4 Kasım 2019 Pazartesi 15:03

GÜNDEM

Paşabahçe Mağazaları Anadolu Yakası’Ndaki İkinci En Büyük Mağazasını Açtı

Tasarımları ve fark yaratan ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan Paşabahçe Mağazaları, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ikinci en büyük metrekareye sahip mağazasını Ataşehir Metropol AVM’de açtı.

Paşabahçe Mağazaları  Anadolu Yakası’Ndaki  İkinci En Büyük Mağazasını Açtı
Paşabahçe Mağazaları  Anadolu Yakası’Ndaki  İkinci En Büyük Mağazasını Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Paşabahçe Mağazaları artık Ataşehir Metropol AVM’de

Tasarımları ve fark yaratan ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan Paşabahçe Mağazaları, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ikinci en büyük metrekareye sahip mağazasını Ataşehir Metropol AVM’de açtı.

04.11.2019 – Ürünleri ve mağaza konseptiyle müşterilerine her zaman en iyiyi ve en kaliteliyi sunan Paşabahçe Mağazaları, Ataşehir Metropol AVM’deki mağazasını hizmete açtı. Yeni mağaza, geniş ürün yelpazesi ve müşterilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyimiyle dikkat çekiyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın Suadiye Mağazası’ndan sonra, Anadolu Yakası’ndaki en büyük metrekareye sahip ikinci mağazası olan Ataşehir Metropol AVM mağazasında, yaklaşık bin metrekarelik bir alanda ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptlerinin yanı sıra kafe, bar ve restoranlara toplu ve avantajlı alım imkanı sunan CaBaRe ürün grubu da yer alıyor.

Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude ürünlerine de yer verilen mağaza “Yalın güzeldir” felsefesi ile Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Sebastian Herkner, Tomas Kral, Ron Arad ve Defne Koz gibi dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanan Nude kristal cam ürünlerini de tasarım severlerle buluşuyor.

Geniş ürün seçeneği ile işletmelere özel çözümler sunan CaBare ürün grubunun da yer aldığı mağaza, cafe, bar, restoran, otel gibi işletme sahipleri ve şeflere de profesyonel hizmet vermeyi hedefliyor. Tabaktan kadehe, duvar süsünden mumluklara ve dekoratif ürünlere kadar ihtiyaç duyulacak binlerce ürün profesyonellerin beğenisine sunuluyor.

Anadolu topraklarında yapılan izinli veya izinsiz kazılar sonucu yurt dışına götürülen veya çeşitli anlaşmalarla geri alınabilmiş tarihi eserlerden oluşan Kayıp Hazineler Koleksiyonu da Kasım ayından itibaren Metropol AVM mağazasında tarih ve sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’nın 14’üncüsü olan bu yeni koleksiyonda, 30 farklı eser yer alıyor.

Metropol AVM’de yeni açtığı mağazası ile mağaza sayısını 56’ya çıkaran Paşabahçe Mağazaları, ev ve yaşama dair binlerce fikir ve öneri sunmaya devam ediyor.

Paşabahçe Mağazaları Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye ve yurt dışında toplam 56 mağaza ile hizmet vermektedir.

Etiketler: Paşabahçe, Mağazaları, Metropol, mağaza, ürün

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.