18 Eylül 2019 Çarşamba 15:34

GÜNDEM

Pepsi® Tadım Testi Yıldızlarla Dolu Partiyle Kutlandı, Görüntü Linki Ve Bülten

Video linki:

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pepsi® Tadım Testi’nin başarısı, dün gece Alancha’da düzenlenen ve milyonların sevgilisi Beyazıt Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşen partide Aslı Hünel ve eşi Savaş Yurtsever, Batuhan Ekşi, Burak Yörük, Burcu Binici, Gökhan Güneş, Gülay Kamaz, Emel Yıldırım, Sinem Yıldırım ile kızı Lara, Nalan Salur, Nila Fırat, Merve Boluğur, Oğulcan Engin, Petek Ertüre, Seçkin Piriler, Tamer Yılmaz ve Zeynep Tosun gibi çok sayıda ünlünün katılımıyla kutlandı.

Pepsi® Tadım Testi, katılımcıların eğlenceli bir şekilde kendi kola tatlarını keşfetmelerini teşvik ediyor. Dört yıl önce Türkiye’de başladığından bu yana Pepsi® Tadım Testi’ne ülke çapında 59 şehirde yaklaşık 148 bin kişi katılım gösterdi. Pepsi® toplam 4 yılın sonunda yüzde 59 oranı ile tüketicilerin tercih ettiği lezzet oldu.

Pepsi® reklamları, dijital kanaldaki orijinal karakterleri ve esprili skeçleriyle Türkiye’yi eğlendiren Beyazıt Öztürk’ün Pepsi® Tadım Testi reklam çekimlerinde yaşananları anlatırken “Çok güzel bir dönem geçirdik. Hepsi Bir Yana Pepsi Bir Yana sloganıyla çıktık. Bu iş birliğini kabul etmemdeki en önemli sebeplerden bir tanesi 19 şehri gezeceğim diye anneme söyledim. Oğlum belki kısmetin 19 şehirden birindedir bir taşla iki kuş vurursun belki” esprisi katılımcıları kahkahaya boğdu.

Beyazıt Öztürk şöyle konuştu: “Pepsi, lezzetinin yanı sıra kola tutkunlarına sunduğu eğlendirici içerikleri ve deneyimleriyle de dünyada kendini kanıtlamış büyük bir marka. Bana bu teklif geldiğinde çok mutlu oldum. Projenin parçası olmak çok keyifliydi. Uluslararası bir markanın bir projesinde yer almaktan da gurur duyuyorum. “

İlginizi Çekebilir

Güyad Yenilenebilir Enerji Finansmanı Zirvesi İstanbul'da Yapıldı

16 Kasım 2019


17 Kasım Akciğer Kanseri Farkındalık Günü

Konu: 17 Kasım Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


Yarın Dünya Prematüre Günü’Nde Minik Mucizeler Ve Onları Hayatta Tutanlar Ödüllendirilecek

17 Kasım Dünya Prematüre Günü kapsamında ülkemizde ilk kez; prematüre doğumlara dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için küçük melekleri hayata bağlayan sağlık çalışanları, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek prematüre çocuk sahibi ailelerin katılımıyla ödüllendirilecek.


Uğur Yücel İstanbul'da Yine Kapalı Gişe

UĞUR YÜCEL TURNEDE


Akciğer Kanserinde Kemoterapi İhtiyacı Azalıyor

17 Kasım Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


Etiketler: Pepsi®, Tadım, Testi, Beyazıt, Öztürk

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.