3 Ekim 2019 Perşembe 09:45

GÜNDEM

Paşabahçe 2020 Yeniliklerini İtalya’Da Host Fuarı’Nda Sergileyecek

Cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe, yepyeni ürünlerini Horeca sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Host’ta sergilemeye hazırlanıyor. Paşabahçe, İtalya’nın Milano şehrinde 18-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda, tasarım harikası standı ve ikram kanalına yönelik en yeni ürünleriyle yer alacak.

Paşabahçe 2020 Yeniliklerini İtalya’Da  Host Fuarı’Nda Sergileyecek
Paşabahçe 2020 Yeniliklerini İtalya’Da  Host Fuarı’Nda Sergileyecek
Paşabahçe 2020 Yeniliklerini İtalya’Da  Host Fuarı’Nda Sergileyecek
Paşabahçe 2020 Yeniliklerini İtalya’Da  Host Fuarı’Nda Sergileyecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe, yepyeni ürünlerini Horeca sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Host’ta sergilemeye hazırlanıyor. Paşabahçe, İtalya’nın Milano şehrinde 18-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda, tasarım harikası standı ve ikram kanalına yönelik en yeni ürünleriyle yer alacak.

03.10.2019 - Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer alan Paşabahçe, Horeca sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Host Fuarı’na katılıyor. 2 senede bir düzenlenen uluslararası Host Fuarı’nda ikram kanalına yönelik en yeni ürünlerini sergileyecek olan Paşabahçe, 18 – 22 Ekim tarihleri arasında Hall 9 - C11-D12’de yer alacak standında ziyaretçilerini bekliyor. İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen fuar boyunca ikram kesimi için hazırladığı geniş bir ürün yelpazesini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Paşabahçe’nin, ikram sektörünün beğenilen serilerinden olan Allegra, Iconic, Amber ve Linka serileri turkuaz ve gri renk seçenekleri ile genişliyor. Paşabahçe’nin en ikonik koleksiyonlarından biri olan Allegra, ayaklı kadeh, 3 boy kulplu bardak ve 2 boy ayaksız bardaktan oluşan, yalın ve zarif tasarımı ile dikkat çeken Iconic, farklı kadeh tasarımlarıyla göz dolduran Amber ve çekici tasarımıyla sofraların vazgeçilmezi olan Linka serileri yeni renk seçenekleriyle ziyaretçilerle buluşacak.

İkram sektörünün vazgeçilmez serisi Patisserie ailesine katılan, 3 katlı, dekoratif ve fonksiyonel sunum ürünü Villa Patisserie de fuarda yerini alacak. Paşabahçe kalitesini taşıyan ve üst üste dizilmiş üç cam kaseden oluşan Villa Patisserie, kullanım alanında olabildiğince az yer kaplamasıyla dikkat çekiyor.

Host Fuarı’nda Paşabahçe’nin sergilediği yenilikler arasında istiflenebilir yeni seriler Hill ve Grande Sunray da yer alıyor. İç içe geçebilen tasarıma sahip, iki farklı boy bardaktan oluşan Hill serisi sofralarda dikkatleri üzerine çekerken, dört farklı boyda istiflenebilir bardaktan oluşan Grande Sunray serisi ise yerden tasarruf sağlıyor.

Ayaklı bardak seçenekleriyle Veneto ve Napa serileri de Paşabahçe’nin iddialı ürünlerinden. Yumuşak ve yuvarlak hatları ile ele nazikçe oturan Veneto ayaklı bardakları beş farklı boyda tasarlandı. Klasik formlu kadehlerden oluşan Napa serisi ise göz alıcı dört ayrı tasarımla fuarda yerini alıyor.

Paşabahçe’nin fuarda görücüye çıkardığı bir diğer seri ise farklı tasarımıyla dikkat çeken Leafy bardaklar. Yaprak deseni işlenmiş gravürlü üç ayrı tasarımdan oluşan Leafy serisinde, tabanı ağız kısmından daha geniş olan bardaklar, seriye zarif bir görünüm katıyor.

Horeca sektöründe faaliyet gösteren uluslararası profesyonelleri buluşturan ve bu alandaki en büyük fuarlardan biri olan Host Fuarı, iki yılda bir İtalya’nın Milano şehrinde düzenleniyor. Bu sene 41. kez kapılarını açan Host Fuarı otel, bar, restoran, kafe gibi işletmelerin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü ve hizmeti sergileme imkanı sunarken geleceğin trendlerini de ziyaretçilerle buluşturuyor.

Paşabahçe Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olanPaşabahçe Mağazaları’nı da bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam, 80 yıllı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır. Otomatik ve el imalatı olarak 10 binin üzerindeki ürün çeşidiyle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve ürünlerini 140 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam, üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurt dışında ise Bulgaristan, Rusya Federasyonu ve Mısır’daki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilir

Auschwitz'in Müslüman Kurbanları

75 yıl önce, güneybatı Polonya'daki büyük Auschwitz toplama kampı Sovyet Kızıl Ordusu tarafından Naziler’den kurtarıldı. Burada ve diğer Nazi kamplarında; açlıktan ölen, gazla öldürülen veya diğer işkence yöntemleriyle katledilenler arasında Kuzey Afrikalı ve Orta Asyalı Müslümanlar da bulunuyordu.


Tbb'den Duyurudepremden Etkilenen Banka Müşterilerine Yönelik Alınan Yönetim Kurulu Kararına İlişkin

Ticaret Sicil No: 521008


Esprit İle Ruhunuzdaki Coşkuyu Yansıtın

Birbirinden zarif modellerin yer aldığı koleksiyonlarında her kadının kendinden bir şeyler bulabileceği Esprit’in yeni tasarımıyla adeta hayata neşe ve coşku katıyor.


Türkiye’Deki Pos Cihazları, Siber Saldırganların Hedefinde

Trend Micro Hakkında:


Sağlıklı Yaşam Hakkında Bildikleriniz Ne Kadar Doğru

Sağlıklı Yaşam Bilgilerini Sorgulayan Yeni Bir Rehber: Tıpta ve Sağlıkta Balon Bilgiler


Etiketler: Paşabahçe, olan, Host, oluşan, sektörünün

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.