27 Ekim 2019 Pazar 10:31

GÜNDEM

Perakendenin Yükselen Yıldızı Private Label Sektörü Zirveye Hazırlanıyor

PLAT DERNEĞİ 5. PRIVATE LABEL ZİRVESİ’Nİ 6 KASIM’DA DÜZENLİYOR

Perakendenin Yükselen Yıldızı Private Label Sektörü  Zirveye Hazırlanıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Perakendenin yükselen yıldızı private label sektörü

zirveye hazırlanıyor

Tüm sektörlerde olduğu gibi perakende sektöründe de değişim rüzgârları esiyor. “Akıllı Alışveriş” trendi tüketicileri özel markalı ürünlere yönlendirirken Private Label üreticisi firmalar pazardan her geçen gün daha fazla pay alıyor. PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği, sektörün nabzını tuttuğu buluşması Private Label Zirvesi’nin beşincisini 06 Kasım 2019 tarihinde Kurtköy Crowne Plaza Otel’de düzenleyecek. Bu yılki teması “Kalıcı Olmak için Çıkış Yolları” olarak belirlenen organizasyonda üretici ve tedarikçi firmalardan ulusal ve yerel perakende zincirlerinin temsilcilerine kadar sektörün önemli isimleri hazır bulunacak.

Kaliteli ürünü uygun fiyata tüketiciye sunan özel markalı ürünlerin, perakende sektörünün geleceğine yön vermeye başladığı görülüyor. 2018 yılını yaklaşık yüzde 70 büyüme ve 50 milyar TL ciro ile kapatan özel markalı ürünler sektörü bu yılın 8 aylık döneminde de yüzde 30 büyümeye ulaştı. Gıdadan kozmetiğe, kişisel bakımdan temizlik ürünlerine kadar hemen her alanda market raflarında yerini alan özel markalı ürünler, pahalılıktan şikâyet eden tüketiciler için can simidi olurken bu yönüyle enflasyonla mücadelede de kritik rol oynuyor.

Özel markalı ürünlere tüketicilerin ilgisi her geçen gün artarken üretici firmalar geleceğe nasıl hazırlanıyor? PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği tarafından 06 Kasım 2019 tarihinde Kurtköy Crowne Plaza Otel’de düzenlenecek 5. Private Label Zirvesi’nde özel markalı ürünlerde kalıcı büyüme için çıkış yolları sektörün önde gelen isimleri ile aranacak.

PLAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. İmer Özer’in açılış konuşmasıyla başlayacak olan zirvenin sabah oturumunda; Nielsen Perakende Hizmetleri Direktörü İlker Unutkan’ın sunumunun ardından Gazeteci Yazar Serdar Kuzuloğlu, Lidl-UK Eski CEO'su ve Heunadel Retail Advisory Kurucusu Ronny Gottschlich ve Lead Network Türkiye Başkanı Aysun Zaman birer konuşma gerçekleştirecek. Öğleden sonraki oturumda sırasıyla; BİM COO’su Galip Aykaç, Eğitimci Yazar Mümin Sekman, A101 CEO’su Erhan Bostan, Eğitimci Yazar Serkan Karaismailoğlu ve Migros CMO’su Cem Rodoslu kürsüye çıkacak. Zirvenin kapanış konuşmasını ise Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş yapacak.

Sunuculuğunu Oylum Talu’nun gerçekleştireceği PLAT Derneği 5. Private Label Zirvesi’ne; İKMİB, LİDER Kozmetik, SAPRO Temizlik Ürünleri, SELUZ Kimya Altın Sponsor; Bileşim Kimya, BeautyIstanbul Fuarı, Neva Kozmetik, Serdar Plastik Gümüş Sponsor ve Atak Turizm, Sarten Ambalaj, Şimşek Plastik Bronz Sponsor olarak destek veriyor.

İlginizi Çekebilir

Opet’Ten ‘Perakendede Ultra Değişim’

OPET, ULTRAMARKETLERİ İLE PERAKENDE GÜNLERİ’NDE


Kadınlar Ve Gençler Ticaret Bakanlığı Ve Ups İle Dünya Ticaretine Girecek

UPS Hakkında


Lg’Den İzmir’E Geleceğin Mağazası

LG Electronics Hakkında:


Otokoç Otomotiv, Idc Türkiye Akıllı Üretim Ve Dijital Perakende Zirvesinde 6 Kategoride 6 Ödül Aldı

OTOKOÇ OTOMOTİV, IDC TÜRKİYE AKILLI ÜRETİM, DİJİTAL PERAKENDE VE YAPAY ZEKA/ANALİTİK/RPA TEKNOLOJİ KONFERANSLARINDA 6 KATEGORİDE 6 ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ


Saran Andy Ruız Jr Anthony Joshua Dünya Ağır Siklet Boks Unvan Karşılaşması Sadece S Sport Plus’Ta!

Ruiz-Joshua maçı için geri sayım başladı


Etiketler: markalı, özel, Private, Label, PLAT

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.