26 Şubat 2016 Cuma 10:43

TASARIM

Paşabahçe Omnia koleksiyonuyla büyük beğeni topluyor

Paşabahçe Omnia koleksiyonuyla büyük beğeni topluyor
Paşabahçe Omnia koleksiyonuyla büyük beğeni topluyor
Paşabahçe Omnia koleksiyonuyla büyük beğeni topluyor
Paşabahçe Omnia koleksiyonuyla büyük beğeni topluyor
Paşabahçe Omnia koleksiyonuyla büyük beğeni topluyor
Paşabahçe Omnia koleksiyonuyla büyük beğeni topluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Paşabahçe Mağazaları, camın yarınını tasarladığı Omnia koleksiyonuyla büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Omnia koleksiyonu, her yıl 25 ülkede yayınlanan Elle Decoration dergilerinin editörleri tarafından yapılan oylama ile belirlenen EDIDA (Elle Decor International Design Awards) Ödülleri’nde ‘Masaüstü’ kategorisinde adını zirveye yazdırdı.Geleneksel kültür değerlerimizin; Çeşm-i Bülbül, Beykoz, Kristal, Nazarlık ürünlerinin dünyaca ünlü tasarımcılarla yeniden yorumlandığı Omnia Koleksiyonu, camın en şık ve yenilikçi formlarını yaşam alanlarına taşıyor. 5 bin yıllık geçmişe sahip cam ile Anadolu’nun kültürel mirası, “her şey” anlamına gelen Omnia’da buluşuyor ve modern tasarım anlayışıyla yarınlara taşınıyor. Omnia Koleksiyonu 18 tasarımcı ve hünerli üç cam ustasının özgün tasarımlarından oluşuyor.Ödülle ilgili açıklama yapan Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, Omnia Koleksiyonunun kısa zaman içinde gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Omnia koleksiyonumuzda gelenek ve kültürü tasarımla buluşturduk. Kültürel mirasımız bizim için her hangi bir perakendecilik konsepti değil, asli faaliyet alanımızdır ve küresel rekabetteki eşsiz gücümüzdür” dedi.

İlginizi Çekebilir

Geleceğe Dokunan Anneler Projesi, Gap İdaresi İle Şanlıurfa'da Annelere Eğitim Verdi

Projemiz Hayat, Geleceğe Dokunan Anneler (GEDA) projesi ile ülkemizde 4,4 Milyon çocuğun etkilendiği “duygusal ihmal” konusuna dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak üzerine çalışmalarına devam ediyor.


Türkiye’Nin Yüzde 28’İ Çocuk

BASIN BİLDİRİSİ


Cumhuriyet Misyonerleri Vbky Tarafından Yayımlandı

Siyaset bilimci Serap Yolcu Yavuz “Cumhuriyet Misyonerleri”nde, 1930 ile 1946 yıllarında genç neslin politik açıdan konumlandırılışını değerlendiriyor. VakıfBank Kültür Yayınları’nın okura sunduğu kitapta Yavuz, “Cumhuriyetin siyasal elitleri gençliği, ‘kurtarıcı, kurucu ve taşıyıcı’ vurgusuyla politik eğitim sürecine paralel biçimde özneleştirir” diyor.


Lg, Ses Deneyimlerini Kökünden Değiştiriyor

LG Electronics Hakkında:


Fuzulev’İn ‘’2019 Satış Vizyon Ve Strateji’’ Toplantısı Mersin’De Yapıldı!

FuzulEv, her yıl Türkiye genelindeki tüm şubelerinin ve genel müdürlük yöneticilerinin katılımıyla düzenlediği ‘Şubeler Toplantısı’nı bu yıl 1-4 Nisan tarihleri arasında Mersin Hilton Hotel'de gerçekleştirdi. FuzulEv yöneticilerinin ve çalışanlarının katılım sağladığı toplantıda geçmiş yılın değerlendirmesi yapılırken, 2019’un hedef ve planları paylaşıldı.


Etiketler: paşabahçe mağazaları

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.