi olimpiyatlarda temsil edecek milli sporcularımızı ve annelerini, olimpiyat yolculuklarında destekliyor. Daha önce çeşitli çalışmalarla sporcuların arkasındaki en büyük manevi desteğin onların anneleri olduğuna vurgu yapan P&G, bu yıl yeni mottosu “Hayalimiz Bir” söylemiyle ülkemizi uluslararası arenada temsil edecek sporcuların, annelerinin ve onlara manevi katkı sağlayan tüm destekçilerinin aynı hayali paylaştığına vurgu yapıyor. Bu vizyonla çalışmalarını sürdüren P&G, son olarak artistik jimnastik halka branşında altın madalya kazanarak ülkemize bir ilki yaşatan dünya şampiyonu İbrahim Çolak ve annesine desteğini açıkladı.

Aynı zamanda Olimpiyat Oyunları’nın global sponsoru olan P&G, önceki olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil eden Milli Güreşçimiz Taha Akgül, Milli Kayaklı Koşucumuz Hamza Dursun gibi alanında büyük başarılara imza atmış sporcular ve ailelerine de destek vermişti.

İbrahim Çolak Tokyo 2020 yolunda

Geçtiğimiz haftalarda Almanya’nın Stuttgart kentinde düzenlenen Artistik Jimnastik Dünya Şampiyonası’nda halka branşında altın madalya kazanarak büyükler kategorisinde Dünya Şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk sporcu olan İbrahim Çolak, ülkemizi 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda da temsil edecek. Otoriteler, aynı zamanda literatüre giren “The Çolak” hareketini de geliştiren İbrahim Çolak’tan madalya bekliyor. Çolak, 2017 yılında düzenlenen Avustralya Dünya Kupası’nda halka branşında yaptığı hareketle tüm dünyanın dikkatini çekmiş, Uluslararası Jimnastik Federasyonu (FIG) ise bu hareketi “ The Çolak” ismiyle literatüre almıştı.

İlginizi Çekebilir

Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


İstanbul’Un Kıvırcık Deposu Beykoz

0216 538 8519


İmamoğlu “İstanbul, Bütün Türkiye’Ye El Uzatmak Mecburiyetinde Olan Bir Şehir”

İMAMOĞLU: “İSTANBUL, BÜTÜN TÜRKİYE’YE EL UZATMAK MECBURİYETİNDE OLAN BİR ŞEHİR”


Armut %65 Büyümeyle Avrupa’Da Liderliğe İlerliyor

Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut.com, başarılı geçen 2019 yılının özetini paylaştı. Geçen yıl 2.4 milyon talebe ve 472.646 hizmet veren sayısına ulaşan Armut, 2019 yılını %65'lik bir gelir büyümesiyle kapattı. Yurt dışındaki teknoloji ihracatı markası HomeRun ile rekor bir büyüme gerçekleştiren Armut, 2020 yılında gireceği yeni ülkelerle beraber Avrupa liderliği hedefine emin adımlarla ilerliyor.


Etiketler: Çolak, İbrahim, halka, branşında, temsil

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.