10 Ekim 2019 Perşembe 09:48

GÜNDEM

Philips Ailesinin Yeni Üyesi Hue Play Türkiye’De Satışa Çıktı

Aydınlatmada dünya lideri Signify, dünyanın en kapsamlı bağlantılı aydınlatma sisteminin yeni üyesi Philips Hue Play’i Türkiye pazarına dahil etti. Ortam aydınlatmasını yepyeni bir seviyeye taşıyan serinin Play modeli, kullanıcıların yaşam alanlarına yeni boyutlar katıyor

Philips Ailesinin Yeni Üyesi Hue Play Türkiye’De Satışa Çıktı
Philips Ailesinin Yeni Üyesi Hue Play Türkiye’De Satışa Çıktı
Philips Ailesinin Yeni Üyesi Hue Play Türkiye’De Satışa Çıktı
Philips Ailesinin Yeni Üyesi Hue Play Türkiye’De Satışa Çıktı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Eindhoven, Hollanda – Aydınlatmada dünya lideri Signify (Euronext: LIGHT), ortam aydınlatmasını yepyeni bir seviyeye taşıyan Philips Hue serisinin ‘Play’ modelini Türkiye pazarında satışa çıkardı.. Ortam aydınlatmasını yepyeni bir seviyeye taşıyan serinin Play modeli, kullanıcıların yaşam alanlarına yeni bir eğlence boyutu katıyor.

Signify Türkiye Pazarlama Müdürü Aylin Alpay konuyla ilgili olarak, “Hem ortam aydınlatması hem de kişinin kendini içinde hissettiği en eğlenceli oyun ve müzik deneyimleri için Hue ailesinin yeni üyesi Philips Hue Play, yaşam alanlarını şekillendirmek üzere tasarlandı. Şık ve zarif görünüşü ile bulunduğu odaya zevkli tasarım imkanları da sunan ürünümüzü Türk kullanıcılarımızla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

Eğlenceyi başka bir boyuta taşıyın

Philips Hue Play, etrafınızı tamamen saran bir aydınlatma tecrübesi yaratmak için farklı şekillerde konumlandırabileceğiniz kompakt ve çok amaçlı bir ışık barıdır. Dolaylı aydınlatma etkisi sağlar ve televizyonunuzun yanına yatay veya dikey olarak yerleştirilebileceği gibi arkasına sabitlenerek de fon ışığı olarak kullanılabilir. Yere veya kütüphane/büfe gibi bir mobilya üzerine yerleştirildiğinde, kusursuz bir vurgu aydınlatması ve şık tasarımıyla her türlü eğlence alanına uyum sağlar. Herkesin zevkine ve tüm iç mekânlara hitap etmesi için hem siyah hem de beyaz renklerde mevcuttur.

Philips Hue Play’i kullanmak için yapmanız gereken tek şey ürünü prize takmak. Philips Hue köprüsüne ve Philips Hue uygulamalarına bağlayarak her ruh haline uygun mükemmel ortamı sağlamak için 16 milyon renk seçeneğinden dilediğinizi tercih ederek ışığınızı kişiselleştirebilirsiniz. Philips Hue Play aynı zamanda eğlence sisteminizle de uyum içindedir. Koltuğunuzda rahatça otururken kendinizi sinema salonunda hissedin, oyun tecrübenize yeni bir heyecan ve boyut kazandırın veya son tatilinizin renklerini evinizde yeniden canlandırın. Bunların hepsi Philips Hue Play ile mümkün.

Son PC ve Mac yazılım güncellemeleriyle uyumlu Hue Sync uygulamasını kullanarak daha yoğun bir deneyim yaratmanız da mümkün. Oyun heyecanını yeni bir seviyeye taşımak ve seyir keyfini eşsiz bir ortamda yaşamak için Hue Sync uygulamanızı eğlence sisteminiz ile senkronize edin. Akıllı priz yönetim sistemi, Philips Hue Play’i tek bir prizle üç parçaya kadar kullanmanızı sağlar.

Sedef Serçe

Signify Hakkında

Signify (Euronext:LIGHT), profesyoneller, tüketiciler ve Nesnelerin İnterneti için aydınlatmada dünya lideridir. Philips ürünlerimiz ile birlikte Interact bağlantılı aydınlatma sistemleri ve veri etkin hizmetler bir taraftan ticari değer yaratırken bir taraftan da evlerde, binalarda ve şehirsel alanlarda yaşam kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur. 2018 yılında ?6.4 milyar Euro değerinde satışlarımız ve dünya genelinde 70’ten fazla ülkede yaklaşık 29.000 çalışanımızla daha aydınlık yaşamlar ve daha iyi bir dünya için ışığın olağanüstü potansiyelini açığa çıkarıyoruz. Signify olarak, Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'nde iki yıl üst üste Endüstri Lideri seçildik. Signify ile ilgili haberlere Newsroom,Twitter ve LinkedIn üzerinden ulaşabilirsiniz. Yatırımcı iseniz Yatırımcı İlişkileri sayfasından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Murat Özyeğin “Asıl, Bir Görevi Devr Etmek Büyük Bir Erdemdir”

Ekim ayında FİBA Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devralan Murat Özyeğin, gayrimenkul sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren RE360 Konferansı’na katıldı. Aile Şirketlerinde Jenerasyonlar Arası Geçişler konulu söyleşiye konuk olan Murat Özyeğin, FİBA Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı devir sürecini ve oluşturdukları aile anayasası modelini anlattı.


Porland 01 Burda Avm’De Adanalılarla Buluşuyor!

PORLAND İLE IŞILDAYAN ÖZGÜR SOFRALAR,


İbb “Lastik Tekerlekli Toplu Ulaşım Çalıştayı” Düzenliyor

12/12/2019


Akut’Tan Güvendeyim Uygulaması

AKUT’tan GÜVENDEYİM Uygulaması


Gözlerinizi Sakın Ovuşturmayın, Çünkü…

Gözlerinizi sürekli ovuşturuyor musunuz? Göz ovuşturmanın ne zararı olabilir ki?” diye düşünmeyin sakın. Gözün saydam tabakasını sürekliincelten ve tedavi edilmezse kalıcı görme kaybına kadar gidebilen ‘Keratokonus’ hastalığına kelimenin tam anlamıyla “kendi ellerinizle” davetiye çıkarıyor olabilirsiniz!


Etiketler: Philips, için, Play, Signify, dünya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.