15 Haziran 2019 Cumartesi 10:01

GÜNDEM

Philips Avent Pipetli Bardaklar İle Bebekler Sağlıklı, Anneler Rahat

Bebekler için her zaman en iyisini yapmak için çalışan Philips Avent, ağız ve diş sağlığını geliştirmeye yardımcı olan[1] Esnek Pipetli Bardaklar ile 9’uncu aydan itibaren bebeklerin kendi başına içme yolculuğunu destekliyor. Yenilikçi valf tasarımı ile dökülmelerin de önüne geçmeye yardımcı olan Esnek Pipetli Bardaklar, taşıma kolaylığı ve kolay temizlenebilir yapısı ile de annelere konfor sunuyor.

Philips Avent Pipetli Bardaklar İle Bebekler Sağlıklı, Anneler Rahat
Philips Avent Pipetli Bardaklar İle Bebekler Sağlıklı, Anneler Rahat
Philips Avent Pipetli Bardaklar İle Bebekler Sağlıklı, Anneler Rahat
Philips Avent Pipetli Bardaklar İle Bebekler Sağlıklı, Anneler Rahat
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Philips Avent, kolay bir içim sağlayan Esnek Pipetli Bardakları’nı 9’uncu aydan itibaren bebeklerin ve annelerin beğenisine sunuyor. Bebeklerin ağız ve diş sağlığını geliştirmek için özel olarak geliştirilen1 Esnek Pipetli Bardaklar, ergonomik tasarımları ile rahat bir tutuş sağlıyor.

Dökülmelerin önüne geçmeye yardımcı olan yenilikçi valf sistemine ve çevrilerek kapanan başlığa sahip olan Esnek Pipetli Bardak serisi, BPA içermeyen malzemeleri ve bulaşık makinasında yıkanabilmeleri ile anneler için güvenilir ve fonksiyonel bir tercih. Pipetin her zaman temiz kalması ve hijyenik olması için hassasiyet gösteren anneler ise yedek pipetler gibi fonksiyonel ek ürünlerle Esnek Pipetli Bardakları gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

Kolay bir içim sağlayan esnek pipetler, bebeklerin sıvıyı son damlasına kadar zorlanmadan içmelerine olanak tanıyor. Pipet kullanmak bebeklerin ağız kaslarının çalışmasına, yutkunma ve sözlü becerilerinin gelişmesine ve konuşma gelişiminin desteklenmesine de katkı sağlıyor.1

9+ ay için 200 ml ve 12+ ay için 300ml’lik alternatiflere sahip olan Esnek Pipetli Bardaklar, Philips Avent Klasik ve Natural Biberon Serileri[2] ile de uyumlu bir yapıya sahip.

Önerilen perakende satış fiyatı:

SCF796/01

Pipetli Suluk - Kulplu - Mavi-Kırmızı - 200 ml

65,9 TL

SCF796/02

Pipetli Suluk - Kulplu - Mor-Yeşil - 200 ml

65,9 TL

SCF797/00

Yedek Pipet

29,9 TL

SCF798/01

Pipetli Suluk - Yeşil - 300 ml

71,9 TL

SCF798/02

Pipetli Suluk - Pembe Sarı - 300 ml

71,9 TL

Daha fazla bilgi için Philips Avent sosyal medya sayfaları: https://www.facebook.com/PhilipsAventTR https://twitter.com/PhilipsAventTR https://instagram.com/philipsaventtr/ https://www.youtube.com/c/ PhilipsAventTurkiye

Türk Philips Ticaret A.Ş

Royal Philips Hakkında:

[1] Ankete katılan 200 pediatristin% 90'ı Philips Avent esnek pipetli bardağın ağız sağlığını geliştirdiğini kabul etmişlerdir. %89'u, pipetten su içme sayesinde, bu eylemin ağız kaslarını çalıştırarak egzersiz hareketi yaptırdığını ve bu sayede kasları güçlendirdiğini kabul etmiştir (ABD, Nisan 2016). Çocuk doktoru, diş hekimi, ergonomi ve ebe ile konuşularak ürün gelişimi sağlanmıştır.

[2] Philips Avent Natural Cam Biberon Serisi hariç.

İlginizi Çekebilir

Dhl Express’İn Global “Şeflikte Mükemmellik Akademisi” Türkiye’Den İlk Mezunlarını Verdi

“Mükemmel Şefler” Barselona’da kep attı


Netaş’In Ana Hissedarı Zte, Avrupa’Nın İlk 5G Bankacılık Uygulamasını Başlattı

Netaş’ın ana hissedarı dünya telekomünikasyon teknolojileri devi ZTE, Avrupa’da bankacılık sektörünü 5G’ye taşıyacak ilk adımı attı. Telefonica ve Bank of Santander işbirliği ile Avrupa’nın ilk 5G bankacılık uygulamalarını pilot olarak başlattı. Netaş CEO’su C. Müjdat Altay; “Ana hissedarımız ZTE’nin global çaptaki 5G ve ötesi teknolojilerdeki birikimini, telekom alanındaki 52 yıllık deneyimimizle birleştirerek Türkiye’ye kazandıracağız. Türkiye’nin 5G’ye kendi teknolojisiyle geçen ülkelerden biri olması için çalışmaya devam edeceğiz” dedi


Düzetme Luigi Santalucia Ve Enis İnci Yaz Modasını Değerlendirdi

Luigi Santalucia ve Enis İnci’den Yaz Modası Önerileri


Orta Yaş Üzeri Facebook, Genç Kuşak Instagram Kullanıyor

Orta yaş üzeri Facebook, genç kuşak Instagram kullanıyor


Blockchain Ve Kriptopara Teknolojilerinde Uzman Mezunlar Yetiştirilecek

Kadir Has Üniversitesi ile Atina Üniversitesi’nden işbirliği


Etiketler: Pipetli, Philips, için, Avent, Esnek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.