18 Eylül 2019 Çarşamba 15:34

GÜNDEM

Pepsi® Tadım Testi Yıldızlarla Dolu Partiyle Kutlandı, Görüntü Linki Ve Bülten

Video linki:

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pepsi® Tadım Testi’nin başarısı, dün gece Alancha’da düzenlenen ve milyonların sevgilisi Beyazıt Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşen partide Aslı Hünel ve eşi Savaş Yurtsever, Batuhan Ekşi, Burak Yörük, Burcu Binici, Gökhan Güneş, Gülay Kamaz, Emel Yıldırım, Sinem Yıldırım ile kızı Lara, Nalan Salur, Nila Fırat, Merve Boluğur, Oğulcan Engin, Petek Ertüre, Seçkin Piriler, Tamer Yılmaz ve Zeynep Tosun gibi çok sayıda ünlünün katılımıyla kutlandı.

Pepsi® Tadım Testi, katılımcıların eğlenceli bir şekilde kendi kola tatlarını keşfetmelerini teşvik ediyor. Dört yıl önce Türkiye’de başladığından bu yana Pepsi® Tadım Testi’ne ülke çapında 59 şehirde yaklaşık 148 bin kişi katılım gösterdi. Pepsi® toplam 4 yılın sonunda yüzde 59 oranı ile tüketicilerin tercih ettiği lezzet oldu.

Pepsi® reklamları, dijital kanaldaki orijinal karakterleri ve esprili skeçleriyle Türkiye’yi eğlendiren Beyazıt Öztürk’ün Pepsi® Tadım Testi reklam çekimlerinde yaşananları anlatırken “Çok güzel bir dönem geçirdik. Hepsi Bir Yana Pepsi Bir Yana sloganıyla çıktık. Bu iş birliğini kabul etmemdeki en önemli sebeplerden bir tanesi 19 şehri gezeceğim diye anneme söyledim. Oğlum belki kısmetin 19 şehirden birindedir bir taşla iki kuş vurursun belki” esprisi katılımcıları kahkahaya boğdu.

Beyazıt Öztürk şöyle konuştu: “Pepsi, lezzetinin yanı sıra kola tutkunlarına sunduğu eğlendirici içerikleri ve deneyimleriyle de dünyada kendini kanıtlamış büyük bir marka. Bana bu teklif geldiğinde çok mutlu oldum. Projenin parçası olmak çok keyifliydi. Uluslararası bir markanın bir projesinde yer almaktan da gurur duyuyorum. “

İlginizi Çekebilir

Kas Kütlesini Artırmanın Kilo Vermedeki Önemi

Kaslar, Kalori Yakma Konusunda Yağlara Göre Çok Daha Etkili Sonuç Verir


Workindo'dan Pandemi Sonrası Sektör Teşvikleri Raporu

WORKINDO’DAN PANDEMİ SONRASI


Veri Kurtarma Hizmeti Alırken Sorulması Gereken 7 Soru

VERİ KURTARMA ALANINDA 2025’E KADAR


Etnik İskandinav Ruhunu Bahçelere Taşıyın

Açık havanın ruhunu değiştiren Türkiye’nin önde gelen bahçe mobilyası markası L’unica, yeni sezonun en tarz parçalarından Ethno Oturma Grubu ile etnik İskandinav esintilerini bahçe, balkon ve teraslara taşıyor. Rahatlık ve şıklığın birleşimi ile açığa çıkan Ethno Oturma Grubu, teak metaryalinin eşşiz yorumu, geometrik sırt detayları ve ayak formu ile zamansız bir tasarıma sahip.


E Ticaret Eski Sağlığına Kavuşuyor. Mobil Alışveriş Uygulamaları Covıd Durgunluğundan Kurtuluyor

Istanbul, 29 Mayıs, 2020 - COVID-19 salgını yeni bir evreye girerken ve gündelik hayattaki kısıtlamaların gevşemesiyle tüketici alışkanlıkları eski haline dönerken, bu trendi en iyi e-ticaret ve internet alışverişi yansıtıyor. Global app pazarlaması platformu Adjust'ın verileri, tüketiciler COVID öncesi tüketim alışkanlıklarına geri dönerken pazarlamacıların kullanıcı edinimi için dondurdukları reklam harcamasına yeniden başladıklarını gösteriyor.


Etiketler: Pepsi®, Tadım, Testi, Beyazıt, Öztürk

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.