24 Şubat 2020 Pazartesi 10:21

GÜNDEM

Pediatri Doktorları, Eker Yoğurdun Üretim Yolculuğuna Vr Gözlükle Yakından Baktı

7. Marmara Pediatri Kongresi’ne katılan Eker, VR gözlükle fabrika gezisi deneyimi yaşattı

Pediatri Doktorları, Eker Yoğurdun Üretim Yolculuğuna Vr Gözlükle Yakından Baktı
Pediatri Doktorları, Eker Yoğurdun Üretim Yolculuğuna Vr Gözlükle Yakından Baktı
Pediatri Doktorları, Eker Yoğurdun Üretim Yolculuğuna Vr Gözlükle Yakından Baktı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

PEDİATRİ DOKTORLARI, EKER YOĞURDUN ÜRETİM YOLCULUĞUNA VR GÖZLÜKLE YAKINDAN BAKTI

Türkiye’yi 43 yıldır lezzet ve tazelik ile buluşturan Eker, 20 - 22 Şubat 2020 tarihleri arasında Sheraton Grand Ataşehir'de gerçekleşen 7. Marmara Pediatri Kongresi’ne katıldı. Eker, fuar alanındaki standında yaptığı bir teknoloji uygulamasıyla pediatri doktorlarına Eker yoğurdun yolculuğuna yakından bakma fırsatı sundu. Doktorlar, VR gözlükle Eker fabrikasının içini ziyaret ederek, katkısız yoğurdun üretim aşamalarını deneyimledi.

Süt ve süt ürünleri sektörünün en sevilen markalarından biri olan Eker, en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelen yoğurdun fabrika üretim sürecini paylaşmak için 7. Marmara Pediatri Kongresi’nde pediatri doktorlarıyla bir araya geldi.

20 - 22 Şubat 2020 tarihlerinde Grand Sheraton Ataşehir’de gerçekleşen kongrede standı ile yer alan Eker, yaptığı teknoloji entegrasyonu ile pediatri doktorlarına unutulmaz bir deneyim yaşattı. Eker standını ziyaret eden doktorlar, VR gözlükle fabrikanın içini uzaktan ziyaret ederek, yoğurdun üretim aşamalarına tanıklık etti. Eker'de üretilen lezzetli yoğurdun fabrikadaki yolculuğunu izleme fırsatı bulan doktorlar, VR gözlükle gelen görüntülerin keyfini çıkartırken bir yandan da endüstriyel yoğurdun katkısızlığı, ekşimeme özelliği, uzun raf ömrü gibi merak edilen konular hakkında bilgi alma fırsatı buldu.

Eker’in standı ayrıca lezzetli ürünleriyle de ilgi odağı oldu. Eker, yoğurt başta olmak üzere ayranlar, tatlı çeşitleri gibi her biri klasikleşmiş sevilen lezzetlerinin yanı sıra kefir ve probiyotik ürünleriyle de ziyaretçilerden tam not aldı.

Eker'in VR gözlük deneyimi ve lezzetli ürünleriyle renk kattığı 7. Marmara Pediatri Kongresi, "Ciddi Sorunlara Kolay Çözümler" ana temasıyla yapıldı. Kongrede çocuk sağlığını ilgilendiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferans, açık oturum, forum ve panellerin yanı sıra, sözel sunumlar ve poster sunumları yer aldı.

İlginizi Çekebilir

A101’Den ‘’Hayattan Ödün Verme’’ Hastane Destek Ve Dayanışma Programı

Dünya ile birlikte Türkiye’nin de içinde bulunduğu virüsle mücadele sürecini ilk günden itibaren büyük bir dikkat ve duyarlılıkla takip eden A101, bu zor dönemde en ön saflarda savaş veren sağlık teşkilatımıza destek oluyor.


Eset Zoom Kullanırken Dikkat!

06 Nisan 2020


İbb, En Etkili Ve En Güvenilir Dezenfektan Ürünlerini Kullanıyor

İBB, EN ETKİLİ VE EN GÜVENİLİR DEZENFEKTAN ÜRÜNLERİNİ KULLANIYOR


Evden Çalışan İşletmelerde Veri Güvenliğinin 10 Püf Noktası

Türkiye’nin yerli ve milli Donanımsal Güvenlik Modülü’nü üreten Procenne, uzaktan çalışan kurum ve kuruluşlar için dijital güvenliğin önemine dikkat çekti


Zen G’Den “2020”Ye İthafen

ZEN-G’DEN “2020”YE İTHAFEN


Etiketler: Eker, yoğurdun, Marmara, Pediatri, Kongresi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.