18 Ekim 2019 Cuma 11:54

GÜNDEM

Penti'ye İnsan Kaynakları Alanında Prejtijli Ödül

Türkiye’nin lider çok kategorili iç giyim moda perakende markası Penti, Türkiye'nin en prestijli insan kaynakları ödülü olan PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde İşveren Markası Yönetimi ve Bağlılık kategorisinde birinci oldu.

Penti'ye İnsan Kaynakları Alanında Prejtijli Ödül
Penti'ye İnsan Kaynakları Alanında Prejtijli Ödül
Penti'ye İnsan Kaynakları Alanında Prejtijli Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sunduğu global kariyer olanakları, kadınların toplum içerisindeki konumlarını güçlendirmek için geliştirdiği uygulamaları, dijital araçlarla yeniden tasarlanan insan yönetimi ve eğitim uygulamaları, çalışanlara ve ailelerine dokunan farkındalık çalışmaları ile fark yaratan Penti, çalışan mutluluğu ve bağlılığı konularında anlamlı iş sonuçları elde etmeyi başardı.

Penti İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Selim Arda Üçer, 11. kez verilen PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde kazanılan bu başarının değişimin öncüsü olan çalışanların tutkularının eseri olduğunu belirtti ve ekledi; "İşveren marka projemiz RitmİK ile, çalışanlarımıza ve yeteneklere 'müziğini keşfet' diye seslendik, şirketin renkli, yenilikçi ve gelişen kültürünü anlattık. Kültür dönüşümü, insan yönetimi araçlarının yeniden dizayn edilmesi ve çalışan deneyimini mükemmelleştirilmesi amacı ile tasarladığımız projede herkesi Penti'nin değişim rüzgarının bir parçası olmaya davet ettik. Kısacası; çalışanlarımızı kendi müziklerini keşfetmeye davet ettik. Çalışanlarımıza da müşterilerimize olduğu gibi #hepbenimle dedirtmeyi amaçladığımız uygulamalar tasarladık ve onları ritmik bir dönüşüm hikâyesine davet ettik. Ayrıca yeni neslin perakende sektörüne olan ilgisini arttırmayı amaçlayan yetenek kazanımı süreçleri ve Penti Retail Challenge gibi yenilikçi uygulamalarla da potansiyel çalışanlara ulaşmayı hedefledik. Bu ödülle de görüyoruz ki başarılı sonuçlara ulaştık. Çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz."

effect bcw

Çiğdem Yakar / Medya İlişkileri Direktörü

İlginizi Çekebilir

Anne Olmak İsteyen Kadınlara Kök Hücre Nakli Müjdesi

Pek çok kadın anne olmanın hayalini kuruyor. Ancak tekrarlayan düşükler, kürtaj nedeniyle rahim dokusunun zarar görmesi ya da rahim duvarında nedeni bilinmeyen incelik, kadınların bu hayallerine engel olabiliyor. Bu rahatsızlıklar nedeniyle normal yoldan veya tüp bebek yöntemiyle anne olamayan kadınlara kemik iliğinden elde edilen kök hücre nakli yapılabiliyor. Sağlık Bakanlığı’nın onayı ile Türkiye’de ilk defa kullanılmaya başlanan kök hücre transferi ile rahimdeki hasarlı hücreler tedavi ediliyor ve kadınların anne olma şansı artıyor.Memorial Hizmet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Doç. Dr. Volkan Turan, işlem hakkında önemli bilgiler verdi.


Kadın Güvenlik Görevlileri Metrobüs Hattında

Her gün bir milyondan fazla kişinin seyahat ettiği 44 istasyondan oluşan Metrobüs hattında kadın güvenlik personeli göreve başladı. Özel Güvenlik Kanunu ve ilgili yönetmeliklerde belirtilen sorumluluklar çerçevesinde hareket eden kadın güvenlik görevlileri, TÜYAP, Cevizlibağ, Zeytinburnu, Şirinevler istasyonunda hizmet veriyor.


Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı 23 Milyon 153 Bin 556 Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Dersiad’Da Faizsiz Ticaret Konuşuldu

DERSİAD’DA FAİZSİZ TİCARET KONUŞULDU


Emlak Termal Kent Yalova Demirdöküm Nitromix İle Isınacak

DemirDöküm konut projelerinde ilk tercih olmaya devam ediyor


Etiketler: Penti, davet, ettik, uygulamaları, yeniden

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.