8 Ekim 2019 Salı 11:16

GÜNDEM

P&G Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor

P&G, satış departmanının “Geleceğin Kadın Liderleri” programıyla üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamayı sürdürüyor. 3 yıl önce başlayan program bu yıl da marka yönetimi, pazarlama stratejileri, satış planlama gibi alanlarda eğitim sunarak kadınların FMCG sektörünün satış departmanlarında kariyer imkânı yakalamaları için ilk adımı atmalarını sağlayacak.

P&G Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor
P&G Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor
P&G Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor
P&G Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor
P&G Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

P&G üst düzey yöneticilerinin öğrencilerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaşacakları programa 28 Ekim 2019 tarihine kadar başvuruda bulunulabilir.

Procter and Gamble (P&G), kadının toplumsal hayatta güçlenmesine yönelik yaklaşımını hızlı tüketim ürünleri (FMCG) sektörünün geleceğini şekillendirecek kadın satış liderlerini yetiştirmek için geliştirdiği programlarla da destekliyor. 3 yıl önce başlatılan “Geleceğin Kadın Liderleri” Programı, dördüncü yılında da birçok kız öğrencinin satış departmanlarında kariyer şansı yakalamaları için ilk adımı atmalarını sağlayacak. Üniversitelerin 3 ve 4’üncü sınıflarında okuyan kız öğrencilerin kabul edileceği programda, öğrencilerin akademik hayatta öğrendikleri teorik bilgileri, iş hayatında nasıl uygulayabileceklerini öğrenmek üzere farklı etkinlikler düzenlenecek.

5 – 6 Aralık 2019 tarihlerinde P&G İstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek programda katılımcılar FMCG sektöründe markanın pazara girişi ve satış stratejilerini belirlemeyi, satışın dijital dünyasını keşfederken; P&G’nin sürdürülebilirlik konusundaki projelerini tecrübe etme şansını elde edecekler. Ayrıca çeşitli eğitimlerle donanımlarını artırma ve P&G’nin üst düzey yöneticileriyle ile bir araya gelip hem tanışma hem de fikirlerini paylaşma fırsatı da yakalayacaklar. Programa seçilen kişiler, sonraki süreçte yazılı test ve mülakatlara dahil olarak P&G’de işe giriş süreçlerini hızlandırma şansını yakalayabilecekler.

Programın 4’üncü yılında da birçok öğrenciye ev sahipliği yapması beklenirken, daha önce programda yer alan başarılı isimlerden 7’si ise kariyer yolculuklarına çoktan P&G Türkiye’de başladı. Bu isimler arasında bulunan Bensu Polat, profesyonel iş yaşamına dünyada lider bir firmada başladığı için çok mutlu olduğunu ifade ederken, Banu Küce ise program süresince üst düzey yöneticilerden edinilen bilgilerin iş yaşamında oldukça faydalı olduğunu dile getirdi.

Programa katılmak isteyen kız öğrenciler 28 Ekim 2019 tarihine kadar https://www.pgcareers.com/job/istanbul/p-and-g-future-female-leaders-sales/936/13519861 linki üzerinden başvuru yapabilir.

İlginizi Çekebilir

Opet’Ten ‘Perakendede Ultra Değişim’

OPET, ULTRAMARKETLERİ İLE PERAKENDE GÜNLERİ’NDE


Honor 9X Şimdi De Turkcell Satış Noktalarında

HONOR hakkında


Bmw’Den Yıl Sonuna Özel Cazip Faiz Oranları Ve Avantajlı Takas Fırsatları

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Aralık ayında yıl sonuna özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. BMW modellerinde geçerli Aralık ayına özel düşük faiz ve cazip takas oranları ile otomobilseverlere avantajlı seçenekler sunuluyor. Ayrıca hayalindeki BMW’yi online olarak satın almak isteyenler, “BMW’ni Bul” üzerinden istedikleri modeli seçerek avantajlı fiyatlarla rezerve edebiliyorlar.


Kadıköy Belediye Başkanı’Ndan Kadın Meclis Üyelerine Mektup

Kadıköy Belediye Meclisi gündemine, kadınlara seçme ve seçilme hakkı tanınmasının 85’inci yıl dönümü olan 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nü kutlayarak başladı.


Makro Fonların Getiri Lideri Cirera Capital İkinci Yaşında 2 Prestijli Ödülün Sahibi Oldu

Ahmet Arınç ve Tijen Gümüşdiş’in 2017’de Londra’da kurduğu ve makro fonların getiri lideri Cirera Capital, ikinci yaşında 2 prestijli ödülün sahibi oldu. HFM Global’in düzenlediği “Yılın Yeni Para Yöneticileri” ödül töreninde ‘Makro Fon’ ve ‘En İyi Fon Yöneticisi’ dallarında ödülün sahibi Cirera Capital oldu. 2019’un ilk 10 ayında yüzde 15.09 getiri sağlayan Cirera Capital, yatırım olarak sabit getirili faiz enstrümanları, FX, kredi ve emtia piyasalarına odaklanıyor.


Etiketler: düzey, 2019, satış, için, programda

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.