10 Ağustos 2016 Çarşamba 10:59

TATİL GEZİ

Patara Plajı'nda Büyüleyen Gün Batımı

Patara Plajı'nda Büyüleyen Gün Batımı
Patara Plajı'nda Büyüleyen Gün Batımı
Patara Plajı'nda Büyüleyen Gün Batımı
Patara Plajı'nda Büyüleyen Gün Batımı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

DHA » Ahmet ACAR


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Antalya'nın Kaş İlçesi yakınlarındaki ünlü Patara Plajı'nda gün batımı görüntüsü ilgi çekiyor. 19 kilometre uzunluğundaki plaja gelenler ufuk çizgisinde kaybolan güneşi izlemenin keyfini çıkarıyor.


Kaş yakınlarında 19 kilometrelik Patara Plajı'nın 12 kilometrelik bölümü Antalya, 7 kilometresi ise Muğla'nın Seydikemer İlçesi sınırlarında kalıyor. Kaş sınırlarındaki bölümü Likya Birliği'nin başkenti Patara Antik Kenti'nin ön kısmında yer alıyor. Türkiye ve dünyanın en uzun plajlarından olan Patara, ince kumuyla ilgi çekiyor. Caretta Caretta kaplumbağalarının üreme alanı olduğu için 08.00- 20.00 saatleri dışında insanlarını girmesinin yasak olduğu sahil, gün batımı manzarasıyla yoğun ilgi çekiyor.


Kaş'a tatile gelen yerli ve yabancılar, gün batımını izlemek için de Patara Plajı'na geliyor. Burada kimi denizin içinde, kimi de kumsalda, güneşin ufuk çizgisinden kayboluşunu izlemenin keyfini çıkarıyor. Kimi bu anı fotoğraf mkineleri ve kamerayla kaydedip ölümsüzleştiriyor.


İlginizi Çekebilir

Ahmet Üstüner Ve Yiğit Seferoğlu’Nun ‘’Rüya’’Sı Gerçek Oluyor!

Eskişehir merkezli müzisyenler Ahmet Üstüner ve Yiğit Seferoğlu'nun ortak projesi "Rüya", video klibiyle eş zamanlı olarak, SMM etiketiyle 23 Ağustos'ta, tüm dijital platformlarda yerini aldı.


Salvatore Ferragamo Fw19 Generatıon Womenswear & Menswear

SALVATORE FERRAGAMO SONBAHAR KIŞ 2019


Naim Yeni Teaser Yayınlandı "Naim Süleymanoğlu’Nun En Uzun Yolculuğu"

Teaser'ı İndirmek İçin Linle Tıklayınız:


Türkiye Finans 400 Milyon Lira Tutarında Kira Sertifikası Halka Arzını Başarıyla Tamamladı

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, 15-16 Ağustos tarihlerinde talep toplaması yapılan 400 milyon lira değerindeki, 87 gün vadeli kira sertifikası ihracını başarıyla tamamladı.


İnsan Eliyle Felaket Endüstriyel Ağlardaki Siber Güvenlik Vakalarının Yarısı Çalışan Hatalarından Kaynaklanıyor

Otomasyona rağmen insan faktörü halen endüstriyel süreçleri riske atabiliyor. Çalışanların yaptığı hatalar veya istemeden yapılan hareketler, geçtiğimiz yıl operasyonel teknoloji ve endüstriyel kontrol sistemi (OT/ICS) ağlarını etkileyen vakaların %52’sini oluşturdu. Kaspersky’nin “Endüstriyel Siber Güvenliğin Durumu 2019”[1] adlı raporuna göre bu sorun çok daha geniş ve karmaşık bir durumun bir parçası. Endüstriyel altyapıların giderek daha karmaşık hale gelen yapısı karşısında daha gelişmiş koruma yöntemleri ve beceriler gerekiyor. Ancak kurumlar bu yeni tehditlerle başa çıkabilecek profesyonelleri bulmakta zorlanıyor ve çalışanların konu hakkındaki farkındalığı çok düşük seviyede.


Etiketler: Patara Plajı,

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.