22 Kasım 2019 Cuma 13:16

GÜNDEM

Peryön Kongre İki Günde Üç Bin Kişiyi Ağırladı

Bu sene 27. kez düzenlenen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi yerli ve yabancı konuşmacıları, ilham veren içerikleriyle iki gün boyunca 50 oturumda yaklaşık 100 konuşmacıyı ağırladı. Bugünün insanı” ile “geleceği” buluşturan kongrenin son gün açılış konuğu Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı idi.

Peryön Kongre İki Günde Üç Bin Kişiyi Ağırladı
Peryön Kongre İki Günde Üç Bin Kişiyi Ağırladı
Peryön Kongre İki Günde Üç Bin Kişiyi Ağırladı
Peryön Kongre İki Günde Üç Bin Kişiyi Ağırladı
Peryön Kongre İki Günde Üç Bin Kişiyi Ağırladı
Peryön Kongre İki Günde Üç Bin Kişiyi Ağırladı
Peryön Kongre İki Günde Üç Bin Kişiyi Ağırladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

22 Kasım 2019, İstanbul;

PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği tarafından bu sene 27. kez düzenlenen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi son buldu. İki gün boyunca 50 oturumda yaklaşık 100 konuşmacının yer aldığı kongre, 3 bini aşkın kişiyi ağırladı.

Bugünün insanı ile geleceğin buluşmasını konu alan, PERYÖN Kongre’de; bilgi, değişim cesareti, öğrenme çevikliği, açık fikirlilik, yeni liderlik ve yaratıcılık alanlarında ilham veren konular konuşuldu.

Kongrenin ikinci gün açılış konuşmacısı Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı idi. Ali Sabancı; “Bana göre şirketteki en önemli kaldıraç insan kaynağı ve bu kaynağı nasıl kullandığımızdır. İnsanları doğru motive etmek çok önemli. Zaten yeni düzen artık bu sistem üzerine kurulu. Bir insanı kuruma davet ederken neyi bilmediğini de bilerek davet etmek gerekir. Kendinden daha iyi olan kişilerle çalışmak kurumu yüceltir” dedi.

PERYÖN Kongre’nin her sene hem katılımcı sayısı hem de içerik anlamında daha da güçlendiğini dile getiren PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Berna Öztınaz; “Bu sene PERYÖN Kongre’de dünyanın bilgisi ve aklıyla, geleceğin vizyon ve cesaretini konuştuk. Görünen o ki dünya, iklim değişikliği ile hiç olmadığı kadar meşgul. Yapay zekâ sunduğu pek çok avantajın yanı sıra insana akıllı öğrenme stratejisi ve yetkinliklerde yenilenmeyi şart koşuyor. İlk defa bir arada çalışmaya başlayan beş jenerasyon bireylere anlam sunabilen kurumları ve liderleri arıyor. Öte yandan nüfus artışı ve iklim değişikliği, sorumlu insan / kurum anlayışını olmazsa olmaz kılıyor. Her şeyin üzerine bir şemsiye gibi açılan ‘belirsizlik yönetimi’ temel ihtiyaç haline geliyor. Bu sene de kongremize katılarak değerli görüşlerini paylaşan konuşmacılarımıza ve bizi dinlemeye gelen tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Birbirinden Değerli İsimler…

İlginizi Çekebilir

Anadolu’Da 101 Köy Anaokuluna Kavuşuyor

Anadolu’da eğitime Kardeş Eli yardımı


Tommy Hılfıger Hahnenkamm Kayak Yarışlarında !!

Geleneksel Kitz-Race-Party sırasındaki The Black Eyed Peas performansı, Tommy Hilfiger’ın 2020 Hahnenkamm Kayak Yarışlarının resmi moda sponsorluğu kapsamında düzenlenen pek çok aktiviteden biri oldu.


Mesajınız Var! Twıst Sevgililer Gününü Kutluyor

MESAJINIZ VAR!


Uluslararası Yatırımcılar Türkiye’Ye Büyük İlgi Gösterdi

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) tarafından, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle düzenlenen ‘Tourism Investments Forum – TIF 2020’, dünyanın önemli markalarıyla birlikte Istanbul Raffles Hotel’de katılımcılarıyla buluştu.


Digitopia’Ya Önemli Transfer

Şirketlere dijital dönüşüm yolculuklarında ayrıcalıklı ve benzersiz bir yönetim danışmanlığı hizmeti sunan Digitopia, Türkiye İş Geliştirme Direktörü olarak Gözde Ünalacak’ı atadı.


Etiketler: PERYÖN, sene, Kongre, İnsan, Yönetimi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.