19 Ağustos 2019 Pazartesi 11:18

GÜNDEM

Philips Avent’Ten Yeni Natural Biberon Serisi…

Annelerden ilham alınarak tasarlanan Philips Avent’in yeni Natural Biberon Serisi, anne göğsüne benzer geniş emzik yapısı ile doğal emme hissi yaratmaya yardımcı oluyor.

Philips Avent’Ten Yeni Natural Biberon Serisi…
Philips Avent’Ten Yeni Natural Biberon Serisi…
Philips Avent’Ten Yeni Natural Biberon Serisi…
Philips Avent’Ten Yeni Natural Biberon Serisi…
Philips Avent’Ten Yeni Natural Biberon Serisi…
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Emzirme ve biberonla beslenmeyi birleştirme fikrinden yola çıkılarak tasarlanan Philips Avent Natural Biberon Serisi, yapısı gereği emziğin daha yumuşak ve esnek olmasını sağlıyor. Böylelikle bebeğin beslenme süreci kolaylaşırken, konfor sağlayan yaprakçıklar bebeğin emziği doğal kavramasına da yardımcı oluyor.

Farklı akış hızlarına sahip biberon emzikleri ile birlikte kullanılabilen Philips Avent Natural Biberon Serisi, anne göğsüne benzerliğiyle anne sütüyle beslenen hem de ek gıdaya geçen bebekler için kolaylık sağlıyor. Ayrıca Philips Avent’in diğer tüm biberon emziklerinde olduğu gibi tatsız ve kokusuz silikon malzemeden üretilen biberon emzikleri, Natural serisinin de olmazsa olmaz özelliklerinden.

Bebeğinizin doğal emme sürecinin kesintiye uğramaması için yenilikçi antikolik valf sistemi ile havanın bebeğinizin midesine girmesi engellenir. Annelerden alınan geri bildirimler doğrultusunda geliştirilen biberon emziklerinin akış hızları da artık daha yavaş ve anne göğsüne daha yakın bir hale getirildi. Philips Avent ayrıca, biberonla beslemenin emzirmeyi desteklemesi için, bebeğin ayına ve yaşına uygun biberon emziği seçiminin önemini bir kez daha vurguluyor.

Bebeğinizin her gelişim aşaması için farklı yumuşaklığa ve akış hızına sahip biberon emzikleri sunan Philips Avent, BPA içermeyen polipropilen malzemeden ürettiği Natural Biberon Serisi ile bebeklere sağlıklı anlar yaşatıyor.

Daha fazla bilgi için Philips Avent sosyal medya sayfaları: https://www.facebook.com/PhilipsAventTR https://twitter.com/PhilipsAventTR https://instagram.com/philipsaventtr/ https://www.youtube.com/c/ PhilipsAventTurkiye

Türk Philips Ticaret A.Ş

Sibel Yıldız

0216 636 15 68

Gamze Özbek

Royal Philips Hakkında:

İlginizi Çekebilir

Crr’De Kazakistan’In Bağımsızlığına Özel Sanat Gösterisi

Kazakistan’ın bağımsızlığının 28. yılı; Kazakistan Büyükelçiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve TÜRKSOY Vakfı tarafından 16 Aralık akşamı Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda gerçekleşecek etkinlikle kutlanacak.


Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Güzelliğin Yeni Adresi

Sağlık ve Güzellik Özel Davette Buluştu


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Yeni Yıl İçin Hediye Önerileri

Paşabahçe Mağazaları, yepyeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken “Hayat En Güzel Hediye” sloganıyla en güzel yılbaşı hediyelerine mağazalarda yer vererek hediye seçme telaşını ortadan kaldırıyor. Paşabahçe Mağazaları, yeni yıl yaklaşırken hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz zengin ürün çeşidinin yanı sıra geniş fiyat aralığıyla da 7’den 70’e hediye önerileri sunuyor.


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


Etiketler: Philips, Avent, biberon, için, Natural

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.