23 Ekim 2019 Çarşamba 11:35

GÜNDEM

Peeling Etkili Günlük Temizleyici Dermaceutıc Foamer 515

Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Dermaceutic Foamer 5/15 cilt yüzeyindeki kalıntıları ve ölü hücreleri temizleyerek cildin arınmasına yardımcı oluyor. Cildin hücre yenilenmesini uyarıyor ve gözeneklerin sıkılaşmasını destekliyor.

Peeling Etkili Günlük Temizleyici Dermaceutıc Foamer 515
Peeling Etkili Günlük Temizleyici Dermaceutıc Foamer 515
Peeling Etkili Günlük Temizleyici Dermaceutıc Foamer 515
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tüm ciltler için glikolik asit içeren peeling etkili günlük temizleyici Dermaceutic Foamer 5/15, iki farklı tipiyle cilt yüzeyindeki kalıntıları ve ölü hücreleri temizleyerek cildin arınmasına yardımcı oluyor. Cilde ipeksi ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor, gözeneklerin sıkılaşmasını destekliyor. Gelişmiş çift etkili formülü yardımıyla içeriğindeki glikolik asit, kalıntıları ve ölü hücreleri ciltten uzaklaştırıp hidroskopik tabakaya nüfuz ederken, hindistan cevizi yağı - meyan kökü ektresinin bileşimi cildi rahatlatıyor ve yatıştırıyor. Paraben ve koku verici maddeler içermeyen Dermaceutic Foamer 5/15 , etken maddelerin çift kombinasyonu hücre yenilenmesinin de harekete geçmesini destekliyor. Dermaceutic Foamer 5/15, özellikle doku tekstür bozuklukları bulunan donuk, düzensiz doku ve mat ciltlere de öneriliyor.

Türkiye’de SELTEK Group tarafından temsil edilen, cilde sabah ve akşam masaj ile uyguladıktan 1 veya 2 dakika sonra su ile temizlenen Dermaceutic Foamer 5 ve Dermaceutic Foamer 15 doktor kliniklerinde satışa sunuluyor.

Dermaceutic Foamer5, 240,82 TL

Dermaceutic Foamer15, 290,84 TL

İlginizi Çekebilir

Odeabank, Dış Ticarette Fırsat Ve Riskleri Masaya Yatırdı Bb 18.11.2019

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Odeabank tarafından düzenlenen “Odeabank Dış Ticaret Buluşması” toplantısında, dış ticaretin finansmanı ve riskleri konuşuldu. Odeabank Genel Müdürü Mert Öncü “Nakit yönetimi, dış ticaret ve ödeme sistemlerindeki uzmanlığımız ile ihracat yapan firmalara en kaliteli hizmeti sunuyoruz. İhracat alanındaki uzman kadromuz ve güçlü sermaye yapımızla, dış ticaret firmalarına kaynak sağlamaya devam edeceğiz” dedi.


Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor Adel Kalemcilik

Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler


Türk Turizm Sektöründe Finans Teknolojilerinin Kullanımı İçin Önemli Adım

Turizm sektörünün dijital dönüşümünde önemli adımlardan bir yenisi daha TÜRSAB ve iyzico iş birliğiyle hayata geçirildi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin geçtiğimiz ay başlayan dev projesi TÜRSAB Rota’nın ödeme altyapısında iyzico’nun yapay zekalı teknolojileri kullanılacak. Bu iş birliğinin Türkiye turizm sektöründe büyümeye önemli bir katkı sunması bekleniyor.


Kitap Karşılaştırmalı Siyasal Ekonomi Devletler, Piyasalar Ve Küresel Kapitalizm

Koç Üniversitesi Yayınları’nın (KÜY) politik ekonomi kategorisinde yayımladığı “Karşılaştırmalı Siyasal Ekonomi: Devletler, Piyasalar ve Küresel Kapitalizm” isimli kitap raflardaki yerini aldı. Warwick Üniversitesi Siyaset ve Uluslararası Araştırmalar Bölümü Profesörü Ben Clift’in kaleme aldığı kitap, Esin Soğancılar tarafından Türkçeye kazandırıldı.


Gaye Su Akyol Ve Lalalar, Adidas Originals Tesvikiye'de Bulustu

adidas Originals TEŞVİKİYE NO:17’de


Etiketler: Dermaceutic, Foamer, glikolik, asit, etkili

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.