6 Nisan 2019 Cumartesi 09:45

GÜNDEM

Paşabahçe Mağazaları’Nın ‘Omnia Su’ Koleksiyonu’Ndan ‘Oasıs’

Paşabahçe Mağazaları, Omnia Su Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Koleksiyonda, genç tasarımcı Seda Tunca’nın su tüketimine dikkat çekmek için tasarladığı ‘Oasis’ ön plana çıkan ürünler arasında yerini alıyor.

Paşabahçe Mağazaları’Nın  ‘Omnia Su’ Koleksiyonu’Ndan ‘Oasıs’
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Paşabahçe Mağazaları, Omnia Su Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Koleksiyonda, genç tasarımcı Seda Tunca’nın su tüketimine dikkat çekmek için tasarladığı ‘Oasis’ ön plana çıkan ürünler arasında yerini alıyor.

06.04.2019 - Paşabahçe Mağazaları’, 2015 yılında kültür ve gelenekten beslenen özgün Türk camcılığını geleceğe taşıma anlayışı doğrultusunda lanse ettiği Omnia Koleksiyonu’na “su” temasıyla devam ediyor. Koleksiyonda, dünyaca ünlü tasarımcılarla birlikte genç yetenekler çevre konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Su tüketiminin günümüzde plastik damacanalardan yapıldığına dikkat çeken Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü mezunu Seda Tunca, ‘Oasis’ ile suyun eskiden olduğu gibi camın içerisinde muhafaza edilmesiyle ilgili bir farkındalık yaratmayı amaçlıyor. ‘Oasis’, suyun berraklığını ve içilebilirliğini cama taşıyor.

Paşabahçe Mağazaları Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye ve yurt dışında toplam 53 mağaza ile hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir

Socar Basın Bulteni Bursagaz Ve Kayserigaz’In Socar Türkiye’Ye Devri Tamamlandı

SOCAR’ın Alman EWE’nin Türkiye’deki iştiraklerini satın alma işleminde imzalar atıldı. SOCAR Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Vagif Aliyev, “Bursagaz, Kayserigaz, Enervis, EWE Enerji ve Millenicom, SOCAR Türkiye çatısı altında faaliyetlerine devam ederek Türkiye ve Azerbaycan ekonomilerine değer katacak” dedi.


Bıoderma'dan Lekeye Karşı Güçlü Güneş Koruması Phtoderm Spot Spf 50+...

Lekeye karşı güçlü güneş koruması!


Magnum Lezzetinin Yeni Durağı Sur Yapı Marka Avm

Magnum lezzetinin yeni durağı Sur Yapı Marka AVM


12 Milyon Hastanın Verileri Çalındı!

HASTA KAYITLARI DARK WEB’DE SATIŞA ÇIKARILDI


Tüketiciler Açık Parfüme Yöneliyor

Türkiye’de aylık 240 milyon TL büyüklüğe erişen açık parfüm pazarına olan ilgi artıyor. 170’i yurt dışında olmak üzere 400’ü aşkın şubesiyle faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük parfüm üreticilerinden Loris’in Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu; “Ekonomik bir seçenek olması, tüketiciyi zincir haline gelmiş açık parfüm markalarına yönlendiriyor” diyor.


Etiketler: Paşabahçe, Mağazaları, ‘Oasis, Omnia, Koleksiyonu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.