6 Nisan 2019 Cumartesi 09:45

GÜNDEM

Paşabahçe Mağazaları’Nın ‘Omnia Su’ Koleksiyonu’Ndan ‘Oasıs’

Paşabahçe Mağazaları, Omnia Su Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Koleksiyonda, genç tasarımcı Seda Tunca’nın su tüketimine dikkat çekmek için tasarladığı ‘Oasis’ ön plana çıkan ürünler arasında yerini alıyor.

Paşabahçe Mağazaları’Nın  ‘Omnia Su’ Koleksiyonu’Ndan ‘Oasıs’
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Paşabahçe Mağazaları, Omnia Su Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Koleksiyonda, genç tasarımcı Seda Tunca’nın su tüketimine dikkat çekmek için tasarladığı ‘Oasis’ ön plana çıkan ürünler arasında yerini alıyor.

06.04.2019 - Paşabahçe Mağazaları’, 2015 yılında kültür ve gelenekten beslenen özgün Türk camcılığını geleceğe taşıma anlayışı doğrultusunda lanse ettiği Omnia Koleksiyonu’na “su” temasıyla devam ediyor. Koleksiyonda, dünyaca ünlü tasarımcılarla birlikte genç yetenekler çevre konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Su tüketiminin günümüzde plastik damacanalardan yapıldığına dikkat çeken Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü mezunu Seda Tunca, ‘Oasis’ ile suyun eskiden olduğu gibi camın içerisinde muhafaza edilmesiyle ilgili bir farkındalık yaratmayı amaçlıyor. ‘Oasis’, suyun berraklığını ve içilebilirliğini cama taşıyor.

Paşabahçe Mağazaları Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye ve yurt dışında toplam 53 mağaza ile hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir

Etiketsiz Ürünleri Tüketmek Brusella Riskini Artırıyor

Ateş atakları ile seyreden bulaşıcı mikrobik hastalık olan brusella, insanlara da bulaşabilen bir hayvan hastalığı olarak biliniyor. Koyun, keçi, at, sığır ve köpekler arasında sıkça görülen hastalık, gribal şikayetlerle başlıyor. Belirtileri hemen hemen her hastalığa benzediği için tanı konulması zorlaşabiliyor ve sinsice ilerliyor. Memorial Antalya Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Şirin Elmi, brusella hastalığı ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.


Toprak Tonlarının Şıklığını Fossil İle Keşfedin

Amerika’nın ünlü saat markası Fossil, klasik modelleriyle sonbahara hızlı bir giriş yapıyor. Koleksiyonda dikkat çeken koyu toprak tonlarıyla ciddiyeti ve şıklığı bir arada sunuluyor.


Kaçuv Umut Koşusu İle Gönüllüler Çocuklar İçin Umuda Koştu

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Fon Yönetimi ve Sistemleri Projesi” çerçevesinde 22 Eylül 2019 Pazar günü Büyükada’da KAÇUV Umut Koşusu’nu gerçekleştirdi. KAÇUV Umut Koşusu ile her yaştan gönüllü çocukluk çağı kanserine farkındalık için koştu.


Kenan Doğulu’Dan Bursa Raks I Endam

KENAN DOĞULU’DAN BURSA RAKS-I ENDAM


Vans Ve Vivienne Westwood Korkusuzluğu Ve Bireyselliği, Birlikte Çıkardıkları Ayakkabı Koleksiyonu İle Kutluyor!

Koleksiyon Görselleri İçin Tıklayın


Etiketler: Paşabahçe, Mağazaları, ‘Oasis, Omnia, Koleksiyonu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.