11 Kasım 2019 Pazartesi 10:54

GÜNDEM

Philips Avent Minik Kahramanlara Destek Oluyor!

Anne ve bebeklere sunduğu ürünlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken Philips Avent, anne karnındaki gelişimini tamamlamadan önce doğan prematüre bebekler ve ailelerine ‘Prematüre Bebek Farkındalık Ayı’nda destek oluyor.

Philips Avent Minik Kahramanlara Destek Oluyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Anne ve bebeklerin hayatını kolaylaştıran ürünlerin yanı sıra gerçekleştirdiği projeler ile de onların ihtiyacına yanıt veren Philips Avent, ‘Prematüre Bebek Farkındalık Ayı’nda da prematüre bebek sahibi ailelerin yanında yer alıyor.

Philips Avent, prematüre bebekler ve aileleri için birçok projeye imza attı. 2017 yılında Prematüre Bebek Aile Danışmanı İnci Candemir ile birlikte çalışmaya başlayan Philips Avent, Candemir’in ‘Prematüre Bebek Bakımı’ ve ‘670 Gram ile Hayata Tutunmak’ kitaplarına sponsor olarak ailelerin bilgilendirilmesine katkıda bulundu. Bu önemli desteğin yanı sıra Philips Avent Youtube kanalı için Candemir ile birlikte ‘Taburculuk Sonrası Prematüre Bebek Bakımı’, ‘Prematüre Bebek Beslenmesi’ gibi kritik konularda dört video hazırlayarak annelerin bilinçlenmesine öncülük etti. Philips Avent ayrıca neonatoloji profesörleri ve yeni doğan yoğun bakım sorumlu hemşirelerinin de yer aldığı ‘Prematüre Aile Destek Toplantıları’ düzenleyerek anne ve babaların bu süreci daha rahat atlatmasını sağladı.

Prematüre bebek aileleri artık daha güçlü!

Philips, İnci Candemir ile gerçekleştirdiği tüm projelere ek olarak gerek hastane sırasında gerek sonrasında ailelerin ilk doğum anından, günlük rutinlerine kadar ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Philips Avent, bebeklerin yoğun bakımda kaldığı süre zarfında onların yanında yer alarak, büyük emek ve enerji harcayan hemşireleri desteklemek ve onlara motivasyon sağlamak amacıyla eğitimler organize ediyor.

Yoğun bakımdaki bebekler ve aileleri için yaptığı canlı yayınlarla 2 bin aileye ulaşan Philips Avent, son 2 yılda 8 tane aile güçlendirme toplantısı düzenleyerek yeni doğan yoğun bakım uzmanları, hemşireleri ve aile danışmanları ile birlikte ailelere destek sağlıyor.

Philips Kişisel Sağlık Ortadoğu ve Türkiye Genel Müdürü Milena Elmasoğlu konuyla ilgili: “Philips olarak 2030 yılına kadar yılda 3 milyar kişinin hayatını iyileştirmeyi hedefliyoruz. Philips Avent olarak ise, ürünlerimiz ve projelerimizle annelerin hem hamilelik hem de 0-3 yaş gibi önemli bir dönemini huzur ve mutlulukla geçirebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Prematüre bakımı konusunda başladığımız çalışmalarımızla tüm prematüre bebek ailelerinin yanında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız; ailelerin yanında yer alarak, onların bu dönemi daha kolay atlatmasına yardımcı olmak. Bugüne kadar binlerce aileye ulaşarak onların bilinçlendirilmesine destek sağladık. Umuyoruz ki, gelecek dönemde daha çok hastaneye, daha çok aileye ulaşacağız” dedi.

https://www.facebook.com/PhilipsAventTR https://twitter.com/PhilipsAventTR https://instagram.com/philipsaventtr/ https://www.youtube.com/c/ PhilipsAventTurkiye

Sibel Yıldız

Türk Philips Ticaret A.Ş

0216 636 15 68

Gamze Özbek

Royal Philips Hakkında:

İlginizi Çekebilir

Bekarlara 45 Milyon Dolarlık Evlilik Yardımı

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’nde devlet, bekar gençlere evlenebilmeleri için 2019 yılında 45 milyon dolarlık yardım yaptı. Evlilik yardımlarından 2 bin 380 genç faydalandı.


Sağlıklı Yaşam Hakkında Bildikleriniz Ne Kadar Doğru

Sağlıklı Yaşam Bilgilerini Sorgulayan Yeni Bir Rehber: Tıpta ve Sağlıkta Balon Bilgiler


Çocuklar İçin Ev Yapımı 8 Atıştırmalık Önerisi

Yaşamın her döneminde önemli olan sağlıklı beslenme, çocuklar için anne karnında başlıyor ve 20’li yaşlara kadar devam ediyor. Küçük yaşlarda çocuklara kazandırılan yeme alışkanlıkları onların bütün hayatlarını etkileyebiliyor. Ne yazık ki çocuklar, gerek okulda gerekse marketlerde sürekli işlenmiş ve şeker oranı yüksek besinlere maruz kalıyor. Özellikle sömestr döneminde evde hazırlanacak sağlıklı atıştırmalıklarla çocukları bu gıdalardan uzak tutmak mümkün olabiliyor. Memorial Şişli Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Burcu Sel, sağlıklı beslenmenin çocukların gelişimindeki önemi hakkında bilgi verdi.


Avrupa’Daki Dizel Yasakları Türkiye’Ye Zorunlu Emisyon Testini Getirdi

AVRUPA’DAKİ DİZEL YASAKLARI


Sevgililer Günü’Nün Mood’U Biscolata İle Yükselecek

Yoğun Biscolata çikolatası ve incecik çıtır çıtır bisküvisiyle Biscolata Mood, Sevgililer Günü’nde de Mood’ları yükseltiyor.


Etiketler: Philips, Avent, Bebek, ailelerin, yanında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.