28 Mart 2020 Cumartesi 10:02

GÜNDEM

Perakendede Başarının Rotası Tepe Home

Perakendede Başarının Rotası Tepe Home

Perakendede Başarının Rotası Tepe Home
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan perakende sektörünü, kriz yönetimini, başarılı olmanın sırlarını MAG Business’a verdiği röportajında anlattı.

“Tepe Home olarak; değişen trendlere, ekonomik koşullara, gündem değişikliklerine karşı çok hızlı çözüm üreten, anında harekete geçebilen, dinamik ve esnek bir markayız” açıklamasında bulunan Levent Çapan “Yıllık bazda değerlendirdiğimizde ise, şirketin bir-üç-beş yıllık stratejik planlamalarını yapıyoruz. Yıl sonlarında güncellemeler yapılması gerekiyorsa değerlendiriliyor ve alınan kararlar, şirketin her bölümü tarafından koordineli olarak uygulanıyor. Yıl içinde operasyonlarımızı daha iyi, daha verimli ve etkin gerçekleştirmenin arayışında, yaratıcı bir yaklaşımla hareket ediyoruz. Dünya değişmeye devam ediyor ve değişime ayak uydurabilen firmalar hayatta kalabiliyor. Rekabetin her geçen gün arttığı günümüz iş dünyasında üreten, daima değişime ayak uyduran, teknolojiye hâkim olan ve değer yaratan stratejiler uygulayarak güçlenmeye devam ediyoruz” dedi.

Kriz yönetiminin şirketler için büyük önem taşıdığını aktaran Çapan “Her stratejik yaklaşım için A-B-C planları oluşturarak değişen, gelişen koşullara göre hızlı aksiyon alabilen, esnek bir yapılanma kurgularım. Günü kurtarmak için karar almak iş hayatında en hatalı yaklaşımlardan biridir. Bununla beraber operasyonlarımızın ağırlığını dengeli bir şekilde yayarak Türkiye’nin ekonomik şartlarına göre belirlenen stratejik kararları hızla uygulamaya alabilmek ve esnek olmak bizim için oldukça önemli. Perakendenin yanı sıra projeli işlere yönelmek, Türkiye’de alım gücü düştüğünde ihracatı öncelik vererek ve hareket alanımızı genişleterek esnek bir kurumsal yapıda süreçlerimizi yönetiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ulusal ve uluslararası sivil havacılık görevlerini yerine getiren, “Zaman Değerlidir” anlayışıyla güven ve kaliteyi bir arada sunan Ziver Havacılık Genel Müdürü Seval Aral’ın kapak olduğu MAG Business, 17. Sayısında Acıbadem Ankara Hastanesi Direktörü Nihan Karaçam Salkaya, Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan, Sports International Genel Müdürü Hakan Öztürk, Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan ve Pizza Il Forno Marka Yaratıcısı Şef Utku Özer gibi alanında başarılı birçok ismi ağırlıyor.

İlginizi Çekebilir

La Fondation Dassault Systèmes Vakfı, Covıd 19’A Karşı Verilen Küresel Mücadelede Araştırma Ve Eğitim Desteğine Hız Veriyor

La Fondation Dassault Systèmes Vakfı, COVID-19’a Karşı Verilen Küresel Mücadelede Araştırma ve Eğitim Desteğine Hız Veriyor


Ofisler Normalleşme Süreçlerine Hazırlanıyor!

Türkiye’nin en büyük online hizmet platformu Armut.com, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte ofis tadilatı taleplerini inceledi. Armut’un verilerine göre, Mayıs ayının başından itibaren özellikle açık ofislerdeki temizlik ve mimari düzenlemelere yönelik hizmet talepleri iki katına çıktı. Ofis içi düzenleme için mimar ve iç mimarlardan hizmet talebi yoğunlaşırken, ofis temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri de artış gösteriyor.


Fi’Bot’Ta Google Asistan Dönemi Başladı

Fibabanka, dijital bankacılık stratejisi kapsamında geliştirdiği sanal asistanı Fi’Bot ile şimdi Google Asistan üzerinden de tüm sorulara 7 gün 24 saat cevap verirken finansal ihtiyaçlara yönelik çözüm ve yönlendirmeler sunuyor.


Türkiye’De Tüketicilerin %38’İ Sosyal Medya Faaliyetlerini Devlet Denetimine Açmaya Hazır

Kaspersky, insanların sosyal puanlama sistemlerine ve bu sistemlerin bir parçası olmaya bakış açılarını ele aldığı “Sosyal kredi ve güvenlik: Puanlama dünyasını kucaklama” başlıklı raporunu yayınladı. Bu rapora göre, Türkiye’de tüketicilerin %38’i, vatandaşların güvenliği için devletin sosyal medya faaliyetlerini denetlemesine sıcak bakıyor. Araştırmaya Türkiye’den katılanların %68’i bir çevrim içi mağazadan özel bir teklif alabilmek için özel verilerini paylaşabileceğini söyledi. Ancak Türkiye’den ankete katılanların %44’ü, veri odaklı otomatik sistemlerin nasıl çalıştığını bilmediğini dile getirdi.


Iı Neyle Karşı Karşıya Olursak Olalım, Asla Geri Dönemeyecek Kadar Uzakta Değiliz!

Nike, reklam kampanyasında profesyonel rekabeti gerçek dünyaya döndürerek, hayran olma duygusunu da hatırlatıyor. Kampanya, inançlı olmanın, yarışa geriden de olsa dönebilmenin başarıyı mümkün kılacağını vurguluyor.


Etiketler: Genel, Müdürü, Çapan, esnek, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.