23 Ekim 2019 Çarşamba 11:35

GÜNDEM

Peeling Etkili Günlük Temizleyici Dermaceutıc Foamer 515

Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Dermaceutic Foamer 5/15 cilt yüzeyindeki kalıntıları ve ölü hücreleri temizleyerek cildin arınmasına yardımcı oluyor. Cildin hücre yenilenmesini uyarıyor ve gözeneklerin sıkılaşmasını destekliyor.

Peeling Etkili Günlük Temizleyici Dermaceutıc Foamer 515
Peeling Etkili Günlük Temizleyici Dermaceutıc Foamer 515
Peeling Etkili Günlük Temizleyici Dermaceutıc Foamer 515
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tüm ciltler için glikolik asit içeren peeling etkili günlük temizleyici Dermaceutic Foamer 5/15, iki farklı tipiyle cilt yüzeyindeki kalıntıları ve ölü hücreleri temizleyerek cildin arınmasına yardımcı oluyor. Cilde ipeksi ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor, gözeneklerin sıkılaşmasını destekliyor. Gelişmiş çift etkili formülü yardımıyla içeriğindeki glikolik asit, kalıntıları ve ölü hücreleri ciltten uzaklaştırıp hidroskopik tabakaya nüfuz ederken, hindistan cevizi yağı - meyan kökü ektresinin bileşimi cildi rahatlatıyor ve yatıştırıyor. Paraben ve koku verici maddeler içermeyen Dermaceutic Foamer 5/15 , etken maddelerin çift kombinasyonu hücre yenilenmesinin de harekete geçmesini destekliyor. Dermaceutic Foamer 5/15, özellikle doku tekstür bozuklukları bulunan donuk, düzensiz doku ve mat ciltlere de öneriliyor.

Türkiye’de SELTEK Group tarafından temsil edilen, cilde sabah ve akşam masaj ile uyguladıktan 1 veya 2 dakika sonra su ile temizlenen Dermaceutic Foamer 5 ve Dermaceutic Foamer 15 doktor kliniklerinde satışa sunuluyor.

Dermaceutic Foamer5, 240,82 TL

Dermaceutic Foamer15, 290,84 TL

İlginizi Çekebilir

Başkan Ramazan Şimşek Bayramın İlk Gününü Vatandaşlarla Geçirdi

Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek 65 yaş üstü vatandaşlar ile bir araya geldi…


Korona Sonrası ‘Maceraseverler’ Artacak

Korona sonrası ‘maceraseverler’ artacak


Sportif Şıklık Arayanlar İçin Fossil

Fossil, siyahın asaletini sportif çizgilerle yorumlayan tasarımıyla erkeklerin stilinin vazgeçilmez bir parçası oluyor.


Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Vitaminli Kumaşlar

Tüm dünyada etkisini gösteren Koronavirüsten (Covid-19) korunmak için bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak oldukça önemli. Uzmanlar ise bu süreçte, kaliteli uykunun bağışıklık sistemini güçlendirdiğine ve virüsten korunmada oldukça etkili olduğuna değiniyor. Bu anlamda da kesintisiz ve derin bir uyku uyuyabilmemiz için dünyada pek çok uyku teknolojisi geliştirilmiş durumda. Bu teknolojiler, yataktaki hijyeni en üst seviyeye çıkarırken aynı zamanda da uyku kalitesini artırıyor. Bu kapsamda geliştirilmiş birçok teknolojiden biri olan A, C, E vitaminli kumaşlar da, kişilerin uyku esnasında ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayarak bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı oluyor.


Koç Fıntech Forum’Da Küresel Finansın Yeni Normali Tartışılacak

Covid-19 sonrası dünyada küresel finans sektörünün nasıl şekilleneceği, bu sektörün yeni normalinin ne anlama geleceği İstanbul’da düzenlenecek olan iki online panelde bütün boyutlarıyla tartışılıyor. Koç Okulu tarafından düzenlenecek olan 2020 Koç FinTech Forum kapsamında İngilizce olarak gerçekleştirilecek etkinlik FİBA Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Hüsnü Özyeğin’in 13.00’daki açılış konuşmasıyla başlayacaktır.


Etiketler: Dermaceutic, Foamer, glikolik, asit, etkili

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.