7 Aralık 2019 Cumartesi 09:32

GÜNDEM

Perakende Güneş Ödülleri 2019 “Atü Perakendeye Katkı Özel Ödülü” Gızıa Gate’E

PERAKENDE GÜNEŞ ÖDÜLLERİ 2019

Perakende Güneş Ödülleri 2019 “Atü Perakendeye Katkı Özel Ödülü”  Gızıa Gate’E
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“ATÜ PERAKENDEYE KATKI ÖZEL ÖDÜLÜ”

GIZIA GATE’E

Gizia Gate Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kutlu, 4 – 5 Aralık 2019 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Perakende Günleri 2019” kapsamındaki “Perakende Güneşi Ödülleri’nde ATÜ Perakendeye Katkı Özel ödülüne layık görüldü.

Törende konuşan Gizia Gate Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kutlu; “ Gizia Gate inanç, cesaret ve azmin sonucunda hayata geçirdiğimiz bir proje. Türkiye’de hatta dünyada ilk olan bu proje, yaklaşık 140 Türk tasarımcısını aynı çatı altında topluyor.Ve bu bizim için tarif edilemez bir gururu ifade ediyor. Gizia Gate projemiz boyunca yanımızda duran ve bize emek veren MTD’nin tüm tasarımcılarına teşekkürlerimi sunarım. Açıldığımız günden bu yana geçen 5 yılda 5. mağazamızı açtık. Hedefimiz ise Gizia Gate’i global bir markaya dönüştürmek. dedi.

İlginizi Çekebilir

Yapay Zeka Ve Robotlar 'Hotel Restoran Cafe’ Ho Re Ca Sektörünün Hizmetinde...

31.Hotel Equipment ve 27.Food Product Fuarı’na Yerli ve Yenilikçi Ürünler Damgasını Vurdu


İbb, Tunceli’Ye Su Altı Arama Kurtarma Ekibi Gönderdi

İBB, TUNCELİ’YE SU ALTI ARAMA KURTARMA EKİBİ GÖNDERDİ


İbb, Açık Veri Portalını Hizmete Sundu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “Zirve 2020”de açılacağını duyurduğu “İBB Açık Veri Portalı” hizmete sunuldu. https://data.ibb.gov.tr internet adresinden ulaşılabilen portal, bilgiye kolay ulaşım ve analiz imkanı ile kamuda şeffaflık vaat ediyor.


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


Görüntülü Haber 2600 Rakımda 1,5 Metre Karda Başkent Edaş Ekiplerinin Zorlu Mücadelesi

Başkent EDAŞ ekipleri, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta 7 milyondan fazla nüfusun ikamet ettiği sorumluluk bölgesinde kesintisiz elektrik sağlayabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ ekipleri, 2 bin 600 rakıma sahip Kastamonu’nun en yüksek kesimi olarak kabul edilen Anadolu’nun yüce dağı Ilgaz’da da yaklaşık 1,5 metre karda elektrik arızasına müdahale etti.


Etiketler: Gizia, Gate, Yönetim, Kurulu, Başkanı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.